2 izbový byt | Panónska cesta | 57.88 m²
POPIS BYTU *dizajnovo zariadený byt s priestrannou terasou *k dispozícií sú aj dve veľkorysé
900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Jána Langoša | 56.93 m²
Bosen Group vám exkluzívne ponúka na prenájom zariadený 2 izbový byt s parkovaním priamo pred v
690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Klenová | 116 m²
3 izbový moderný byt s terasou s jedným parkovacím státím, lokalita Kramáre, ulica Klenová, mal
1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 84.34 m²
Ponúkame vám na prenájom 2-izb.apartmán s veľkou terasou v obľúbenom projekte Nový Ružinov. By
950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Lužná | 49 m²
REB.SK ponúka prenájom moderný a slnečný 2-izbový byt s balkónom v atraktívnej lokalite Bratisl
670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 53 m²
Realitná kancelária HALO reality a Mgr.art. Mária Markus, kontakt: 0905 731 533, nehnuteľnosť s
243,000 € 4585 €/m²
2 izbový byt | Obchodná | 90 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s
355,000 € 3944 €/m²
Apartmán | Bottova | 35 m²
Realitná kancelária HALO reality a Rastislav Laurenčík, kontakt: 0902 891 971, nehnuteľnosť s I
297,500 € 8500 €/m²
2 izbový byt | 51 m²
Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Adam Domanický, kontakt: 0904 235 246, nehnuteľnosť s I
254,990 € 5000 €/m²
1 izbový byt | Uzbecká | 48 m²
236,990 € 4937 €/m²
4 izbový byt | 90 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s
1,650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Uzbecká | 36.72 m²
Na predaj priestranný a veľmi dobre dispozične riešený 1-izbový byt s parkovacím miesto v novos
185,000 € 5038 €/m²
2 izbový byt | Bzovícka | 73 m²
Nehnuteľnosť sa nachádza v RAJKE - Maďarsko! AVE estate ponúka priestranný 2,5 izbový byt s tro
149,900 € 2053 €/m²
4 izbový byt | Bárdošova | 172 m²
METROPOLITAN I Exkluzívny 4i byt s veľkou terasou Exkluzívny 4-izb byt vo vile s 2 terasami a
2,700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Stromová | 40 m²
METROPOLITAN │Zariadený 2i byt v novostavbe s parkovaním Byt je situovaný na 7.poschodí (11)
630 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Tupého | 108 m²
METROPOLITAN │Priestranný 2 izbový byt v Novom meste Byt sa nachádza na 1. poschodí v novost
1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Trnavská cesta | 54 m²
METROPOLITAN │Slnečný 2-izbový byt s loggiou METROPOLITAN ponúka na prenájom 2-izbový byt. Byt
950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hraničná | 44 m²
METROPOLITAN │2-izbový byt s balkónom, Ružinov Byt má výmeru 44 m² + balkón 2,3 m² a nachádza
730 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Pod vtačnikom | 92 m²
METROPOLITAN │Dizajnový 3i byt na Kolibe s obrovskou terasou Luxusný dizajnový úplne nový 3 -i
2,800 €/mesiac 27 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Opavská | 56.4 m²
METROPOLITAN │Moderný 2i byt s terasou v novostavbe Moderný 2-izbový byt s 2x terasou a parkov
900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ružová dolina | 57 m²
METROPOLITAN │Slnečný 2i byt s lodžiou a parkovaním v Ružinove Slnečný 2i byt s lodžiou a park
690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Cyrilova | 116 m²
METROPOLITAN │Nový 4-izbový byt s 2 kúpeľňami, Ružinov METROPOLITAN ponúka na prenájom úplne n
1,600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Tomášikova | 72 m²
METROPOLITAN │ Priestranný 2-izbový byt s parkovaním, Ružinov METROPOLITAN ponúka na prenájom