Slnečný 3i byt v meste Nová Baňa

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | 70.4 m²

!!! ZNÍŽENÁ CENA !!! IMG real ponúka na predaj slnečný 3 izbový byt s veľkou loggiou v meste N

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

139,999 € 1989 €/m²

PRENÁJOM - 3 izbový podkrovný byt - Hriňová

Reality Hriňová

3 izbový byt | 100 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na prenájom 3 izbový byt s menším balkó

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Hriňová

400 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na predaj veľký 4-izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 90 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256) ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový byt nachádzajúci

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

235,000 € 2611 €/m²

Exkluzívne! Čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt v Harmanci na predaj

Reality Harmanec

2 izbový byt | Harmanec | 57.78 m²

Spoločnosť DVOŘÁK & PARTNERS Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa prináša 2-izbový byt v Harman

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Harmanec

78,500 € 1359 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE!!! Veľký 2-izbový byt s parkovacím miestom na Kukučínovej ulici na prenájom

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Kukučínova 7 | 68.4 m²

Spoločnosť DVOŘÁK & PARTNERS vám v zastúpení majiteľa prináša zariadený 2-izbový byt na Kukučín

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

780 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE!!! 3izbový vo vyhľadávanej lokalite na ulici E. M. Šoltésovej

Reality Zvolen

3 izbový byt | E. M. Šoltésovej 8 | 66.8 m²

Spoločnosť DVOŘÁK & PARTNERS vám prináša 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici E. M. Š

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

165,990 € 2485 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ!! EXKLUZÍVNE!!! 2izbový byt v pôvodnom stave na Sadovej ulici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sadová 6 | 61 m²

Spoločnosť DVOŘÁK & PARTNERS vám prináša 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Sadová.

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

150,000 € 2459 €/m²

EXKLUZÍVNE!!! 4-izbový byt v centre mesta na Fortničke na predaj

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | M.Rázusa | 125 m²

Spoločnosť DVOŘÁK & PARTNERS vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa prináša na predaj byt vo vyhľ

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 2-izbový byt v novostavbe Viladom Hurbanova s parkovacím miestom v garáži na prenájom

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 40 m²

Spoločnosť DVOŘÁK & PARTNERS vám v zastúpení majiteľa prináša moderný 2-izbový byt v novostavbe

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

800 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ!!! Moderný 2-izbový byt v novostavbe s parkovacím miestom v garáži na predaj

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Švermova 36 | 58 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

282,000 € 4862 €/m²

4-izbový mezonetový apartmán - Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | 122.9 m²

Hľadáte miesto, kde po náročnom pracovnom týždni skutočne vypnete? Alebo investíciu, ktorá má p

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

330,000 € 2685 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový mezonetový apartmán - Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | 103 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 3-izbový mezonetový apartmán v obľúbenom l

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

270,000 € 2621 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|ZNÍŽENÁ CENA-Vaše nové bývanie v centre-slnečný byt na skvelej adrese!

Reality Lučenec

4 izbový byt | Štúrova | 78 m²

Directreal MM - NADPIS Vaše nové bývanie v centre - slnečný byt na skvelej adrese! POPIS Po

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

119,000 € 1526 €/m²

DIRECTREAL|Pekný 3 izbový byt s balkónom na predaj.

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | Nová Baňa | 70 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj šikovný útulný 3 izbový byt s balkónom na 4. poschodí .

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

DIRECTREAL|Šikovný byt v centre mesta

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Žiar nad Hronom | 59 m²

Directreal PNB - V centre mesta Žiar nad Hronom, na ul. A. Dubčeka ponúkame na predaj šikovný

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

89,900 € 1524 €/m²

DIRECTREAL|Rezidenčný strešný apartmán v Residence Donovaly s terasou, výhľadom a garážou v objekte

Reality Donovaly

3 izbový byt | SKI Hotel-Unipharma apartments | 104 m²

Directreal Office - V jednej z najvyhľadávanejších horských lokalít Slovenska – Donovaly – pon

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

395,000 € 3798 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Atraktívne apartmány na Donovaloch

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 61 m²

Directreal Next Home - Ahojte milí investori a budúci majitelia ! Máme pre vás skvelú prílež

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

209,039 € 3427 €/m²

DIRECTREAL|Priestranný byt po čiastočnej rekonštrukcii

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | Nová Baňa | 85 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj priestranný byt, ktorý prešiel zatiaľ čiastočnou rekonštru

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

DIRECTREAL|Na predaj vkusne zrekonštruovaný a kompletne zariadený 2-izbový byt v Lučenci

Reality Lučenec

2 izbový byt | Mieru | 72 m²

Directreal Stred - Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt na Ulici Mieru s

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

125,000 € 1736 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dvojizbový byt na Zlatom potoku – 55 m² čistého potenciálu

Reality Zvolen

2 izbový byt | Prachatická | 55 m²

Hľadáte bývanie v jednej z najžiadanejších lokalít Zvolena, kde nemusíte riešiť nákladné rekonš

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zvolen

139,990 € 2545 €/m²

TÁLE - INVESTIČÝ 2-izbový byt. GOLF, LYŽOVANIE

Reality Bystrá

2 izbový byt | Bystrá 244 | 71 m²

REBECCA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj skvelú investičnú príležitosť v srdci Nízkych Tatier !

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bystrá

166,000 € 2338 €/m²

Skolaudované - Ponúkame na predaj 3 izbové exkluzívne byty

Reality Zvolen

3 izbový byt | Podborová | 75 m²

Aj takto môžete bývať. Ponúkame na predaj trojizbové ekologické exkluzívne byty v novostavbe s

Publikované: 28.01.2021 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Info v RK

Ponúkame na predaj peknú, slnečnú, teplú trojku.

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 74.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný a tichý 3-izbový byt v úžasnom prostredí pri priehrade Môťová, l

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Zvolen

148,000 € 1987 €/m²

PRENÁJOM 1,5 izbový byt Fončorda Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 38.8 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na prenájom, veľmi pekný 1,5 iz

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

570 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Rodinné domy na predaj (23052)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie