Arvin & Benet | Výnimočné 2 izbové byty v projekte Kerling, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Dolná | 47.41 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj priestranné 2-izbové byty v unikátnom rezidenčnom projekte Kerli

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

151,650 € 3199 €/m²

Predaj: 2-izbový apartmán Donovaly – AD Skalka, výborná investícia

Reality Donovaly

3 izbový byt | 40 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj tento 2-izbový apartmán (45 m²) v o

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

109,000 € 2725 €/m²

3i byt v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | 71 m²

ZNÍŽENÁ CENA. TUreality ponúka na predaj svetlý a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt na sídlis

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

127,000 € 1789 €/m²

Na predaj 2 izbový byt v Banskej Bystrici časť Sásová 49m2

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 49 m²

TUreality ponúka na predaj 2 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii situovaný na 4 nadzemnom po

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

154,580 € 3155 €/m²

BOSEN | 4izbový byt s loggiou v meste Fiľakovo, 82m2.

Reality Fiľakovo

4 izbový byt | 84 m²

NAJVÝHODNEJŠÍ 4 IZBOVÝ BYT V OKRESE! Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám ponúka na predaj pri

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

62,000 € 738 €/m²

člen NARKS

LOYALTERS | predaj 1 izbový zariadený byt v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 42.69 m²

Realitná kancelária LOYALTERS ponúka na predaj 1 izbový byt s celkovou výmerou 43 m2 v pokojnom

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

99,990 € 2342 €/m²

člen NARKS

LOYALTERS | Nadštandardný 2 izbový byt v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 49.73 m²

Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj nadštandardný 2-izbový byt v Žiar

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

LOYALTERS | 4-izbový byt s garážou a záhradou v Lutile

Reality Lutila

4 izbový byt | 82.3 m²

Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj 4-izbový byt s garážou a záhradou

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lutila

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | 2 izbový byt s loggiou v centre Fiľakova, 65m2

Reality Fiľakovo

2 izbový byt | Biskupická | 65 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s loggio

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

61,900 € 952 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Moderne zariadený, zrekonštruovaný 3 izbový byt, 76m2

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 76 m²

✨ZNÍŽENÁ CENA ✨ Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám exkluzívne ponúka na predaj veľmi pekne

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

109,900 € 1446 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Moderný 3 izbový byt s 2x balkónom, 82m2

Reality Lučenec

3 izbový byt | ulica Mieru | 82 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt s dvomi balkónmi ,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

122,000 € 1488 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÝ | BOSEN | 2-izbový byt, Zvolen - RIVER

Reality Zvolen

2 izbový byt | Na Rákoši | 59 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj nadčasový, 2-izbový zariadený byt v obľúbenom proje

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zvolen

199,500 € 3381 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Štýlový 4i byt s krbom, centrum, 152 m2

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | ČSA | 152 m²

Bosen Group ponúka na predaj štýlových 152m2 s krbom v srdci BB. Unikátny 4i byt, ul. ČSA, komp

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

445,000 € 2928 €/m²

člen NARKS

LOYALTERS | Veľký 4-izbový byt s garážou v Janovej Lehote

Reality Janova Lehota

4 izbový byt | 110 m²

Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj veľký 4-izbový byt s garážou a zá

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Janova Lehota

149,500 € 1359 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba: 3-izbový apartmán s krbom a terasou, Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Apartmán | 53.63 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 3-izbového apartmánu v srdci Nízkych Tat

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

149,000 € 2778 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Investičný 2 izbový byt, Fiľakovo, 65m2

Reality Lučenec

2 izbový byt | 65 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

61,900 € 952 €/m²

člen NARKS

Na prenájom apartmán v centre mesta s parkovacím miestom

Reality Banská Bystrica

Apartmán | Rudlovská cesta | 54 m²

AAA-Real Vám ponúka na prenájom zariadený apartmán s veľkou kúpeľňou v centre Banskej Bystrice

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE - PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT BLÍZKO CENTRA – BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 79.9 m²

AAA-real, EXKLUZÍVNE ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Bansk

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

209,900 € 2627 €/m²

PREDANÉ : Exkluzívne na predaj pekný 3 izbový byt na Švermovej ulici

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | švermova | 65 m²

Exkluzívne na predaj pekný 3 izbový byt na Švermovej ulici AAA-Real, ponúka exkluzívne na pr

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

133,900 € 2060 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA !!! NA PREDAJ PEKNÝ ŠTVORIZBOVÝ BYT NA TULSKEJ ULICI

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Tulská | 85 m²

AAA-Real, ponúka na predaj štvorizbový byt typu ,, BAURING ,, na Tulskej ulici v zateplenom

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

236,000 € 2776 €/m²

REZERVOVANÝ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 56 m²

AAA REAL exkluzívne ( len u nás ) ponúka na predaj 2 izbový byt s balkónom na Mládežníckej ulic

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

165,000 € 2946 €/m²

EXKLUZÍVNE na prenájom pekný 1 izbový byt v centre Banskej Bystrici v NOVOSTAVBE

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Skuteckého | 35 m²

AAA-real ponúka EXKLUZÍVNE na prenájom pekný 1 izbový byt v centre Banskej Bystrici v NOVOSTAVB

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

530 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE : NA PRENÁJOM TROJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE V RADVANI

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Cintorínska | 74 m²

AAA-Real exkluzívne ponúka na prenájom : samostatný trojizbový byt nachádzajúci sa v mestsk

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Exkluzívne : Na prenájom pekný 3 izbový byt v Novostavbe na Kyjevskom námestí

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kyjevské námestie | 72 m²

AAA-Real, exkluzívne ponúka na prenájom : 3 izbový byt v mestskej časti Fončorda na ulici K

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8514)
Rodinné domy na predaj (23051)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie