JEDINE U NÁS! Prenájom moderného 2i bytu v Rezidencii Hron ZV

Reality Zvolen

2 izbový byt | Strážska cesta | 57.01 m²

Máme Vám na prenájom krásny, nový, moderný 2i byt v novostavbe Rezidencia Hron na Strážskej ces

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

1 izb. byt s terasou, 50m2, Donovaly, Pod Magurou 800

Reality Donovaly

1 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

EXKLUZÍVNE: Štýlový apartmán s terasou priamo pri svahu Park Snow - Nová Hoľa. Hľadáte dokonalý

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Donovaly

129,000 € 3225 €/m²

KRÁSNY 1 IZBOVÝ BYT + NOVÝ NÁBYTOK + 2 LODŽIE

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Šalgotarjanská | 34 m²

Dve lodžie, priestranná výmera a výhľad do zelene, ktorý vám zabezpečí ticho a súkromie – kombi

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Garsónka na predaj v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 22 m²

Na predaj / prenájom garsónka s balkónom po kompletnej rekonštrukcii Ponúkame na predaj alebo o

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

39,990 € 1818 €/m²

REZERVOVANÉ I BAKOSSOVA ul. l Nadčasový 3-izbový byt s dvoma loggiami a garážovým státím l IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Bakossova | 100 m²

TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ JE REZERVOVANÁ. POTREBUJETE POMÔCŤ AJ VY S PREDAJOM? OZVITE SA NÁM. 0908 989

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

339,000 € 3390 €/m²

2,5 izbový byt v blízkosti centra

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Bakossova | 67 m²

Na prenájom 2,5 izbový byt s balkónom a lódžiou na ul. Bakossova. Byt sa nachádza na 4. poschod

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ CENA Garsónka s balkónom v novostavbe, Radvaň

Reality Banská Bystrica

Garsónka | 22 m²

Na predaj garsónka o výmere 20 m2 plus pivnica 1,5 m2 plus balkón 1,6 m2. Byt sa nachádzajúca n

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

99,800 € 4536 €/m²

1-izbový byt s balkónom, Internátna

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Internátna | 35 m²

Na prenájom 1-izbový byt s balkónom na ulici Internátna na 5. poschodí z 8.poschodí v bytovom d

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj priestranný a slnečný 2,5-izbový byt na Novohradskej ulici v centre mesta Lučenec (lokalita Čínsky múr)

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica novohradská | 64.7 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný a slnečný 2,5-izbový byt na Novohradskej

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Lučenec

110,000 € 1700 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom – Fiľakovo

Reality Fiľakovo

3 izbový byt | 69.52 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom na Farskej lúke vo Fiľakov

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

69,000 € 993 €/m²

REZERVOVANÉ - Priestranný 2-izbový byt v centre mesta – Fiľakovo

Reality Fiľakovo

2 izbový byt | Sládkovičova | 62 m²

Priestranný 2-izbový byt v centre Fiľakova s výmerou 62 m² a balkónom. Byt ponúka praktickú di

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

Cena dohodou

Tále - Trangoška I Investičný trojizbový apartmán priamo v srdci Nízkych Tatier | Chopok - Juh

Reality Horná Lehota

Apartmán | Nezadaná | 74 m²

Apartmán vsadený priamo do prírody s nádhernou scenériou plnou farieb, majestátne štíty Chopku

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Horná Lehota

279,000 € 3770 €/m²

Predaj 2 izbového bytu s balkónom, Veľký Krtíš.

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | Boženy Němcovej | 61 m²

Realitná kancelária REX REAL,s.r.o. ( maklér: Mgr. Milena Bornstein Martušová , mobil: 09181466

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 18.07.2025
Byty na predaj Veľký Krtíš

64,900 € 1064 €/m²

Predaj 3 izbového bytu, Tuhárske Námestie, Lučenec.

Reality Lučenec

3 izbový byt | Námestie Tuhárske | 70 m²

Nová cena ! Realitná kancelária REX REAL,s.r.o. ( maklér: Mgr.Milena Bornstein Martušová , mobi

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Lučenec

103,500 € 1479 €/m²

Výrazná zĺava !!! Predaj 2 izb. bytu na ul. Česká

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | Česká | 54 m²

Ponúkame na predaj pekný, slnečný 2 - izbový byt, 54 m2, na ulici Česká 18 ( Sídl. Západ) Sa

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

68,000 € 1259 €/m²

Na predaj je luxusný 3- izb. byt v Tornali

Reality Tornaľa

3 izbový byt | Závodná | 60 m²

Na predaj je luxusný 3- izb. byt v Tornali na ulici Závodnej. Nachádza sa v tehlovej bytovke na

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Tornaľa

84,900 € 1417 €/m²

Predám slnečný 2i byt v Žiari nad Hronom v širšom centre s priestranným balkónom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 50.2 m²

♦IMG real ponúka na predaj slnečný, 2i byt v širšom centre mesta Žiar nad Hronom s priestranným

Publikované: 19.03.2023 Aktualizované: 17.04.2023
Byty na predaj Žiar nad Hronom

84,999 € 1693 €/m²

Exluzívny byt v tichej časti mesta Žiar nad Hronom s garážou a záhradou

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 88 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA - Byt v tichej časti mesta Žiar nad Hronom s garážou a záhradou Ponúkame ko

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena na vyžiadanie

Predám priestranný, slnečný 3i byt v Novej Bani v širšom centre

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | 81 m²

Predám priestranný, slnečný 3i byt v Novej Bani v širšom centre Hľadáte domov pre svoju rodin

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

129,000 € 1593 €/m²

JEDINE U NÁS! - 3i byt - Novostavba Rezidencia Sokolská Zvolen - parkovacie miesto v cene

Reality Zvolen

3 izbový byt | Sokolská | 82.14 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v novom projekte Rezidencia Sokolská vo Zvolene. Projekt sa

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Zvolen

273,000 € 3165 €/m²

JEDINE U NÁS! - 2i byt - Novostavba Rezidencia Sokolská Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Sokolská | 66.33 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v novom projekte Rezidencia Sokolská vo Zvolene. Projekt sa

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Zvolen

189,000 € 2714 €/m²

SKOLAUDOVANÉ !! na predaj 1i a 3i byty projektu Sekvoja - pozrite si dokončené byty v štandarde !!

Reality Žarnovica

2 izbový byt | 35.72 m²

Máme SKOLAUDOVANÉ! Nový život, nové zážitky, nová Sekvoja v Novej Bani. Sekvoja je miesto pre

Publikované: 14.02.2023 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Žarnovica

86,177 € 1933 €/m²

4-izbový penthouse v SKOLAUDOVANOM projekte Kubániho dvory – centrum Zvolena

Reality Zvolen

4 izbový byt | Ľ. Kubániho | 138.88 m²

Na najvyššom podlaží bloku B projektu Kubániho dvory sa nachádza jedinečný 4-izbový penthouse B

Publikované: 25.05.2025 Aktualizované: 01.07.2025
Byty na predaj Zvolen

Info v RK

SKOLAUDOVANÉ !! 1 izbové byty v projekte Sekvoja - pozrite si byty v štandarde !!

Reality Nová Baňa

1 izbový byt | Pod Sekvojou | 35.72 m²