Exkluzívny prenájom 2-izbového bytu na najvyššom poschodí s panoramatickými výhľadmi

Reality Nová Baňa

2 izbový byt | Pod Sekvojou | 57 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny 2-izbový byt s výmerou 57 m², nachádzajúci sa na najvyššom posc

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na prenájom Nová Baňa

Info v RK

RODINNÉ 3i byty v projekte SEKVOJA!

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | Pod Sekvojou | 80 m²

Máme SKOLAUDOVANÉ! Nový život, nové zážitky, nová Sekvoja v Novej Bani. Sekvoja je miesto pre

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

Na prenájom veľkometrážny 3 izbový byt Nová Baňa

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | Školská | 81 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt . Byt je čiastočne zrekonštruovaný, Dispozícia b

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Nová Baňa

300 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Moderný 3i byt v obci Hodruša - Hámre

Reality Žarnovica

3 izbový byt | 79.6 m²

IMG real ponúka na predaj moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, obklopený krásnou p

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žarnovica

122,000 € 1533 €/m²

Predaj zrekonštruovaného 2i apartmánu Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 45 m²

Ponúkame na predaj 2i apartmán po kompletnej modernej rekonštrukcii v bytovom dome na Donovaloc

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Byty na predaj Donovaly

129,000 € 2867 €/m²

Predaj zrekonštruovaného 3i bytu na Donovaloch

Reality Donovaly

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Ponúkame na predaj štýlovo zrekonštruovaný 3i nachádzajúci sa na 4. poschodí v bytovom dome Pan

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Donovaly

230,000 € 3594 €/m²

Predaj priestranného 3i bytu Donovaly

Reality Donovaly

3 izbový byt | Donovaly | 90 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3i byt s veľkou terasou a balkónom na Donovaloch. Byt sa nachádz

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 31.07.2025
Byty na predaj Donovaly

295,000 € 3278 €/m²

Predaj priestranného 2i bytu Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2i byt v bytovom dome Kamzík na Donovaloch. Byt dispozične pozos

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Donovaly

181,500 € 3025 €/m²

Predaj 2i bytu Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 45 m²

Ponúkame na predaj 2i byt v bytovom dome na Donovaloch. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej ch

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Byty na predaj Donovaly

133,900 € 2976 €/m²

MAXIS REAL: NA PREDAJ: 2 izbový apartmán v apartmánovom dome Almet na Donovaloch.

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 45 m²

Ponúkame na predaj moderný, už aj zariadený 2-izbový apartmán v apartmánom dome Almet len kúsok

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Donovaly

129,000 € 2867 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ trojizbový byt 80 m2 za 59 000 eur

Reality Cinobaňa

3 izbový byt | 80 m²

Na predaj 3 izbový byt 80 m2 za 59 000 eur. Byt má dva balkóny, aj pivnicu. Nachádza sa na 5 p.

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Cinobaňa

59,000 € 738 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v pôvodnom stave

Reality Detva

3 izbový byt | 76 m²

Na predaj v Detve trojizbový byt v pôvodnom stave. Byt má 76 m2, 4 loggie, plus pivnica. Na byt

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Detva

127,000 € 1671 €/m²

NA PREDAJ v centre 3 izbový byt 72 m2 plus veľká loggia

Reality Revúca

3 izbový byt | 72 m²

Na predaj v Revúcej v centre mesta, 72 m2 / 3 izbový zrekonštruovaný byt za 105 600€. K bytu pa

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

105,600 € 1467 €/m²

Štýlový 2-izbový byt s exkluzívnou terasou 102 m²

Reality Nová Baňa

2 izbový byt | Pod sekvojou | 53 m²

Štýlový 2-izbový byt s exkluzívnou terasou 102 m² | Novostavba | Parkovanie v cene Ponúkame na

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Nová Baňa

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Priestranný 3-izbový byt v tehlovej bytovke – Málinec

Reality Málinec

3 izbový byt | Sklárska | 78 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj slnečný a teplý 3-izbový byt s úžitkovou plochou 78 m

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Málinec

29,990 € 384 €/m²

Štýlové bývanie v Lučenci: Tehla, klíma a priestor pre váš nový začiatok

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica A. Jiráska | 72 m²

Hľadáte miesto, kde vaše deti vyrastú v bezpečí a vy si po práci vychutnáte zaslúžený pokoj? Ex

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Lučenec

89,990 € 1250 €/m²

Priestranný 3-izbový apartmán v Mýte pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Mýto pod Ďumbierom | 56 m²

Moderný 3-izbový apartmán s rozlohou 56,48 m2 a balkónom sa nachádza v oblasti Tále v Mýte pod

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

220,000 € 3929 €/m²

Štýlový 2-izbový byt s balkónom v absolútnom centre Lučenca

Reality Lučenec

2 izbový byt | - | 46.1 m²

Reality Novohrad Vám Predstavuje exkluzívnu ponuku – komfortný, kompletne zrekonštruo

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Lučenec

87,000 € 1887 €/m²

Predaj,2izb.byt s balkonom v obci Zlatno,okres Poltár

Reality Zlatno

2 izbový byt | Tichá | 53 m²

Exkluzívne Ponúkam na predaj tehlový 2izb.byt s balkonom v obci Zlatno,okres Poltár Obec je v

Publikované: 11.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zlatno

26,990 € 358 €/m²

NEWCASTLE⏐REZERVOVÉ 2 izb. byt | 33 m² | Banská Bystrica – Milvar

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Školská | 33 m²

NEWCASTLE | Predávame pekný malý byt na Školskej ulici v Banskej Bystrici, ktorý je momentálne

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

115,000 € 3485 €/m²

NEWCASTLE⏐REZERVOVANÉ 1 izbového bytu (40m²) voľný ihneď

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Trieda Hradca Králové | 40 m²

NEWCASTLE | Hľadáme zodpovedného a spoľahlivého nájomníka pre tento pekný a dobre udržiavaný by

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom 3 izbový byt na Mazorníkove, Brezno

Reality Brezno

3 izbový byt | 9. mája | 62 m²

Prenájom 3-izbového bytu v panelovom dome na 4. poschodí v dome s výťahom na ulici 9. mája v Br

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Brezno

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Veľký 1-izbový byt na Tatranskej na prenájom

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Tatranská 6 | 40.51 m²

Spoločnosť DVOŘÁK & PARTNERS vám v zastúpení majiteľa prináša na prenájom veľký 1-izbový byt na

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom 1-izbového bytu v novostavbe v Kasárňach

Reality Brezno

1 izbový byt | Kasárne 56 | 36.8 m²

Spoločnosť DVOŘÁK & PARTNERS vám v zastúpení majiteľa prináša na prenájom 1-izbový byt v novost

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Brezno

520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23052)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)