Na predaj rodinný dom - Štiavnicke Bane

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | - | 125 m²

Kancelária Realitné Očko vám ponúka na predaj rodinný dom pri Počúvadlianskom jazere (1 km) |

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

179,900 € 1439 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Štiavnické Bane, pri jazere - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Štiavnické Bane

3 izbový byt | 67 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: B

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Štiavnické Bane

115,000 € 1716 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Štiavnické Bane - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Štiavnické Bane

3 izbový byt | 103 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Štiavnické Bane

120,000 € 1165 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE! Mobilný dom na vlastnom romantickom pozemku, Banská Štiavnica.

Reality Štiavnické Bane

Chalupa, rekreačný domček | 30 m²

Výnimočná ponuka pre ľudí, ktorí si chcú splniť sen! Moderná rekreačná nehnuteľnosť postavenú z

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štiavnické Bane

75,000 € 2967 €/m²

člen NARKS

Útulná chata na romantickom mieste, Banská Štiavnica – Horná Roveň

Reality Štiavnické Bane

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Ponúkame Vám príjemnú murovanú chatu v atraktívnej lokalite Hornej Rovne, len päť minút jazdy o

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štiavnické Bane

169,000 € 2414 €/m²

člen NARKS

Historický banícky dom s krásnym výhľadom

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | 100 m²

Miesto, kde sa história spája s prírodou a každý kút dýcha jedinečnou atmosférou. Táto chalúpka

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

79,000 € 790 €/m²

člen NARKS

Atraktívny pozemok s chatou a povolením v centre obce – Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Chalupa, rekreačný domček | 40 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný pozemok, nachádzajúci sa v centre obce Štiavnické Bane

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štiavnické Bane

85,000 € 2125 €/m²

člen NARKS

Usadlosť s vidieckym domom na polosamote v okolí Štiavnických Baní, Banská Štiavnica

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj bývalá hospodárska usadlosť na polosamote neďaleko malebnej obce Štiavnické Bane, len

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

196,000 € 1633 €/m²

člen NARKS

Slnečný pozemok s výhľadmi na Sitno – Štiavnické Bane, Banská Štiavnica

Reality Štiavnické Bane

Pozemok pre rodinné domy | 1,226 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok s rozlohou 1226 m², nachádzajúci sa v obci Štiavnické Bane.

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

115,000 € 94 €/m²

člen NARKS

HD REALITY , predaj, rodinný dom Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | Štiavnické Bane | 76 m²

Ak túžite po úniku od ruchu mesta a hľadáte miesto, kde si vychutnáte rannú kávu na terase, za

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

189,900 € 2499 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HD REALITY, predaj, rekreačný pozemok v blízkosti tajchov

Reality Štiavnické Bane

Rekreačný pozemok | 642 m²

Hľadáte ideálne miesto pre výstavbu rekreačnej chaty alebo rodinného domu v srdci prírody? HD r

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

49,000 € 76 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, predaj, rodinný dom s prekrásnym výhľadom na B.Štiavnicu

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | 160 m²

Hľadáte únik do prírody s dotykom histórie? Ponúkame vám výnimočný rodinný dom na predaj, situo

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

290,000 € 1813 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový rodinný dom v pôvodnom stave, Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | Kamenná | 55 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj 2-izbový rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v tichom pro

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

75,000 € 1364 €/m²

Slnečný 4,3ha pozemok Richňava, Banská Štiavnica

Reality Štiavnické Bane

Rekreačný pozemok | Richňava | 43,747 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj slnečný, severo – západne orientovaný pozemok s krásnymi výhľadmi v

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

175,000 € 4 €/m²

Slnečný 3ha pozemok Richňava / Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Rekreačný pozemok | Richňava | 28,112 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj slnečný, juhovýchodne orientovaný pozemok s krásnymi výhľadmi v blí

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

180,000 € 6 €/m²

Zabehnutý apartmánový dvojdom s parkovaním, Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | Štiavnické Bane | 240 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj zabehnutý Apartmánový Dvojdom - výbornú investičnú príležitosť s ok

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

310,000 € 1292 €/m²

PREDAJ:Investičný pozemok 32 218m2, Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 32,218 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok o rozlohe 32 218m2 n

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

2 €/m2 2 €/m2

PREDAJ: Investičný pozemok pri tajchu7402m2, Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 7,402 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok o rozlohe 7402m2 nac

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

13 €/m2 13 €/m2

PREDAJ:Investičný pozemok17809m2, Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 17,809 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok o rozlohe 17 809 m2

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

3 €/m2 3 €/m2

PREDAJ: Investičné pozemky v TOP lokalite5,7ha,Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 57,429 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj investičné pozemky o celkovej rozlohe 5

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

157,400 € 3 €/m²

Historický rodinný dom v srdci obce Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | 500 m²

Ponúkame na predaj jedinečnú historickú budovu, bývalý banský úrad, situovanú v malebnej obci Š

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

350,000 € 700 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom na predaj Štiavnické Bane. Banská Štiavnica.

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | 125 m²

ZNÍŽENÁ CENA Rodinný dom na predaj – Štiavnické Bane, blízko Počúvadlianskeho jazera Boris Kň

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

160,000 € 1280 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ! Slnečný pozemok s výhľadom na Sitno - Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Pozemok pre bytovú výstavbu | 951 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj slnečný pozemok s výhľadom na Sitno v obci Štiavnic

Publikované: 03.11.2023 Aktualizované: 24.09.2025
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

128,000 € 135 €/m²

Chata s veľkým pozemkom Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Chalupa, rekreačný domček | 1,418 m²

Ponúkame Vám na predaj chatu Štiavnické Bane. Plocha: úžitková 42m2, veľkosť pozemku 1418m2. Ch

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 22.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Štiavnické Bane

155,000 € 109 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie