Predaj 3 izbový byt Závada okr. Veľký Krtíš

Reality Závada

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej obci Závada, okres Veľký

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Závada

54,990 € 786 €/m²

Krásny 3.izbový apartmán na Donovaloch na prenájom - dlhodobo.

Reality Donovaly

3 izbový byt | Záhradište | 86 m²

Allrisk Slovakia Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka krásny 3.izbový apartmán na Donovaloch v ča

Publikované: 30.04.2024 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na predaj Donovaly

380,000 € 12 €/m²

Predaj 3-izbového čiastočne zrekonštruovaného bytu na sídlisku Sásová, Banská Bystrica, 70 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 70 m²

TUreality Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou na obľúbenom sí

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,090 € 2501 €/m²

Na predaj 3i byt po čiastočnej rekonštrukcií na IBV v Žiar nad Hronom s garážou, pivnicou a spoluvlastníckym podielom na pozemku

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

TU reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 72 m² nachádzajúci sa v pokojnej

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

Na predaj 3i byt v pôvodnom stave na ulici SNP v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v Žiari nad Hronom, ktorý čaká na váš nápad Hľadáte by

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

104,000 € 1387 €/m²

Na predaj slnečný trojizbový byt /83m2/ v centre Lučenca so záhradou.

Reality Lučenec

3 izbový byt | 83 m²

VIDEO https://youtu.be/5CQIPVg9eh8 VIZUALIZÁCIA https://my.matterport.com/show/?m=5traFaaE96

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

92,000 € 892 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2i byt v novostavbe, vhodný aj na podnikanie - priame centrum BB, 70,08 m2 - ihneď voľný !!!

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 70 m²

TUreality Vám ponúka na prenájom tento krásny, moderný a priestranný 2i byt, ktorý môže slúžiť

Publikované: 19.12.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Predaj 3i bytu na sídlisku Sásová - 70 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj tento priestranný 3i byt typu VNKS, ktorý sa nachádza na sídlisku Sá

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

159,980 € 2285 €/m²

Na predaj 3i byt s priestranným balkónom vo výbornej lokalite

Reality Kremnica

3 izbový byt | 59.4 m²

Ponúkame útulný 3 izbový byt priamo v Kremnici pár minút od centra o rozlohe 59,40 m2 + pivnica

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Kremnica

95,000 € 1684 €/m²

Na predaj Apartmán v centre Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 52 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový apartmán s pivnicou a parkovacím miestom v centre Banskej Š

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

134,999 € 2596 €/m²

Na PREDAJ dvojizbový byt /63m2/ v centre mesta Lučenec so záhradou.

Reality Lučenec

2 izbový byt | 63 m²

VIDEO https://youtu.be/9MMoKIgjJ4A VIZUALIZÁCIA https://my.matterport.com/show/?m=XjG9B7BzR9A T

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

83,000 € 1016 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ. 2-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite na Rúbanisku v Lučenci

Reality Lučenec

2 izbový byt | 38 m²

Ponúkame na predaj útulný a vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej l

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

78,300 € 2061 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ 2 x 2i byt v Lučenci

Reality Lučenec

2 izbový byt | 38 m²

Ponúkame Vám výnimočnú investičnú príležitosť v podobe dvoch 2-izbových bytov, ktoré sú po komp

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

152,000 € 4000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEOHAUS – MODERNÉ MESTSKÉ BÝVANIE ALEBO INVESTÍCIA S BUDÚCNOSŤOU

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Spojová | 30 m²

26 NOVÝCH JEDNOTIEK | BANSKÁ BYSTRICA – FONČORDA Projekt Neohaus vzniká prestavbou bývalej adm

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

134,800 € 3867 €/m²

Exkluzívna 3-izbová jednotka 405 s mezanínom

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Spojová | 83.92 m²

Predstavujeme vám prestížnu jednotku v projekte NEOHAUS – trojizbovú jednotku t s impozantným m

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

271,500 € 3146 €/m²

Moderná nová 1-izbová jednotka 103 na predaj v Banskej Bystrici, Fončorda

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Spojová | 33.09 m²

Na predaj ponúkame modernú 1-izbovú jednotku v projekte NEOHAUS – Fončorda, Banská Bystrica Štý

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

134,800 € 3835 €/m²

NEOHAUS – praktické 3-izbové riešenie 305 v štýlovej novostavbe

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Spojová | 61.23 m²

Na predaj ponúkame moderné 3-izbové jednotky v projekte NEOHAUS – v top lokalite Fončorda, Bans

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

226,500 € 3577 €/m²

Na predaj: štýlová 1-izbová jednotka 102 v projekte NEOHAUS – Fončorda, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Spojová | 33.14 m²

Štýlové bývanie alebo výhodná investícia? V Neohaus získate oboje. V projekte NEOHAUS ponúkame

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

134,800 € 3829 €/m²

Prémiové 1-izbové jednotky 401 na 4. poschodí - výhľad, svetlo, štýl

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Spojová | 34.8 m²

Moderný priestor na bývanie aj investíciu. V projekte NEOHAUS ponúkame viacero 1-izbových jedno

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Byty na predaj Banská Bystrica

138,000 € 3793 €/m²

NEOHAUS - štýlové 1-izbové jednotky na predaj

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Spojová | 30 m²

Hľadáte moderný štartovací byt, inteligentnú investíciu alebo bezpečný spôsob uloženia financií

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

134,800 € 3867 €/m²

Prémiová 3-izbová jednotka 404 s klimatizáciou v cene v projekte NEOHAUS

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Spojová | 56.98 m²

Predstavujeme vám výnimočnú trojizbovú jednotku s mezanínom, kde získate viac ako len bývanie –

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

197,400 € 3333 €/m²

Štýlová 2-izbová jednotka 406 na 4. podlaží v projekte NEOHAUS v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Spojová | 52.13 m²

Táto dvojizbová jednotka na najvyššom podlaží ponúka všetko, čo moderný človek potrebuje – čist

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

177,400 € 3259 €/m²

PREDAJ: 2i byt s lódžiou so zariadením; 50 m2; MPČĽ-Brezno; 97.500 €

Reality Brezno

2 izbový byt | Májového povstania českého ľudu | 49.84 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 2-izbový byt so zasklenenou lódžiou

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Brezno

97,500 € 1956 €/m²

PREDAJ: 2i apartmán s balkónom; 49 m2; Horec-Donovaly; cena v RK

Reality Donovaly

Apartmán | 45.38 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj 2-izbový apartmán o výmere 45,38 m2 s balkónom 3,

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Donovaly

Info v RK

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Rodinné domy na predaj (23052)
Upresniť hľadanie