Krásny 3 izb. byt na Králikoch

Reality Králiky

3 izbový byt | Králiky | 85 m²

Predstavujeme Vám developerský projekt Tiesňava Králiky, ktorý sa nachádza v pohorí Kremnických

Publikované: 09.10.2020 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Králiky

212,500 € 2500 €/m²

SLNEČNÝ 3.IZB BYT S BALKÓNOM A PIVNICOU - ADYHO, LUČENEC

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica Adyho | 76.7 m²

Hľadáte priestranný, slnečný 3 izb. byt s balkón a pivnicou na dobrej adrese a krásnym výhľadom

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Lučenec

88,000 € 1147 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nový, slnečný 2-izbový byt na bývanie či investíciu v krásnom prostredí Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Lintich | 58.31 m²

Realitná kancelária AZ services s.r.o. ponúka na predaj byty v novostavbe umiestnenej v tichom

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na predaj Banská Štiavnica

175,250 € 3005 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ Priestranný 4-izbový byt s lodžiou (93 m2) s potenciálom SLIAČ

Reality Sliač

4 izbový byt | Rybárska | 97 m²

NEST realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s lodžiou, ktorý sa nachádza

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sliač

215,000 € 2216 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Unikátny 4 izbový mezonet s galériou, terasou a parkovaním – Kuzmányho nábrežie

Reality Zvolen

4 izbový byt | Kuzmányho nábrežie | 174 m²

NEST realitná kancelária vám exkluzívne ponúka na predaj dizajnový – 4-izbový mezonet s veľkory

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zvolen

355,000 € 2040 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

JEDINEČNÝ 4 izbový mezonet s galériou a terasou 174 m2 /+ parkovacie miesto/ ZVOLEN

Reality Zvolen

Mezonet | Kuzmányho nábrežie | 174 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Zvolen

355,000 € 2040 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ TOP PONUKA: Kompletne zariadený 3-izbový byt s lodžiou ZÁPAD

Reality Zvolen

3 izbový byt | Pražská | 69 m²

NEST realitná kancelária ponúka na predaj vkusný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3-izbov

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

1 izbový komplet zrekonštruovaný apartmán pár minút od ESC

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Wolkerova | 33 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj komplet zrekonštruov

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

105,000 € 3182 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Priestranný 4 izbový byt s lodžiou a veľkou pivnicou 97m2

Reality Zvolen

4 izbový byt | 93 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Zvolen

215,000 € 2312 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZIDENCIA HRON komplet zariadený 1 izbový byt s lodžiou

Reality Zvolen

1 izbový byt | Strážska cesta | 31 m²

NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka k okamžitému prenájmu nadštandardne vybave

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

580 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA 2 izbový podkrovný byt s balkónom len 10 min z CENTRA mesta

Reality Malachov

2 izbový byt | 50 m²

NEST realitná kancelária vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj jeden z poslednýc

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Malachov

159,000 € 3180 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA CENTRUM priestranný 4 izbový byt 102 m2 so šatníkom a 2 terasami

Reality Zvolen

4 izbový byt | Ľ. Kubániho | 102 m²

NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka k okamžitému prenájmu nadštandardný, kompl

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

1,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

KRÁTKODOBÝ NÁJOM Štýlové bývanie pri parku: Nadštandardný 2-izbový byt v novostavbe

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Hurbanova | 54 m²

Hľadáte dočasné bývanie, ktoré kombinuje luxus, pokojnú lokalitu a perfektnú dostupnosť? Ponúka

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - CENTRUM MESTA kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Štúra | 63 m²

NEST realitná kancelária ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý sa nach

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Dizajnový zariadený mezonet 174 m2 + terasa + parkovacie miesto

Reality Zvolen

3 izbový byt | Kuzmányho nábrežie | 174 m²

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Zvolen

355,000 € 2040 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Zrekonštruovaný 2 izbový byt s lodžiou 58m2 v peknej lokalite blízko CENTRA

Reality Zvolen

2 izbový byt | Bystrický rad | 58 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj k okamžitému nasťaho

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

TOP CENTRUM 3 izbový atypický tehlový byt 91m2 + 2 balkóny + komplet zariadenie

Reality Zvolen

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 91 m²

Jedinečný 3-izbový tehlový byt 91 m2 s 2 balkónmi v centre Zvolena Hľadáte bývanie, ktoré sp

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

245,000 € 2692 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ NOVOSTAVBA 2 izbový byt 67 m2 komplet zariadený s balkónom a pivnicou

Reality Zvolen

2 izbový byt | Pustý hrad | 67 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj krásny priestranný a

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Zvolen

230,000 € 3433 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 3 izbový byt so šatníkom a balkónom ZVOLEN ZÁPAD

Reality Zvolen

3 izbový byt | Pražská | 64 m²

NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka na predaj moderne kompletne zrekonštruovan

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Zvolen

184,000 € 2875 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Jedinečný 3 izbový mezonet 116 m2 priamo na Trotuári v historickom centre mesta

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Andreja Kmeťa | 116 m²

NEST realitná kancelária vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj originálny 3 izbo

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

255,000 € 2198 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

MODERNÉ BÝVANIE V CENTRE MESTA: Priestranný 3izbový byt s lodžiou, ul. Kimovská

Reality Zvolen

3 izbový byt | Kimovská | 84 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Zvolen

990 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

SLOVREAL : Predaj 4 - izbového bytu - Detva

Reality Detva

4 izbový byt | Nezadaná | 74 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj 4-izbový byt o výmere 74 m² nachádzajúci sa na

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Detva

134,999 € 1824 €/m²

Exkluzívne 2-izbový byt Zvolen - Západ s veľkou výmerou

Reality Zvolen

2 izbový byt | Imatra | 63.94 m²

Ak striehnete na dobrú ponuku na najžiadanejšom sídlisku Západ, tak tento 2-izbový byt, ktorý

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

Apartmán v Rezidencii Opera

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Antona Pécha | 34 m²

Atraktívny apartmán v Rezidencii Opera, Banská Štiavnica, Barokový palác z 15 storočia, chránen

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Byty na predaj Banská Štiavnica

158,000 € 4647 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23050)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie