Priestranný 4 izbový byt s balkónom a loggiou blízko centra Brezna

Reality Brezno

4 izbový byt | 86 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v pôvodnom stave nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Brezn

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

123,900 € 1441 €/m²

Na predaj 2i apartmán v Bystrej - výborná rekreačná lokalita pod Chopkom

Reality Bystrá

2 izbový byt | Tále | 50 m²

Ponúkame na predaj útulný apartmán nachádzajúci sa v stráženom apartmánovom dome v obľúbenej re

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bystrá

177,000 € 3878 €/m²

Výnimočná príležitosť – miesto, kde sa z bývania stáva domov.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nad plážou | 83 m²

MIESTO, KDE SA Z BÝVANIA STÁVA DOMOV – 3-IZBOVÝ BYT (83 m²) BELVEDER Predstavte si ráno s kávo

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

REZERVOVANÝ: Ponúkame na predaj 1-izbový byt s loggiou

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Sitnianska | 38 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s výmerou 38 m2 v obľúbenej časti Banskej Bystrici, Sásová. Byt

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

132,999 € 3500 €/m²

REZERVOVANÝ: Ponúkame na predaj 1 izbový byt na Fončorde

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Moskovská | 30 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v obľúbenej mestskej časti Fončorda, na Moskovskej ulici.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

109,900 € 3663 €/m²

Veľkometrážny 3i byt v centre

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Centrum | 137 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 3i byt v blízkosti pešej zóny, v priamom centre m

Publikované: 14.11.2023 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

499,000 € 3642 €/m²

NA PRENÁJOM - veľký 3i byt na Sliači

Reality Sliač

3 izbový byt | Sliač | 104 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt na Sliači. Nachádza sa v samostatnom rodinnom

Publikované: 01.02.2022 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom Sliač

850 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

4 izb. byt v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | centrum | 129 m²

DÍON reality Vám ponúka na predaj 4 izbový byt v centre Banskej Bystrice. Nachádza

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

463,500 € 3593 €/m²

GREINBERG – KEĎ CHCETE BÝVAŤ LEPŠIE A INVESTOVAŤ MÚDREJŠIE

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Na Graniari | 54 m²

Nie každý projekt je rovnaký. A nie každý klient hľadá kompromisy. Greinberg je pre tých, ktor

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

Na prenájom | Priestranný 3-izbový byt 112 m² | Centrum mesta | Garáž v cene

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Janka Kráľa | 112 m²

Ponúkame na prenájom veľkorysý 3-izbový byt o výmere 112 m², nachádzajúci sa priamo v centre m

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

REZERVÁCIA Moderný 3 izbový byt po rekonštrukcii

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Trieda SNP | 70.9 m²

Moderný 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii – stačí sa len nasťahovať! Hľadáte bývanie,

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

209,000 € 2948 €/m²

Štýlový 3-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným parkovacím státím – ideálny pre život v pohodlí a štandarde

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Banská Bystrica | 86 m²

Ponúkame na predaj krásne zariadený 3-izbový byt v modernej novostavbe, ideálny pre tých, kt

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

325,000 € 3779 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Oremburská | 69 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý a slnečný 3 izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej časti Banskej B

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

184,990 € 2681 €/m²

Kompletne prerobený 2,5 izbový byt s balkónom

Reality Zvolen

2 izbový byt | 63 m²

Díon reality ponúka na predaj kompletne prerobený dvojizbový byt, dispozične zmenený na 2,5 izb

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Zvolen

Info v RK

4 izb. veľkometrážne byty na Uhlisku v BB

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Banská Bystrica | 148 m²

DÍON reality Vám ponúka na predaj dva veľkometrážne byty nad sebou blízko centra v B

Publikované: 12.10.2023 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Nebytové priestory - možnosť preklasifikovať na priestranný byt

Reality Banská Bystrica

5 a viac izbový byt | Skuteckého | 140 m²

Interesantný nebytový priestor na predaj v centre mesta o výmere 140 m2. Ponúkame na predaj pe

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

349,000 € 2493 €/m²

REZERVOVANÝ. Na predaj 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Tulská | 27.74 m²

Na predaj – 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na sídlisku Fončorda Hľadáte útulný, mode

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

134,900 € 4863 €/m²

Moderný 2i tehlový byt - na mieru zrekonštruovaný

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 58 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový tehlový byt nachádzajúci sa v centre BB. Byt prešiel kom

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

Exkluzívny 4-izbový byt s terasou priamo pri lese | Suchý Vrch - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Suchý Vrch | 213.17 m²

Ponúkame na predaj v uvádzacej cene tento nadštandardný a luxusný byt, ktorý je pripra

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

449,000 € 2106 €/m²

Ponúkame priestranný 4 izbový byt

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Fončorda | 102 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s loggiou v každej izbe. Hľadáte bývanie, ktoré sp

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

310,000 € 2908 €/m²

Bývajte v luxusnej štvrti - 2 a 3 izb. byty - Na Kačici

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Komenského | 101.5 m²

Moderné bývanie na Kačici - v blízkosti zástavby rodinných domov. Vyberiete si z ponuky 2 a 3 i

Publikované: 12.01.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

345,261 € 2476 €/m²

Priestranný 3,5 izbový byt s balkónom aj lodžiou

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tulská | 83 m²

Priestranný 3,5-izbový byt s balkónom aj lodžiou – ideálne bývanie bez ďalších investícií Hľad

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

235,000 € 2831 €/m²

Slnečný štvorizbový byt s balkónom

Reality Sliač

4 izbový byt | 83 m²

Díon reality ponúka na predaj štvorizbový byt, ktorý sa nachádza v tichej lokalite v kúpeľnom m

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Sliač

Info v RK

Dvojizbový byt s lodžiou v centre mesta

Reality Zvolen

2 izbový byt | 57 m²

Díon reality ponúka na predaj dvojizbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta v zrekonštruovan

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Zvolen

Info v RK

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23050)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie