Predaj 3i apartmán Trangoška Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

3 izbový byt | Trangoška | 59 m²

Rekreačný areál Trangoška sa nachádza v nadmorskej výške 1111 m, priamo na úpätí najvyšších sva

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Horná Lehota

Cena na vyžiadanie

Na predaj 1 izbový byt v Žiari nad Hronom pri nemocnici

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 37 m²

Klára Holicová – Reality s.r.o. ponúka na predaj 1-izbový byt v Žiari nad Hronom. Ponúkame na

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

69,900 € 1889 €/m²

Predaj priestranného 3-izbového bytu v širšom centre Lučenca

Reality Lučenec

3 izbový byt | Vajanského | 75 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s rozlohou 77 m² nachádzajúci sa v širšom centre mesta, na 7. p

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

109,000 € 1453 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

5★Nadštandardne zrekonštruovaný, zariadený 3i byt.Centrum ZH

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Nám. Matice Slovenskej | 77 m²

►Video: facebook.com/reel/1290832989843199 Moderné bývanie v centre mesta bez kompromisov? Pre

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

169,900 € 2206 €/m²

Prenájom 2 izbového bytu s malou lóogiou,

Reality Zvolen

2 izbový byt | 65 m²

Ponúkame vám na prenájom 2 izbový byt s malou lóogiou na sídlisku Zlatý potok. Byt prešiel čía

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

620 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt typu VNKS o výmere 69,56 m² - BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Sitnianska | 69.56 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt typu VNKS o vý

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

169,000 € 2430 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Veľký 1i byt s potenciálom úpravy na 2i 48,3 m² , M. Rázusa - BB

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | M. Rázusa | 48.3 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkam na predaj veľký 1 izbový byt s možnosťou prerobeni

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PRENÁJOM – 3-izb byt, Zvolen, Zlatý Potok, Prachatická ulica

Reality Zvolen

3 izbový byt | Prachatická | 62.79 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt vo Zvolene, na obľúbenom sídlisku Zlatý Potok, na Prachaticke

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

RERZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj 3izbový byt v pôvodnom stave o výmere 62,08m2 v Banskej Bystrici- Sásová.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Sitnianska | 62.08 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3‑izbový byt s výmerou 62,08 m², situovaný na 2. posc

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

124,900 € 2012 €/m²

Exkluzívne na predaj krásny mezonetový 5 izbový byt o výmere 164,80m2 v Banskej Štiavnici.

Reality Banská Štiavnica

5 a viac izbový byt | Križovatka | 164.8 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj krásny nadštandardný mezonetový 5 izbový komplet prerobený by

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

209,900 € 1274 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE MESTA, Námestie Slobody

Reality Zvolen

2 izbový byt | 50 m²

Predstavujeme vám príležitosť bývať v príjemnom a kompletne zrekonštruovanom 2-izbovom byte (50

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

176,000 € 3520 €/m²

❤ Apartmán v srdci Banskej Štiavnice. Rekreácia, pasívny príjem, investícia.

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Antona Pécha | 35 m²

►VIDEO: youtube.com/shorts/--pcPoSIbYs Čo takto vlastniť rekreačnú nehnuteľnosť priamo v srdci

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

147,900 € 4226 €/m²

Prenájom 3i byt v BB, časť Podlavice - 62,10 m²

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Lipová | 62.1 m²

V zastúpení majiteľa ponúkam na prenájom pekný 3izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v lok

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom, nadštandartný byt

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | 62 m²

Exkluzívne k dlhodobému prenajmu ponúkam krásny 3 izbový podkrovný byt o výmere 62m2 v Novej Ba

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nová Baňa

400 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Tehlový 3 izbový byt v Cinobani okres: Poltár

Reality Cinobaňa

3 izbový byt | 67 m²

* Exkluzívne ponúkam na predaj tehlový 2,5 izbový byt v Cinobani časť - Maša. * Byt je v osobn

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Cinobaňa

33,000 € 493 €/m²

Exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt s balkónom v Zlatne

Reality Zlatno

2 izbový byt | 52 m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt s balkónom v Zlatne Exkluzívne Vám ponúk

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zlatno

35,000 € 673 €/m²

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii + vlastná garáž v cene | Revúca – Štúrova

Reality Revúca

3 izbový byt | 61 m²

Hľadáte byt, do ktorého sa môžete hneď nasťahovať bez ďalších investícií, s nízkymi mesačnými n

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

67,490 € 1106 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - 3-izbový byt v Lučenci na Rúb.III/4, výškový bytový dom.

Reality Lučenec

3 izbový byt | 70 m²

Naša realitná kancelária Prémium líving, Vám exkluzívne ponúka na predaj, čiastočne zrekonštruo

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

69,000 € 986 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj krásny mezonetový byt o výmere 57,4m2 s predzáhradkou v srdci Banskej Štiavnice.

Reality Banská Štiavnica

Mezonet | Akademická | 57.4 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj mezonetový byt o výmere 57,4 m² v historickej budove s predz

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

169,900 € 2960 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj, 3-izbový byt, ul. J. Straku, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | J. Straku | 70 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 3 izbový byt s loggiou, poschodie 3/8 Úžitková plocha: 70 m2 Ori

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

124,900 € 1784 €/m²

Predaj 4,5 i bytu uprostred centra BB

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | J. Cikkera | 126 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov, ponúkam pre Vás na predaj jedinečný 4,5-izbový byt, ktorý sp

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom 3-izbového bytu pri poliklinike v Kremnici

Reality Kremnica

3 izbový byt | Dolná | 64.25 m²

Klára Holicová – Reality s.r.o. ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt na Dolnej ulici v K

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Kremnica

490 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Slnečný 4-izbový byt (87 m²) v top lokalite na ul. Sama Chalupku

Reality Revúca

4 izbový byt | 80 m²

Hľadáte priestranné rodinné bývanie, ktoré si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? Ponúkam

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

82,900 € 1036 €/m²

Priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii – ul. Ivana Krasku, Revúca

Reality Revúca

3 izbový byt | 67 m²

Hľadáte bývanie, kde máte školu pre deti doslova za rohom a pocit bezpečia v zrekonštruovanom d

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

74,990 € 1119 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23053)
Upresniť hľadanie