Veľkoryso riešený 3-izbový tehlový byt s výbornou polohou pri centre mesta – Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Malinovského | 76.9 m²

Reality Novohrad Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový byt n

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

85,000 € 1105 €/m²

3 izbový byt typ "U "na Bernolákovej ulici , BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Bernolákova | 78 m²

Tento typ bytu je v Banskej Bystrici mimoriadne obľúbený a vyhľadávaný pre svoju logickú dispoz

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

195,000 € 2500 €/m²

Predaj apartmány v horskom prostredí Nízkych tatier - Bystrá

Reality Bystrá

3 izbový byt | 74 m²

Ponúkame na predaj dva zariadené apartmány v obľúbenom prostredí Bystrá. -obidva rozloha: 74 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bystrá

240,000 € 3243 €/m²

4 izbový byt Mládežnícka ulica Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Mládežnícka | 78.5 m²

Realitná kancelária Leaders and Partners, v zastúpení klienta, ponúka na predaj priestranný

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

215,000 € 2739 €/m²

Predaj 3 izbový byt Brezno - Mazorníkovo

Reality Brezno

3 izbový byt | 9. mája | 69 m²

Ponúkame na predaj byt po rekonštrukcii s celkovou výmerou 69 m², ktorý je situovaný vo vyhľadá

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

113,000 € 1638 €/m²

DO DOMČEKA | Priestranný 3-izbový byt v pokojnej lokalite

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Družstevná | 87.11 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA vám prináša svetlý 3-izbový byt na prenájom v pokojnej a vyhľadávanej lok

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

CENTRUM / REKONŠTRUKCIA / 1,5i byt BB / KUKUČÍNOVA / ZARIADENIE

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Kukučínova | 38 m²

Ponúkame na prenájom KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 1,5 izbový byt, ktorý sa nachádza vo

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

1- izbový nebytový priestor Námestie SNP č.2 + prenájom druhej izby

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Námestie SNP | 54.32 m²

Nebytový priestor sa nachádza v historickom meštianskom dome priamo na Námestí SNP 2 v Banskej

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

127,000 € 2338 €/m²

GARSÓNKA S LOGGIOU

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Dr. Janského | 22 m²

Link na 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=NGsYd66X56E Garsónka je si

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

23,500 € 1068 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predám 2izb.byt Závadka nad Hronom.SOM MAJITEĽ!!!

Reality Závadka nad Hronom

2 izbový byt | Paseka | 64 m²

Ponúkam Vám na predaj 2 izbový byt Závadka nad Hronom, Paseka 6. Byt sa nachádza na 5.posch s v

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Závadka nad Hronom

37,000 € 641 €/m²

SIMCITY│Predaj 2-izbového bytu v tehlovej bytovke s 3 balkónmi na Uhlisku

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 9. mája | 58.8 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v tehlovej bytovke s výťahom, ktorý zaujme najmä tr

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

184,999 € 3146 €/m²

Predám veľký 1 izbový byt na Podborovej

Reality Zvolen

1 izbový byt | Jedľová | 38 m²

MP- Reality ponúka na predaj veľký 1 izbový byt s úžitkovou plochou 38 m2, ku ktorému prináleži

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Zvolen

100,000 € 2632 €/m²

2-izbový byt v tehlovej bytovke na Železničnej ulici v Rimavskej Sobote

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | Železničná | 60 m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt v tehlovej bytovke na Železničnej ulici v Rimavskej Sobote

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

80,000 € 1333 €/m²

3 izbový byt s balkónom po rekonštrukcii v Tornali okres Revúca

Reality Tornaľa

3 izbový byt | Poštová | 74 m²

Ponúkame vám na predaj veľmi príjemný a svetlý 3-izbový byt nachádzajúci sa na 7. poschodí z 8

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Tornaľa

65,000 € 878 €/m²

🔑2-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, PINCINÁ . MIMORIADNE NÍZKA CENA

Reality Pinciná

2 izbový byt | Hlavná 87 | 64 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v obci Pinciná za mimoriadne výhodnú

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Pinciná

39,000 € 609 €/m²

Štýlový 3i apartmán Bystrá Nízke Tatry

Reality Bystrá

3 izbový byt | Bystrá | 53 m²

Trojizbový apartmán sa nachádza v rekreačnej oblasti Tále - Nízke Tatry, iba 250m od obľúbeného

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bystrá

182,800 € 3449 €/m²

3i byt s krbom a garážou Tále Nízke Tatry

Reality Bystrá

3 izbový byt | Tále | 89 m²

Trojizbový byt sa nachádza v uzavretom areáli novopostavených apartmánových domov v lyžiarsko -

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bystrá

275,000 € 3090 €/m²

Apartmán v srdci Nízkych Tatier - Výnos 7% p.a.

Reality Dolná Lehota

4 izbový byt | Dolná Lehota | 148 m²

Lokalita: Nízke Tatry | Typ: Mezonet 4+kk | Stav: Skolaudované Garantovaný výnos 7% p.a. NV

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dolná Lehota

250,000 € 1689 €/m²

Útulný 2i byt pri lese Tále Nízke Tatry

Reality Bystrá

2 izbový byt | Tále | 58 m²

Dvojizbový byt sa nachádza v uzavretom areáli novopostavených apartmánových domov v lyžiarsko -

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bystrá

190,000 € 3276 €/m²

2i apartmán s krbom a garážou Tále Nízke Tatry

Reality Bystrá

2 izbový byt | Tále | 63 m²

Dvojizbový apartmán sa nachádza v uzavretom areáli novopostavených apartmánových domov v lyžiar

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bystrá

195,000 € 3095 €/m²

Predaj, Prenájom 2i apartmán s garážou Tále NízkeTatry

Reality Bystrá

2 izbový byt | Tále | 67 m²

Predstavujeme vám dvojizbový apartmán na predaj, ktorý sa nachádza v prestížnom uzavretom areál

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bystrá

199,900 € 2984 €/m²

Priestranný byt s garážou Rezidencia Romantika Trangoška

Reality Horná Lehota

3 izbový byt | Trangoška | 91.5 m²

Slnečný byt sa nachádza v areáli Rezidencia Romantika s luxusnými apartmánmi priamo na úpätí na

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Horná Lehota

320,000 € 3497 €/m²

2i apartmán v rekreačnom komplexe s bazénom Nízke Tatry

Reality Dolná Lehota

2 izbový byt | - | 50 m²

Nový apartmán sa nachádza v pokojnej obci pred Krpáčovom, Dolná Lehota, v mikroregióne Chopok –

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dolná Lehota

145,000 € 2900 €/m²

Predaj 2i apartmán pod lesom Tále Nízke Tatry

Reality Bystrá

2 izbový byt | Tále | 56.5 m²

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bystrá

199,900 € 3538 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23053)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie