Donovaly – 186 m² priestoru, 6 izieb a ticho

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 186 m²

Na Donovaloch sú apartmány rôzne. Ale len máloktorý vám ponúkne taký priestor, taký pokoj a tak

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

249,000 € 1339 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

kúpa -1 izbový byt v Banskej Bystrici, rýchla platba

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta ponuknite 1 izbový byt na predaj v Banskej Bystrici, môže byt aj pôvodn

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Predaj 3 izbového bytu v novostavbe Zvolen - Podborová

Reality Zvolen

3 izbový byt | 89.9 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt s balkónom nachádzajúci sa v novostavbe vo Zvolene, na vy

Publikované: 07.01.2021 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Zvolen

246,922.5 € 2747 €/m²

Prenájom 3 izbového bytu s balkónom a parkovacím miestom - Zvolen centrum

Reality Zvolen

3 izbový byt | J. Kozačeka | 65 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom vo dvore situovaný v pria

Publikované: 26.02.2016 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Zvolen

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj 3 izbového bytu v novostavbe Zvolen-Podborová

Reality Zvolen

3 izbový byt | 86 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s dvoma balkónmi nachádzajúci sa v novostavbe vo Zvolene na

Publikované: 08.01.2021 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Zvolen

229,050.6 € 2663 €/m²

Predaj 3 izbového bytu v novostavbe Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 3-izbový byt s balkónom vo Zvolene na sídlisku Podborová. Pod

Publikované: 07.01.2021 Aktualizované: 19.06.2025
Byty na predaj Zvolen

201,105 € 2681 €/m²

Prenájom 1 izbového zariadeného bytu s balkónom a parkovacím státím Zvolen-Podborová

Reality Zvolen

1 izbový byt | 32.7 m²

Hľadáte príjemné bývanie v meste Zvolen? Na prenájom ponúkame útulne zariadený jednoizbový byt

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj 3 izbového bytu vo Zvolene

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Štúra | 81.87 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo Zvolene na ulici Ľ.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Zvolen

180,000 € 2199 €/m²

VYMEŇ SUSEDA! – Na predaj exkluzívny 2 izbový apartmán v ikonickom rezorte Evergreen Tále

Reality Mýto pod Ďumbierom

2 izbový byt | 46.01 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť vlastniť apartmán v prestížnom rezorte Evergreen Tále,

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

250,000 € 5434 €/m²

člen NARKS

Prenájom 3 izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 97.1 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0907 537 727, 0948 061 020), ponúka na prenájom pri

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 3 izbový byt 81 m2 s balkónom

Reality Veľký Krtíš

3 izbový byt | 80.82 m²

Na predaj 3 izbový byt 81 m2 v pôvodnom stave na ulici Hviezdoslava. K bytu je balkón a pivnica

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

67,000 € 829 €/m²

Predaj 2 izbového zrekonštruovaného zariadeného tehlového bytu, Dolná Lehota, na krok od Krpáčova

Reality Dolná Lehota

2 izbový byt | 84 m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt v obci Dolná Lehota, v prostredí s

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dolná Lehota

79,000 € 940 €/m²

Prenájom 3 izbového zrekonštruovaného zariadeného bytu 74,81 m2 ŠLN Brezno

Reality Brezno

3 izbový byt | Ladislava Novomeského | 74 m²

Prenájom 3-izbového kvalitne zrekonštruovaného zariadeného bytu s výmerou 74,81 m2 na ŠLN v Bre

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Brezno

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj 3 izbový v Hornej Lehote

Reality Horná Lehota

3 izbový byt | 78 m²

Hľadáte zrekonštruovaný 3 izbový byt na Horehroní? Tu je alternatíva. 3 izbový byt s terasou

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Horná Lehota

90,000 € 1154 €/m²

Prenájom 3 iz byt, vrátane energií, Sitnianska, BB zvieratko

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Sitnianska | 62 m²

Prenájom 3-izbového bytu typu MNKS na ulici Sitnianska na sídlisku Sásová v Banská Bystrica. B

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom 1 izbový zariadený byt s parkovacím miestom, Kasárne, Brezno

Reality Brezno

1 izbový byt | štvrť Kasárne | 38 m²

Nadštandardne zariadený 1 izbový byt, s balkónom a parkovacím miestom v novostavbe, na Kasárňac

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Brezno

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového bytu na tichej ulici v centre mesta Brezno

Reality Brezno

2 izbový byt | 65 m²

Byt je vhodný pre 1, maximálne 2 dospelé pracujúce osoby. Nachádza sa v rodinnom dome s vlastný

Publikované: 30.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Brezno

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

POSLEDNÉ DVA 2 izb byty s vlastným parkovaním.

Reality Lučenec

2 izbový byt | Vidiná | 57 m²

Hľadáte byt bez ďaľších nákladov k okamžitému nasťahovaniu? Ponúkame Vám novopostavený,nízkonák

Publikované: 07.02.2023 Aktualizované: 28.08.2023
Byty na predaj Lučenec

96,000 € 1684 €/m²

2-izbový byt v pokojnej lokalite blízko centra mesta Brezno

Reality Brezno

2 izbový byt | Kozmonautov | 52 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 52 m², nachádzajúci sa na 1. poschodí bytového domu be

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

89,500 € 1721 €/m²

Na predaj 2i apartmán v Bystrej - výborná rekreačná lokalita pod Chopkom

Reality Bystrá

Apartmán | Bystrá | 50 m²

Ponúkame na predaj útulný apartmán nachádzajúci sa v stráženom apartmánovom dome v obľúbenej re

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bystrá

177,000 € 3540 €/m²

HORSKÝ APARTMÁN: PRÉMIOVÁ KVALITA V TOP LOKALITE NA BYSTREJ

Reality Bystrá

2 izbový byt | Bystrá 111 | 59.27 m²

Apartmány Mlyn sú postavené v Bystrianskej doline, jednom z najkrajších miest Slovenska. V bezp

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bystrá

215,000 € 3627 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zariadený 2i byt - Horehronie - Pohorelská Maša

Reality Pohorelá

2 izbový byt | Pohorelská Maša | 60 m²

Ponúkame na predaj krásny dvojizbový byt situovaný v podhorskej Horehronskej dedinke Pohorelská

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pohorelá

67,000 € 1317 €/m²

1i byt na prenájom s krásnym výhľadom - novostavba Kasárne - Brezno

Reality Brezno

1 izbový byt | Kasárne | 34 m²

Ponúkame na prenájom 1KK byt s krásnym výhľadom v novostavbe bytového domu - projekt bytových d

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Brezno

490 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Priestranný 4 izbový byt s balkónom a loggiou blízko centra Brezna

Reality Brezno

4 izbový byt | 86 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v pôvodnom stave nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Brezn

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

123,900 € 1441 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23050)
Upresniť hľadanie