HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Banskej Štiavnici. Platba bez hypoúveru.

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

80,000 € 80000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Banskej Štiavnici. Platba bez hypoúveru

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

60,000 € 60000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v Žiari nad Hronom. Byt by mal byť aspoň po

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

85,000 € 1417 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zrekonštruovaný jednoizbový byt vo Zvolene. Za každú ponu

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

105,000 € 2917 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v pôvodnom stave vo Zvolene. Za každú pon

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

105,000 € 3000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 39 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt vo Zvolene, pôvodnom stave alebo po rekonštrukc

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

85,000 € 2179 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | 62 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt vo Zvolene, pôvodnom stave alebo po rekonštrukci

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

125,000 € 2016 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Žiar nad Hronom, Námestie Matice Slovenskej - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 84 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

169,000 € 2012 €/m²

HALO reality - Prenájom, garsónka Rimavská Sobota, Bélu Bartóka

Reality Rimavská Sobota

Garsónka | 29 m²

Realitná kancelária HALO reality a Lukáš Kamenský, kontakt: 0911 186 443, nehnuteľnosť s ID: RI

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

275 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Rimavská Sobota, Rožňavská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | Rožňavská | 53 m²

Realitná kancelária HALO reality a PhDr. Veronika Slaninová, kontakt: 0940 860 408, nehnuteľnos

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

65,000 € 1226 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Rimavská Sobota, Športová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Športová | 75 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RI-7

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Rimavská Sobota, Ludvika Svobodu - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Ludvika Svobodu | 70 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

95,000 € 1357 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Rimavská Sobota, Rožňavská, Rožňavská

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Rožňavská | 64 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Žiar nad Hronom, Pod Vŕšky - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Ž

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

120,000 € 1714 €/m²

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Žiar nad Hronom, s lodžiou, centrum mesta - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 61 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žiar nad Hronom

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Zvolen, s lodžiou, Západ K. Šmidkeho

Reality Zvolen

4 izbový byt | 74 m²

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Donovaly, Apartmánový dom Horec

Reality Donovaly

2 izbový byt | 46 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcela Bazalová, kontakt: 0904 194 334, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

155,000 € 3370 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | 61 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Martina Dibalová, kontakt: 0902 472 446, nehnuteľnosť s

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

89,900 € 1474 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Rimavská Sobota, Rožňavská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 61 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

67,500 € 1107 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Revúca, slnečný s balkónom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Revúca

3 izbový byt | 66 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Fábry Kubišová, kontakt: 0905 500 534, nehnuteľnosť s

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

69,990 € 1060 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Rimavská Sobota, Gorkého - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 58 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

79,990 € 1379 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Rimavská Sobota, Sídlisko Rimava - B1 - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

1 izbový byt | 40 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

60,990 € 1525 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Cinobaňa - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Cinobaňa

4 izbový byt | 82 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tomáš Mužík, kontakt: 0915 484 475, nehnuteľnosť s ID: PT-69

Publikované: 23.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Cinobaňa

49,999 € 634 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Rožňavská | 66 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

83,000 € 1258 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie