HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Žiar nad Hronom, Etapa, Novomeského

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 36 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Viera Šebeňová, kontakt: 0903 667 191, nehnuteľnosť s I

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

72,500 € 2014 €/m²

HALO reality - Predaj, garsónka Žiar nad Hronom, centrum mesta, s lodžiou - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 24 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 29.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

39,990 € 1666 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: B

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

140,000 € 2154 €/m²

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Zvolen, Podborová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Zvolen

1 izbový byt | 39 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Z

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

100,000 € 2564 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Rimavská Sobota, Školská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 53 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

62,500 € 1179 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Rimavská Sobota, Malohontská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

1 izbový byt | 41 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

61,500 € 1500 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Podbrezová, Štiavnička - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Podbrezová

3 izbový byt | 80 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Fiasky, kontakt: 0917 067 660, nehnuteľnosť s ID: BR-

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Podbrezová

104,950 € 1312 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu štvorizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radv

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Lovčica - Trubín - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lovčica-Trubín

4 izbový byt | 126 m²

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lovčica-Trubín

164,500 € 1306 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Krupina

Reality Krupina

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Krupine. Pôvodný stav alebo po rekonštr

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Krupina

50,000 € 1316 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt okr. Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | 59 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt vo Zvolene, môže byť zrekonštruovaný alebo

Publikované: 20.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

150,000 € 2542 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt vo Zvolene. Ďakujem za každú ponuku. Bli

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

130,000 € 2167 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 66 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt s kumbálom v Žiari nad Hronom. Ďakujem veľmi

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

90,000 € 1364 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v pôvodnom alebo zrekonštruovanom stave Ď

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

100,000 € 1667 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v okolí centra v pôvodnom stave. Platba be

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

80,000 € 1600 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v dobrej lokalite. Stav pôvodný vhodný na

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

55,000 € 1447 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu dvojizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radva

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Brezno

Reality Brezno

1 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu väčší jednoizbový alebo menší dvojizbový byt priamo v meste Brezno. Rozpočet do

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v meste Zvolen jednoizbový byt. Klient preferuje mesto, z

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

100,000 € 2632 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 50 m²

Pre klienta hľadáme 1 až 2 izbový byt v bytovke s výťahom, alebo max do druhého poschodia v Rim

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

80,000 € 1600 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 95 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Preferujeme aby bol byt pr

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

110,000 € 1158 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nová Baňa

Reality Nová Baňa

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Novej Bani. Bližšie informácie Vám

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nová Baňa

55,000 € 55000 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Poltár - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poltár

3 izbový byt | Fučíkova | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72043

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poltár

67,999 € 1000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Zvolen, Centrum- rezidentné bývanie s parkovaním - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Zvolen

1 izbový byt | 33 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Michal Rašner, kontakt: 0918 557 118, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

120,000 € 3636 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23084)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie