HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Veľký Krtíš, SKVELÁ CENA

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | 56 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Michal Rašner, kontakt: 0918 557 118, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

29,000 € 518 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Zvolen, Zlatý Potok

Reality Zvolen

2 izbový byt | 54 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcela Bazalová, kontakt: 0904 194 334, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

125,900 € 2331 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Banská Bystrica, blízko centra

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 58 m²

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

168,900 € 2912 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Tisovec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Tisovec

3 izbový byt | Daxnerova | 78 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: RI-71218

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Tisovec

37,999 € 487 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Rimavská Sobota, Západ, J. Bodona - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | Józsefa Bodona | 49 m²

Realitná kancelária HALO reality a PhDr. Veronika Slaninová, kontakt: 0940 860 408, nehnuteľnos

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Revúca, Panoramatický výhľad a LOGGIA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Revúca

3 izbový byt | Daxnerova | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Valéria Varechová, kontakt: 0918 503 834, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

91,000 € 1264 €/m²

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Žiar nad Hronom, s garážou a pozemkom na IBV, Rudenkova

Reality Žiar nad Hronom

4 izbový byt | 88 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Viera Šebeňová, kontakt: 0903 667 191, nehnuteľnosť s I

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

185,000 € 2102 €/m²

HALO reality - Predaj, garsónka Lučenec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

Garsónka | 26 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: LC-72831

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

36,499 € 1404 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Podlavice, Gaštanová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 71 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: B

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

257,500 € 3627 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec, Červená Armáda (sídlisko Juh), príjemný, presvetlený s priestranným balkónom. - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

3 izbový byt | Arm. generála L. Svobodu | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Fábry Kubišová, kontakt: 0905 500 534, nehnuteľnosť s

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,999 € 1153 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Ratkovské Bystré - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Ratkovské Bystré

3 izbový byt | 61 m²

Realitná kancelária HALO reality a Veronika Patakiová, kontakt: 0908 175 390, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ratkovské Bystré

22,500 € 369 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 1 m²

Pre seriózneho záujemcu s vyriešeným financovaním súrne hľadáme 4-izbový byt v Banskej Bystrici

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Brezno

Reality Brezno

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Brezne stav nerozhoduje - cenu zvážime p

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Brezno

Reality Brezno

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Brezne stav nerozhoduje - cenu zvážime p

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | 64 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v v centre alebo v blízskom centre mesta.

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Veľký Krtíš

60,000 € 938 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v meste Lučenec. Klient disponuje hotovos

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

60,000 € 1579 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 1 m²

Hľadáme 3-izbový byt v Banskej Bystrici, prednostne v lokalite Sásová, prípadne aj v iných čast

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Poltár

Reality Poltár

4 izbový byt | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Poltár. Na stave bytu ani na konkrétnej uli

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Poltár

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 95 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Preferujeme aby bol byt as

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

99,000 € 1042 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Kalinovo

Reality Kalinovo

3 izbový byt | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 3 izbový byt v meste Kalinovo. Na stave bytu ani na konkrétnej u

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Kalinovo

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 90 m²

Pre klientov hľadáme štvorizbový byt v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Banskej Štiavnici. Platba bez hypoúveru.

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

80,000 € 80000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Banskej Štiavnici. Platba bez hypoúveru

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

60,000 € 60000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | 58 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový zrekonštruovaný byt v centre mesta alebo v šir

Publikované: 09.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

135,000 € 2328 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie