HALO reality - Predaj, trojizbový byt Nová Baňa - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | 66 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Ľuboš Šutka, kontakt: 0950 527 353, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

119,900 € 1817 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu jednoizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radv

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt v rozsahu Zvolen až po Sliač. Požiadavky: - stav b

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 92 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Preferujeme aby bol byt v

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

85,000 € 924 €/m²

HALO reality - Kúpa garsonka Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Garsónka | 25 m²

Pre viacerých klientov hľadáme garsonku v meste Rimavská Sobota v pôvodnom stave alebo po čiast

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

35,000 € 1400 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

1 izbový byt | 40 m²

Pre klientov hľadáme 1-izbový byt v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalitu s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Kremnica

Reality Kremnica

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt, pôvodný stav alebo zrekonštruovaný. Platb

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Kremnica

90,000 € 1500 €/m²

HALO reality - Kúpa garsonka Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 29 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku v dobrej lokalite. Ul. Chrásteka. Platba bez hy

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

40,000 € 1379 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Banskej Štiavnici. Za ponuky Vám vopred

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

85,000 € 1700 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v lokalite Etapa, Centrum...uprednostňujem

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

85,000 € 85000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v lokalite Pod Vŕškami v Žiari nad Hronom. P

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

85,000 € 1700 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Krupina

Reality Krupina

3 izbový byt | 76 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Krupine, v prípade že nehnuteľnosť chcet

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Krupina

97,000 € 1276 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Krupina

Reality Krupina

2 izbový byt | 67 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Krupine v pôvodnom stave alebo po rekonštrukci

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Krupina

75,000 € 1119 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Kremnica

Reality Kremnica

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Kremnici. Platba v hotovosti. Ďakujem z

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Kremnica

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Veľký Krtíš - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | P. O. Hviezdoslava | 58 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: VK-72803

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

62,999 € 1086 €/m²

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Rimavská Sobota, Západ - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Ludvika Svobodu | 71 m²

Realitná kancelária HALO reality a PhDr. Veronika Slaninová, kontakt: 0940 860 408, nehnuteľnos

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Revúca, Jilemnického - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Revúca

2 izbový byt | Jilemnického | 50 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RA-7

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

65,000 € 1300 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Rimavská Sobota, P.Dobšinského - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | P. Dobšinského | 54 m²

Realitná kancelária HALO reality a Lukáš Kamenský, kontakt: 0911 186 443, nehnuteľnosť s ID: RI

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

430 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Kremnica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kremnica

2 izbový byt | 118 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Kremnica

105,000 € 890 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Štiavnické Bane, pri jazere - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Štiavnické Bane

3 izbový byt | 67 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: B

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Štiavnické Bane

115,000 € 1716 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Žiar nad Hronom, širšie centrum, s balkónom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 72 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

109,900 € 1526 €/m²

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Brezno, Brezno mesto, Nálepkova

Reality Brezno

3 izbový byt | Nálepkova | 61 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Šimončíková, kontakt: 0911 505 484, nehnuteľnosť

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Brezno

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Uhlisko

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 69 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcela Bazalová, kontakt: 0904 194 334, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

177,900 € 2578 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Brezno, Mazorníkovo

Reality Brezno

3 izbový byt | 70 m²

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

113,000 € 1614 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie