HALO reality - Predaj, trojizbový byt Rimavská Sobota, Západ, L. Svobodu - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 83 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

105,000 € 1265 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, mezonetový byt Rimavská Sobota, Daxnerova - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

Mezonet | Daxnerova | 158 m²

Realitná kancelária HALO reality a Lukáš Kamenský, kontakt: 0911 186 443, nehnuteľnosť s ID: RI

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

155,000 € 981 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v centre mesta, najlepšie ulica Janka Kráľ

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

160,000 € 2133 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu jednoizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radv

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu trojizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radva

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 1 m²

Pre seriózneho záujemcu s vyriešeným financovaním súrne hľadáme 3-izbový byt v Banskej Bystrici

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Sliač

Reality Sliač

3 izbový byt | 1 m²

Súrne hľadáme 3-izbový byt na Sliači, s výťahom a balkónom, ideálne na 2-3 poschodí. Platba v h

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Sliač

165,000 € 165000 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4-izbový byt v Banskej Bystrici, podmienka je rekonštrukc

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Revúca

Reality Revúca

3 izbový byt | 80 m²

Dobrý deň, pre konkrétnych klientov hľadáme 3 až 4 izbový byt v Revúcej s balkónom alebo lodžio

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Revúca

100,000 € 1250 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | 60 m²

Hľadáme 2 alebo 3 izbový byt vo Veľkom Krtíši. Nasťahovanie ideálne v priebehu pár týždňov.

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Veľký Krtíš

80,000 € 1333 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Žiari nad Hronom, balkón alebo lodžia v

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

69,000 € 1917 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 36 m²

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

70,000 € 1944 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt vo Zvolene. Platba v hotovosti. Ďakujem za k

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

90,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt do 190.000 eur, najlepšie centrum mesta. Za

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

190,000 € 2533 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Jesenské

Reality Jesenské

2 izbový byt | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 2 izbový byt v obci Jesenské. Na stave bytu ani na konkrétnej ul

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Jesenské

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 60 m²

Pre klientov hľadáme 2-izbový byt v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalitu s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 72 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt vo Zvolene, v ktorejkoľvek časti okrem sek

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

150,000 € 2083 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme väčší dvojizbový byt s balkónom a výťahom po kompletnej r

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

120,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Banskej Štiavnici. Lokality - Drieňová,

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

90,000 € 90000 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

3 izbový byt | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: LC-70477

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

69,999 € 1069 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Lučenec

3 izbový byt | Adyho | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tomáš Mužík, kontakt: 0915 484 475, nehnuteľnosť s ID: LC-72

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

79,999 € 1111 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Rimavská Sobota - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tomáš Mužík, kontakt: 0915 484 475, nehnuteľnosť s ID: RI-72

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

89,999 € 1286 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Sásová, s terasou 23m2 - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 39 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Alexandra Bernátová, kontakt: 0908 762 935, nehnuteľnos

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

195,000 € 5000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Rimavská Sobota, Západ, Ludvika Svobodu - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 58 m²

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

77,500 € 1336 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23057)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie