::::::::REZERVOVANÉ:::::::: Na predaj 3 izbový byt v obci Rakša, okres Turčianske Teplice

Reality Rakša

3 izbový byt | 76 m²

Iba u nás! TUreality vám ponúka na predaj 3 - izbový byt v obci Rakša, okres Turčianske Teplice

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Rakša

89,000 € 1171 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečný byt na Novej Terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 108.2 m²

***TU Reality - Najväčšia Nefrenšízová Realitná kancelária na Slovensku*** Vám v mene majiteľa

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

V PONUKE NA PREDAJ 3-IZB. BYT V TR.TEPLICIACH S VÝMEROU 57M2.

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 60 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v Tr.Tepliciach na sídlisku SNP o výmere 57m2. Byt sa n

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

119,090 € 1985 €/m²

TOP PONUKA - Moderný 3-izbový byt na Štefánikovom námestí s balkónom a výťahom

Reality Žilina

3 izbový byt | 93 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žilina

309,000 € 3387 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Piešťany - 3 izbový byt Mateja Bela - čiastočná rekonštrukcia - ID 23034

Reality Piešťany

3 izbový byt | Mateja Bela | 67.1 m²

ID23034 Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Piešťanoch, na sídlisku Adam Trajan, ulica Mateja

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Piešťany

138,000 € 2027 €/m²

Predaj 3-izbového bytu v Lučenci, Rúbanisko III.,

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko III. | 72 m²

PROXAM reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt v Lučenci. Byt sa nachádza na sídlisku Rúbani

Publikované: 05.12.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

74,900 € 1089 €/m²

REZERVOVANÉ - SLNEČNÝ A VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kukučínova | 80.96 m²

Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj veľký, priestranný byt v centre mesta Banská Bystrica. Uv

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

206,000 € 2544 €/m²

Na predaj exkluzívny 3-izbový byt s veľkou loggiou v novostavbe – Karpatská Residence, Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 88 m²

Hľadáte bývanie v štýlovej novostavbe s výbornou polohou a výhľadom, ktorý vás neomrzí? Ponúkam

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

327,000 € 3716 €/m²

PREDANÉ!!!NA PREDAJ VEĽKORYSÝ-3 IZBOVÝ BYT PRAŽSKÉHO TYPU VO VYHĽADÁVANEJ ⁷LOKALITE SÍDLISKO KOŠICE-FURČA

Ponúkam na predaj 3-izbový byt pražského typu na sídlisku Dargovských hrdinov Výmera: 70m2 po

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

189,990 € 2567 €/m²

3 izbový byt v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | Moyzesova | 84 m²

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec aliquet in dolor non ultricies.

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bardejov

154,900 € 1844 €/m²

3-izbový byt v centre mesta na Grosslingovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 84 m²

3-izbový byt s rozlohou 84,8 m2 a balkónom sa nachádza v historickom centre mesta na Grosslingo

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 5357 €/m²

Luxusný 3izbový apartmán v Tatrach

Reality Štrba

3 izbový byt | 87 m²

Pripravujeme na predaj exkluzivný apartmán v Tatrach . TUreality ponuka na predaj 3 izbový exkl

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Štrba

920,990 € 10586 €/m²

REZERVOVANÝ 3-izbový byt s parkovaním a záhradkou – Prievidza, Kúty

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 70 m², nachádzajúci sa na 2. posch

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - 3i VNKS - Sitnianska - Sásová

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Sitnianska | 70 m²

RAI COMPANY s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt typu VNKS na ulici Sitnianska, sídlisko Sásová

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 27.06.2025
Byty na predaj Banská Bystrica

161,000 € 2300 €/m²

Byt 3+1 Prievaly - pokoj, priestor a príležitosť, ktorá sa neopakuje.

Reality Prievaly

3 izbový byt | Nezadaná | 73 m²

Klud, priestor a príležitosť, ktorá sa neopakuje. Byt, ktorý ponúka všetko, čo rodinný dom Hľa

Publikované: 19.04.2025 Aktualizované: 05.05.2025
Byty na predaj Prievaly

89,900 € 1232 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZAUJÍMAVÝ 3i BYT V CENTRE ! OBCHODNÁ UL., podkrovný krásny slnečný byt v centre mesta, ideálny na AirBnB

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 94.5 m²

PartnersPro.sk Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s celkovou výmerou 94,5 m2 v lokalite Staré

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,000 € 2952 €/m²

člen NARKS

PREDAJ - 3-IZB. BYT SO SKVELOU DISPOZÍCIOU - BA II Podunajské Biskupice - BALTSKÁ UL.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Baltská | 73 m²

Hľadáte Vaše nové bývanie, či skvelú investíciu v priestrannom 3-izb. byte, ktorý je zariadený

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

229,990 € 2507 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbový byt na Lipníku

Reality Tlmače

3 izbový byt | 65.5 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom na Lipníku. na 1 poschodí . Plocha: úžitková 65,

Publikované: 06.10.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Tlmače

76,000 € 1084 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23115)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (757)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Upresniť hľadanie