Na predaj chata v krásnom prostredí, Nová Bystrica

Reality Nová Bystrica

Chata, drevenica, zrub | 90 m²

Ponúkame na predaj chatu v obci Nová Bystrica v časti Skaličná dolina. Chata sa nachádza na upr

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Bystrica

74,900 € 832 €/m²

Pozemok pre chatu alebo rodinný dom v Novej Bystrici – Vychylovke

Reality Nová Bystrica

Rekreačný pozemok | 977 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s rozlohou 977 m2 v obci Nová Bystrica, časť Vychylovka. Po

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Nová Bystrica

35 €/m2 35 €/m2

Trojizbový byt - Nová Bystrica

Reality Nová Bystrica

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame k predaju priestranný 3-izbový byt situovaný v tichej a rodinnej obci Nová Bystrica, v

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Bystrica

137,000 € 2076 €/m²

Chalupa s hospodárskou budovou Nová Bystrica

Reality Nová Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | 272 m²

Ponúkame k predaju krásnu chalupu situovanú v centre obce Nová Bystrica, okres Čadca. Tento rek

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Bystrica

87,900 € 323 €/m²

Na predaj víkendová chata na Kysuciach

Reality Nová Bystrica

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 160 m²

Ponúkame na predaj murovanú - drevom obloženú chatu, postavenú na upravenom pozemku 747m2 veľko

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 14.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Bystrica

Cena dohodou

Na predaj chata v Novej Bystrici – v srdci CHKO Kysuce

Reality Nová Bystrica

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 130 m²

Ponúkame na predaj priestrannú a štýlovú chatu o výmere 130 m² situovanú v nádhernom prostredí

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 08.07.2025
Chaty a chalupy na predaj Nová Bystrica

229,000 € 1762 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Chalupa na Kysuciach v rozprávkovej lokalite v Novej Bystrici.

Reality Nová Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 150 m²

Branislav Kružlík z Allrisk Slovakia Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka krásnu rodinnú chalupu

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Bystrica

179,000 € 1193 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie