3 izbový byt, Košice I - Sever, ul. Hlinkova

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Hlinkova | 64.5 m²

Ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt, Košice I - Sever, 64,50 m2, 2.p., balkón, výťah. Byt j

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 3488 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovania

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4282 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Šancová | 74 m²

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

285,000 € 3851 €/m²

Top
Top

Svetlý 3 izbový byt s balkónom s celkovou plochhou 64,46 m2 v obľúbenej časti Petržalky, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Osuského | 62.96 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúkam na predaj svetlý 3 izbový byt s balkónom na Osuského

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 € 3971 €/m²

Top
Top

M U R G A Š O V A | Atypický 3-izbový byt s charizmou | BAI - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Murgašova | 75 m²

Novinka iba u nás v ponuke Y A M I • D

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 5000 €/m²

Top
Top

Priestranný staromestský 3-izbový byt 132 m², 2 pivnice – Mateja Bela, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mateja Bela | 132.53 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,990 € 3546 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANE 3-izbový byt 73m2 s loggiou a balkónom v obľúbenej časti Ružinova - Trávniky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 73 m²

Ponúkame na predaj svetlý a prakticky dispozične riešený 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3685 €/m²

Top
Top

Predaj 3 izbového bytu v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šášovská | 68 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt, na Šášovskej ulici v Bratislavskej Petržalke.

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3662 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Na predaj priestranný 3 izbový byt v Šamoríne

Reality Šamorín

3 izbový byt | Hlavná | 62 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt v tichej lokalite Šamorína na Hlavnej ulici. B

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Šamorín

155,000 € 2500 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Priestranný 3 izbový staromestský byt s vysokými stropmi , BA-Staré Mesto, Mariánska ul., 83m2, v posch. 3/4, štýlové bývanie aj atraktívna investícia

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mariánska | 96 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj krásny 3 izbový byt s vysokými stropmi v tehlovom bytovom dome, s

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

369,000 € 3844 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

RADO | 3i byt s výhľadom na Kolibu a hrad | Kramáre | 74.7m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Rozvodná | 67.85 m²

Chcete bývať na mieste, kde máte prírodu aj centrum mesta na pár minút? Potom si obľúbite tent

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,990 € 3979 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

3-izbový mezonetový byt v mestskej časti Staré Mesto na ulici Sienkiewiczova

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Sienkiewiczova | 132.99 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový mezonetový byt v mestskej čast

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

444,500 € 3342 €/m²

Top
Top

AKTUÁLNE-3-iz. byt (54,13m2) v pokojnej lokalite Nová doba Galanta.

Reality Galanta

3 izbový byt | Nová Doba | 54.13 m²

Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Galanta

106,990 € 1977 €/m²

Top
Top

3-izbový byt v centre mesta na štúrovej ulici s rozlohou 68m2 plus balkóny

Reality Nitra

3 izbový byt | Štúrova | 68 m²

VitoReality ponúka na predaj 3-izbový byt v centre mesta na Štúrovej ulici s rozlohou 68m2 plus

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

164,000 € 2412 €/m²

Top
Top

+++ NOVINKA +++ VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE SEREDE NA PREDAJ +++

Reality Sereď

3 izbový byt | Andreja Hlinku | 90 m²

+++ NOVINKA +++ VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE SEREDE NA PREDAJ +++ Kamenár&Partners Vám

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Sereď

154,900 € 1721 €/m²

Top
Top

3 izbový byt s výhľadom a veľkým šatníkom

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 72 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Staré Mesto, na ulici Českosl

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3458 €/m²

Top
Top

3i BYT S KLIMATIZÁCIOU – ul. Štefana Králika, Bratislava - Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 73.5 m²

Panoramatický byt | výborná dispozícia bytu | klimatizácia | čiastočná rekonštrukcia Hľadáte

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

215,000 € 2925 €/m²

Top
Top

NOVINKA: 3-izbový byt s terasou a výhľadom na hrad - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Brančíkova | 95 m²

Tento vkusne prerobený, priestranný 3-izbový byt poskytne príjemné bývanie s pocitom rodinného

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

199,000 € 2095 €/m²

Top
Top

Na Predaj 3-izbový byt s terasou TRI VEŽE - TOP VÝHĽAD

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 90 m²

Exkluzívny 3-izbový byt s terasou v projekte TRI VEŽE – ikonický výhľad na Bratislavu z 19. pos

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

459,000 € 5100 €/m²

Top
Top

Nová cena - Štýlový trojizbový byt na predaj, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Jána Bottu | 62.69 m²

Hľadáte moderný trojizbák v Trnave? Tak tento štýlový byt musíte vidieť. Moderná dispozícia sko

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Trnava

219,900 € 3508 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Vkusný 3i byt, 85 m2, vynikajúca lokalita - NIVY, pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 76 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a príjemne presvetlený 3-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

359,000 € 4724 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Byty v Podolí - nadstavba zdravotné stredisko

Reality Podolie

3 izbový byt | 28 m²

Ponúkame na predaj 1-izbové byty, 2 – izbové byty a 3 – izbové byty v Podolí. O PROJEKTE Preds

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Podolie

63,000 € 2250 €/m²

Top
Top

Príjemný 3i byt 74m2, veľká loggia 7,38m2, plus GARÁŽ 19m2, unikátny výhľad, Púpavová ul., BA IV - Karlova Ves, 12p./13, pri lesoparku Líščie údolie

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 74 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj príjemný 3i byt s unikátnym, panoramatickým výhľadom d

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

260,000 € 3514 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Markovičova | 84 m²

Tento priestranný 3-izbový byt na Markovičovej ulici v Trnave je ideálnym miestom pre tých, kto

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Trnava

210,000 € 2500 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23118)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (756)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie