3 izbový byt | Hlinkova | 64.5 m²
Ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt, Košice I - Sever, 64,50 m2, 2.p., balkón, výťah. Byt j
225,000 € 3488 €/m²
3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani
430,000 € 4282 €/m²
3 izbový byt | Šancová | 74 m²
HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár
285,000 € 3851 €/m²
3 izbový byt | Osuského | 62.96 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúkam na predaj svetlý 3 izbový byt s balkónom na Osuského
250,000 € 3971 €/m²
3 izbový byt | Murgašova | 75 m²
Novinka iba u nás v ponuke Y A M I • D
375,000 € 5000 €/m²
3 izbový byt | Mateja Bela | 132.53 m²
Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3
469,990 € 3546 €/m²
3 izbový byt | Šalviová | 73 m²
Ponúkame na predaj svetlý a prakticky dispozične riešený 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite
269,000 € 3685 €/m²
3 izbový byt | Šášovská | 68 m²
Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt, na Šášovskej ulici v Bratislavskej Petržalke.
249,000 € 3662 €/m²
3 izbový byt | Hlavná | 62 m²
Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt v tichej lokalite Šamorína na Hlavnej ulici. B
155,000 € 2500 €/m²
3 izbový byt | Mariánska | 96 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj krásny 3 izbový byt s vysokými stropmi v tehlovom bytovom dome, s
369,000 € 3844 €/m²
3 izbový byt | Rozvodná | 67.85 m²
Chcete bývať na mieste, kde máte prírodu aj centrum mesta na pár minút? Potom si obľúbite tent
269,990 € 3979 €/m²
3 izbový byt | Sienkiewiczova | 132.99 m²
Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový mezonetový byt v mestskej čast
444,500 € 3342 €/m²
3 izbový byt | Nová Doba | 54.13 m²
Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-
106,990 € 1977 €/m²
3 izbový byt | Štúrova | 68 m²
VitoReality ponúka na predaj 3-izbový byt v centre mesta na Štúrovej ulici s rozlohou 68m2 plus
164,000 € 2412 €/m²
3 izbový byt | Andreja Hlinku | 90 m²
+++ NOVINKA +++ VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE SEREDE NA PREDAJ +++ Kamenár&Partners Vám
154,900 € 1721 €/m²
3 izbový byt | Československej armády | 72 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Staré Mesto, na ulici Českosl
249,000 € 3458 €/m²
3 izbový byt | Štefana Králika | 73.5 m²
Panoramatický byt | výborná dispozícia bytu | klimatizácia | čiastočná rekonštrukcia Hľadáte
215,000 € 2925 €/m²
3 izbový byt | Brančíkova | 95 m²
Tento vkusne prerobený, priestranný 3-izbový byt poskytne príjemné bývanie s pocitom rodinného
199,000 € 2095 €/m²
3 izbový byt | Bajkalská | 90 m²
Exkluzívny 3-izbový byt s terasou v projekte TRI VEŽE – ikonický výhľad na Bratislavu z 19. pos
459,000 € 5100 €/m²
3 izbový byt | Ulica Jána Bottu | 62.69 m²
Hľadáte moderný trojizbák v Trnave? Tak tento štýlový byt musíte vidieť. Moderná dispozícia sko
219,900 € 3508 €/m²
3 izbový byt | 76 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a príjemne presvetlený 3-izbový byt nachádzajúci sa v
359,000 € 4724 €/m²
3 izbový byt | 28 m²
Ponúkame na predaj 1-izbové byty, 2 – izbové byty a 3 – izbové byty v Podolí. O PROJEKTE Preds
63,000 € 2250 €/m²
3 izbový byt | Púpavová | 74 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj príjemný 3i byt s unikátnym, panoramatickým výhľadom d
260,000 € 3514 €/m²
3 izbový byt | Markovičova | 84 m²
Tento priestranný 3-izbový byt na Markovičovej ulici v Trnave je ideálnym miestom pre tých, kto
210,000 € 2500 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.