Bývanie s atmosférou Malej Prahy: Štýlový 2-izbový byt s francúzskym balkónom.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Československej armády | 54 m²

Ponúkame na predaj pekný tehlový a vkusne upravený 2-izbový byt v jednej z najžiadanejších loka

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

225,000 € 4167 €/m²

Prenájom moderného 2-izbového bytu v centre Košíc – Kasárenské námestie

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 45 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na Kasár

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Investičný 2-izbový byt, Košice Západ – Terasa v blízkosti OC Galéria.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Gudernova | 41 m²

Ponúkame na predaj svetlý a útulný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Západ v blízk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

176,900 € 4315 €/m²

Dom s viacerými bytmi v širšom centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Stromová | 40 m²

Prenajmeme budovu so 6 bytmi neďaleko Masarykovej ulice. Poskytuje pohodlné ubytovanie pre 12 o

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbový byt na TERASA, ul. Pražská.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Pražská | 54 m²

Na prenájom: Komfortný 2-izbový byt v najžiadanejšej lokalite Košíc – Terasa, ul. Pražská Ponú

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

1,5 izb. byt na prenájom od 1.7.26, Jakobyho ul.,KE

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Jakobyho | 43 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný, rekonštruovaný, útulný 1,5 izbový (1 spálňa) byt s krytou lodži

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

660 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom 2 izbový byt, Žriedlová ulica, Cassovar -Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Žriedlová | 65 m²

EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ BYT PRE NÁROČNÝCH – CASSOVAR, ŽRIEDLOVÁ ULICA Ponúkame Vám na prenájom lu

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený byt v projekte Galeriacity 2

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

Dorián Szabó a CENTURY21 exkluzívne ponúkajú na predaj moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

206,900 € 5173 €/m²

KOMPLETNE ŠTÝLOVO ZARIADENÝ 2 IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM | KOŠICE | BLÍZKO STEEL ARENY

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Nerudova | 50 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej novostavbe Atrium L

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Zariadený 1,5i byt na prenájom • Furča• Bielocerkevská ulica

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Bielocerkevská | 41 m²

• Ponúkame Vám na prenájom moderný a zariadený byt. • Byt je k VOĽNÝ od 01.08.2026. ZÁKLAD

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

700 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

2-izbový byt na predaj, Postupimská ulica, Košice , Sídlisko Dargovských hrdinov

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Postupimská | 57.54 m²

Popis nehnuteľnosti: Ponúkam Vám na predaj 2 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii na Postupi

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

172,990 € 3006 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 2 izbový byt na sídlisku Ťahanovce

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

2 izbový byt | Havanská | 52 m²

🏡 Štýlový 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, Košice-Ťahanovce, za rozumnú cenu ✨ Hľadát

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

164,990 € 3173 €/m²

2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Spútniková ulica - Košice, Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Sputniková | 39.01 m²

MATHIS. Realitná kancelária ponúka na predaj 2-izbový byt na Spútnikovej ulici v mestskej časti

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

Info v RK

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný 2 izbový byt s parkovacím miestom v Košiciach na ulici Rastislavova

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Rastislavova | 65 m²

Základné údaje: • Dispozícia: 2-izbový byt s balkónom na ulici Rastislavova * Poschodie: 1.

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

799 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ponúkam Vám 2i tehlový byt s balkónom na Podhradovej

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Cesta pod Hradovou | 54 m²

ZÁKLADNE ÚDAJE Dispozícia: 2 izbový byt Úžitková plocha: 54m2 s príslušenstvom + balkón Posc

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

149,990 € 2778 €/m²

Rezidencia PODHRADOVÁ - priestranný 1i byt s balkónom

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Podhradová | 37.26 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám 2i byt v novostavbe Podhradová – Košice – Sever Výstavba p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

179,990 € 4831 €/m²

1,5-izbový, prenájom, 43 m2, širšie centrum, Jakobyho, Košice - Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Jakobyho | 43 m²

Ponúkame na prenájom 1,5-izbový byt v blízkosti centra mesta na Jakobyho ulici v Košiciach – St

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame Vám 2 izbový byt v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Vrátna | 48 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE • Dispozícia: 2-izbový byt s pivnicou • Úžitková plocha: 48 m² • IS: El

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

200,000 € 4167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkam Vám dokončený 2i byt v Cassovare - Košice, Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Žriedlová | 48 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám 2i byt v novostavbe v rezidencii Cassovar. ZÁKLADNE ÚDAJE

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

269,990 € 5625 €/m²

Rezidencia PODHRADOVÁ - 2i byt s balkónom

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Podhradová | 49.25 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

239,990 € 4873 €/m²

Veľký 2i byt s loggiou na prenájom • Terasa • Kežmarská ulica

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Kežmarská | 55 m²

Byt VOĽNÝ ihneď. Pre lepšiu predstavivosť pripravená vizualizácia rozloženia nábytku. N

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový slnečný byt s loggiou v mestskej časti Košice – Juh na ulici Mudroňova.

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Mudroňova | 56 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt s loggiou v blízkosti centra mesta, na Mudroňovej ulici,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rezidencia ČÍŽIK - 2i byt s balkónom

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Alvinczyho | 50.25 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám 2i byt v novostavbe Čížik – Košice – Staré Mesto. Projekt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

244,990 € 4875 €/m²

Ponúkame Vám na predaj vkusný 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Košice – Nad Jazerom, na Gagarinovom námestí.

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Gagarinovo námestie | 50 m²

Byt predstavuje ideálne spojenie pokojného bývania v blízkosti prírody s kompletnou občianskou

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

175,000 € 3500 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie