Luxusný 2 izbový byt v rezidencii BestHome - Prvých 20 bytov ešte výhodnejšie

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 49.14 m²

Obmedzená ponuka: prvých 20 bytov v štandarde v cene za holobyt + klimatizácia. Spoločnosť PB

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

198,336 € 4036 €/m²

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 60.04 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

226,370 € 3770 €/m²

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 57.91 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

222,923 € 3849 €/m²

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 57.91 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

222,923 € 3849 €/m²

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 57.91 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

231,610 € 3999 €/m²

Prenájom 2 -izbového bytu na ulici Tolstého v lokalite Košice - Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Tolstého | 50 m²

Raymann real ponúka na prenájom 2 - izbový byt v tehlovom bytovom dome , na Tolstéh

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Bývajte moderne v 2. izb byte v novostavbe THURZOVKA, Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Thurzova | 52 m²

CENTURY 21 Golden Real Vám exkluzívne ponúka na prenájom nadštandardný 2 kk byt o výmere 52 m2

Publikované: 23.09.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom - 2 izb. byt - NOVÁ TERASA, Košice s parkovacím miestom

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Fatranská | 59 m²

PrimeReal & Finance ponúka na prenájom priestranný a štýlovo zariadený 2-izbový byt na ulici Fa

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE - 2-izbový byt v novostavbe EUPHORIA na PRENÁJOM, Wuppertálska, KE

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Wuppertálska | 60 m²

Realitná kancelária ReYES REALITY ponúka na prenájom zrekonštruovaný a kompletne zariadený 2-iz

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Košice-Sídlisko KVP

1,000 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PRENÁJOM, 2 IZBOVÝ BYT REZIDENCIA ALBELLI, STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Alvinczyho | 50 m²

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt o rozlohe 50 m², nachádzajúci sa

Publikované: 27.09.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

990 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Prémiový 2 izb. byt v srdci Starého Mesta – NOVOSTAVBA MLYNSKÁ BAŠTA, KE – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské nám. | 56 m²

CENTURY 21 Lištiak Team Vám exkluzívne ponúka na prenájom nadštandardný 2 kk byt o výmere 52 m2

Publikované: 02.11.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

DUETT Business Residence - na prenájom apartmán centrum!

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie osloboditeľov | 98.9 m²

Bývate mimo Košíc ale Košice sú Vaším dočasným miestom práce alebo štúdia? Radi by ste vymenili

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

SUPER CENA SUPER LOKALITA UPROSTRED ZELENE 2 izb BYT S LOGGIOU

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Muškátová | 56 m²

VÝBORNÁ INVESTICIA S POKOJNÝM BÝVANÍM !!! Byt je v jednej z najobľúbenejších TERASY OPROTI OC G

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

179,990 € 3214 €/m²

Na predaj veľký 2-izbový byt v Šaci

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Železiarenská | 65 m²

VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT V ŠACI Ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt na ulici Železiarenská v časti

Publikované: 11.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

143,000 € 1785 €/m²

TOP LOKALITA 2 izb. bytu – Staré Mesto, ul. Komenského

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Komenského | 40 m²

CENTURY 21 Golden Real Vám exkluzívne ponúka na dlhodobý prenájom 2 izbový byt o výmere 39 m2 +

Publikované: 10.05.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23053)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie