2 izbový byt | Bašťovanského | 52 m²
VÝBORNÁ INVESTICIA S POKOJNÝM BÝVANÍM !!! Byt je v jednej z najobľúbenejších lokalít Dargovsk
175,990 € 3384 €/m²
2 izbový byt | 45 m²
TU reality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt, kompletne zrekonštruovaný na sídlisku Dargovskýc
218,999 € 4867 €/m²
2 izbový byt | Komenského park | 57 m²
Hľadáte bývanie bez kompromisov, kde sa stačí len nasťahovať? Ponúkame vám príjemný, priestran
600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Šoltésovej | 56 m²
Kontaktovať IBA tel: 0907 279 564. Dáme do dlhodobého prenájmu veľmi dobre dispozične riešený V
600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Popradská | 51 m²
MATHIS. Realitná kancelária Vám ponúka na prenájom štýlový 2 izbový byt v Novostavbe - BYTY POP
900 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Lorinčík | 55 m²
Ponúkame na prenájom nový, moderne zariadený 2-izbový byt pre komfortné a štýlové bývanie. Byt
950 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Cédrová | 58 m²
Exkluzívne v Petersen Realitný servis ponúkame na prenájom štýlový, kompletne zariadený 2-izbov
950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 62 m²
TU reality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt, zariadený, Košice – Juh. Byt sa nachádza na 6.
244,999 € 3952 €/m²
2 izbový byt | 56 m²
TU reality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt, zariadený, Košice – Juh v blízkosti Ryby. Byt
224,999 € 4018 €/m²
2 izbový byt | Mlynská | 59 m²
Ponúkame na predaj byt situovaný na Mlynská ulica, v absolútnom centre mesta Košice. Nehnuteľno
249,000 € 4220 €/m²
2 izbový byt | Panelová | 63 m²
Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s nadštanda
216,900 € 3443 €/m²
2 izbový byt | Ostravská | 52 m²
REZERVOVANÝ: Diamond Reality Vám ponúka na predaj útulný a veľmi prakticky riešený byt s výmer
180,000 € 3462 €/m²
2 izbový byt | Kežmarská | 42 m²
Flegra Comfort Reality ponúka na predaj dispozične najobľúbenejší typ 1,5-izbového bytu s výmer
163,900 € 3902 €/m²
2 izbový byt | Inovecká | 50 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v novostavbe na ulici Inoveck
900 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Južná Trieda | 71 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom priestranný 2-izbový byt (pôvodne 3-izbový), ktorý sa nachádza na
850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 56 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Sever, Národná trieda
205,999 € 3679 €/m²
2 izbový byt | Národná trieda | 53 m²
Tri najdôležitejšie faktory pri výbere nehnuteľnosti? Lokalita, lokalita, lokalita. Otrepaná fr
182,900 € 3451 €/m²
2 izbový byt | Palárikova | 50 m²
PrimeReal & Finance ponúka na prenájom moderný a svetlý 2-izbový byt na ulici Palárikova v Koš
890 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bukureštská | 39 m²
**NOVINKA** Ponúkame na predaj štýlový a výborne dispozične riešený 1,5-izbový byt s loggiou na
159,980 € 4102 €/m²
2 izbový byt | Zelena stráň | 51.73 m²
NA PREDAJ MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT | ZELENÁ STRÁŇ | 1 PIVNICA | TERASA | VNÚTORNÉ PARKOVANIE Mgr.
259,000 € 5007 €/m²
2 izbový byt | Bernolákova | 42 m²
Diamond Reality Vám predstavuje exkluzívnu ponuku - 1,5 izbový byt po KOMPLETNEJ, KVALITNEJ a N
210,000 € 5000 €/m²
2 izbový byt | 42 m²
Tureality ponúka na predaj 1,5-izbový byt pražského typu na sídlisku Furča v Košiciach. Byt má
169,990 € 4047 €/m²
2 izbový byt | Havanská 10 | 39 m²
Martin Simko a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj veľmi pekný 1,5 izbový byt po vkusnej rek
155,000 € 3974 €/m²
2 izbový byt | 59 m²
TU reality ponúka na predaj 2-izbový kompletne zrekonštruovaný byt o rozlohe 59 m², plus pivnic
229,999 € 3898 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.