2 izbový byt, Košice - Juh, Pasteurovo námestie

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Pasteurovo námestie | 42 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v mestskej časti Košice – Juh

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj 2 izbový byt, Bernolákova ulica, Košice - Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Bernolákova | 50 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM 2-izbový byt – Bernolákova, Košice Hľadáte

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

204,990 € 4100 €/m²

Na prenájom: Luxusný 2-izbový podkrovný byt v centre Košíc – Požiarnická ulica

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Požiarnická | 140 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, priestranný 2-izbový podkrovný byt s možnosťou úpravy na 3-izbo

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom 2 izbový byt, Žriedlová ulica, Cassovar -Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Žriedlová | 65 m²

EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ BYT PRE NÁROČNÝCH – CASSOVAR, ŽRIEDLOVÁ ULICA Ponúkame Vám na prenájom lu

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2-izbový byt, Košice - Západ, Moldavská

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 41 m²

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt 41 m², 4/8, loggia, výťah. Prenájom 750 €/mes. vrátane e

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

750 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom, 1,5i, Košice- Staré mesto, Vojenská, zariadený

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Vojenská | 42 m²

Spoločnosť Impulz Real a Ing. Marcela Almužňáková ponúkajú na prenájom: *** kompletne zrekonšt

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

2i, OV, 60m2 + terasa, novostavba Lorinčík- Háje, zariadený

Reality Košice-Lorinčík

2 izbový byt | Hríbová | 60 m²

Spoločnosť Impulz Real a Ing. Marcela Almužňáková predstavujú: *** 2 izbový tehlový, luxusný

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Lorinčík

890 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na sídlisku Dargovských hrdinov, o rozlohe 48 m2 na 3/7poschodí.

TU reality ponúka na predaj: 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Benadova ulica Ponúkam

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

183,000 € 3813 €/m²

**REZERVOVANÝ** sídlisko Nad Jazerom, Družicová, NOVOREKONŠTRUOVANÝ, 2-izb.byt

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Družicová | 42 m²

**REZERVOVANÝ** Ponúkame Vám na predaj NOVOREKONŠTRUOVANÝ 2 - izbový byt v osobnom vlastníctv

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

171,980 € 4095 €/m²

1,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Košice – Západ, Gudernova ulica

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Gudernova | 42 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom 1,5-izbový byt nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej lokalite K

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

680 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového bytu v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Protifašistických bojovníkov | 40 m²

Diana Reality ponúka na prenájom 2-izbový byt v centre, cena 800,- eur mesačne, byt sa nachádza

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

NAJNIZŠIA CENA VEĽKÉHO 2izb bytu 58m2+4m2 LOGGIA , kompletná rek. PČL

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Povstania českého ľudu | 58 m²

VÝBORNÁ INVESTICIA S POKOJNÝM BÝVANÍM !!! PREFERUJEME KLIENTOV S HOTOVOSŤOU ! Byt je v jednej

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

179,990 € 3103 €/m²

Dizajnový 2 izbový byt Nová Terasa, 55 m2 + terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Fatranská | 60 m²

Exkluzívne ponúkame na PRENÁJOM štýlový kompletne zariadený 2 izbový byt 55 m2 + terasa 5 m2 v

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Zariadený 2- izb. byt, Košice - Národná trieda

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 54 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom zariadený 2 izb.byt na Národnej triede v Košiciach, len 5 m

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NA PREDAJ PEKNÝ A MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT | ZELENÁ STRÁŇ

Reality Košice-Košická Nová Ves

2 izbový byt | Zelena stráň | 54.12 m²

Mgr. Lukáš Sopko a spoločnosť Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj moderný a vkusne zariadený

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

215,000 € 3973 €/m²

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT | 56m² | STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 56 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt na

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

179,900 € 3213 €/m²

1,5 izbový apartmán – Byty Popradská, Košice

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 35.5 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán v novostavbe By

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

188,900 € 5321 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj 2- izbový byt v blízkosti centra Košíc, Lomená ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 56 m²

Ponúkame na predaj pekný 2-izbový byt 56 m2 po čiastočnej rekonštrukcií v blízkosti centra na L

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

177,900 € 3177 €/m²

Pripravujeme do ponuky 2 izb. byt na sídlisku Sever ulica Lomená

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 56 m²

TU reality ponúka na predaj 2-izbový byt na obľúbenom sídlisku Sever o výmere 56 m². Byt sa nac

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

2+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.25 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

263,900 € 5469 €/m²

Ponúkame na predaj menší 2 izbový byt - Užhorodská, Košice - Juh

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 40 m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt na ulici Užhorodská, Košice - Juh(Železníky). Byt o podlahovej p

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

156,000 € 3900 €/m²

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S KOMOROU NA ULICI KEŽMARSKÁ, KOŠICE - ZÁPAD

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Kežmarská | 40 m²

Diamond Reality Vám ponúka na predaj menší 2 izbový byt s KUMBÁLOM v mestskej časti Košice - Zá

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

180,000 € 4500 €/m²

Na prenájom 2i byt, 54m2, Pasteurova, Košice-Juh.

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Pasteurova | 54 m²

Na prenájom len u nás v ponuke - 2 izbový byt o výmere 54m2, na ulici Pasteurova, Košice-Juh. B

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj menší 2 izbový byt - Námestie kozmonautov, Košice - Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Námestie kozmonautov | 42 m²

REZERVOVANÉ Ponúkam na predaj menší, prakticky riešený 2-izbový byt na ulici Námestie kozmonau

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

149,999 € 3571 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie