Na prenájom 2 izbový byt v novostavbe Košice - Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 56.55 m²

Martin Šipoš z Reality s VAMI vám exkluzívne ponúka na prenájom útulný, kompletne zariadený 2 i

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - 1,5 izbový byt - Košice, Titogradská ul.

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Titogradská | 37 m²

Moderný 1,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na KVP – balkón, klimatizácia a štýl, ktorý

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sídlisko KVP

750 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Prenájom moderná 2-izbová jednotka po rekonštrukcii - historické centrum Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 54.6 m²

Ponúkame na prenájom čiastočné zrekonštruovaný 2izbový priestor o výmere 54.6 m² priamo na Hla

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom veľký, 2-izbový, tehlový byt - ulica Obrancov mieru.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Obrancov mieru | 58 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na prenájom veľký, 2-izbový, tehlový byt - ulica Obrancov mieru.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom nového 2 izb. bytu s veľkou terasou, projekt Panoráma

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Cedrová | 87 m²

Pokiaľ hľadáte komfort spojený s kľudným prostredím a očarujúcim výhľadom - prídte sa pozriet.

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

899 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom nového 2 izb. bytu v Košiciach - Koš. n. Ves, zariadený

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Poľná | 120 m²

Pokiaľ hľadáte komfort rodinného domu bez starostí, príďte sa pozrieť. Na prenájom ponúkam na

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Ponúkam na prenájom 2 izb. byt v centre Košíc - Vrátna ul..

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Vrátna | 60 m²

Na prenájom v úplnom historickom centre Košíc v mešťianskom dome útulný 2 izb. byt. Členenie

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

1,5 izbový byt na skvelej adrese | Michalovská - Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Michalovská 21 | 40 m²

1,5 izbový byt v lokalite, ktorej nič nechýba? Toto je presne ten typ nehnuteľnosti, ktorý je v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

159,900 € 3998 €/m²

2,5i, OV, Sever, Národná trieda, tehla, vl. kúrenie, zariadený

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 62 m²

Unikátny priestor s umeleckou dušou na Národnej triede. Ponúkame na predaj výnimočný 2,5-izbov

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

195,000 € 3145 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

MODERNÝ 1,5-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM | BERNOLÁKOVA, KOŠICE

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 41 m²

TU reality ponúka na predaj krásny 1,5-izbový byt s balkónom na Bernolákovej ulici v Košiciach,

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

172,000 € 4195 €/m²

Na predaj 2 izbový byt s lodžiou - TERASA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Bernolákova | 49 m²

Tomisreal a Iveta Hanzely Vám ponúkajú na predaj priestranný 2 izbový byt, mestská časť Košice

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

196,000 € 4000 €/m²

Na predaj 2-izbový byt - Košice KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Jasuschova | 53 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa na ulici Jasuschova 14, sídlisko KVP – Košice.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

173,000 € 3264 €/m²

**NOVINKA** sídlisko Nad Jazerom, Ladožská ul., NOVOREKONŠTRUOVANÝ, 2-izb.byt

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Ladožská | 50 m²

**NOVINKA** Ponúkame Vám na predaj NOVOREKONŠTRUOVANÝ 2 - izbový byt v osobnom vlastníctve s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

194,980 € 3900 €/m²

2 izbový byt - Košice Západ, Popradská ul.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 50.97 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v Košiciach na Popradskej uli

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

ZNÍŽENÁ CENA - 2 izbový byt, Popradská, Košice – Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 52 m²

Ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Z

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

170,000 € 3269 €/m²

Na predaj 2 izb. pôvodne 3 izb. byt- Čínska ul., Ťahanovce- Košice

Reality Košice-Ťahanovce

2 izbový byt | Čínska | 64 m²

PrimeReal & Finance ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt s veľkorysou rozlohou 64 m² (pôvodne

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

196,000 € 3063 €/m²

2 izbový byt, sídlisko KVP, Drábova ul.

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Drabova | 52 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v Košiciach na sídlisku KVP, na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

179,990 € 3461 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 2 izbový byt Košice

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | 60 m²

Tureality ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Sídlisko KVP. Byt sa nachá

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

278,099 € 4635 €/m²

2 - izbový byt s loggiou a klímou na juhu

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | 53 m²

Tureality ponúka na predaj zrekonštruovaný 2- izbový byt na juhu, jednu zastávku od auparku. B

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

189,999 € 3585 €/m²

Na predaj - 2 izbový byt na Galaktickej ul.

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Galaktická | 50 m²

Exkluzívne Vám ponúkam na predaj 2 - izbový byt v Košiciach. Ak túžite bývať na najzelenšom síd

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

Cena dohodou

zariadený 2-izbový byt , dokončená Novostavba, bezbariérový vstup

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 46 m²

Na predaj 2-izbový byt v prestížnej novostavbe Mlynská bašta – Centrum Košíc. CENA : 269.000 E

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

269,000 € 5848 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Lukratívny byt v historickej budove - Projekt TOPOLEC

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kmeťova | 65 m²

Vytvorte si svoj domov v komornom rezidenčnom projekte, kde sa snúbi historická architektúra s

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Lukratívny byt v historickej budove - Projekt TOPOLEC

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kmeťova | 97.6 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt s loggiou, Furča, Povstania českého ľudu, Dargovských hrdinov,

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Povstania českého ľudu | 58 m²

Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt vo vyhľadávan

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

179,000 € 3086 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23054)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie