2 izbový byt | Ipeľská | 61.4 m²
MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 2-izbový priestranný holobyt A2B3 v B
232,811 € 3792 €/m²
2 izbový byt | Rožňavská | 42 m²
MYRA.Košice a Ing. Ivana Rolaková vám exkluzívne ponúkajú na predaj 2-izbový byt v jednej z naj
155,000 € 3690 €/m²
2 izbový byt | Ipeľská | 61.4 m²
MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 2-izbový priestranný holobyt A5B3 v B
236,076 € 3845 €/m²
2 izbový byt | Ipeľská | 61.4 m²
MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 2-izbový priestranný holobyt A3B3 v B
233,566 € 3804 €/m²
2 izbový byt | Ipeľská | 60.9 m²
MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 2-izbový priestranný holobyt A6B2 v B
246,909 € 4054 €/m²
2 izbový byt | Ipeľská | 61.4 m²
MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 2-izbový priestranný holobyt A6B3 v B
237,832 € 3873 €/m²
2 izbový byt | Alžbetina | 70 m²
Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vlastniť útulný 2-izbový byt priamo v historickom centre mes
285,000 € 4071 €/m²
2 izbový byt | Kurská 27 | 52 m²
Invest & Real | Dominik Uhrin ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt na ulici Kurská v mes
700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ružínska | 50 m²
Hľadáte útulné a pohodlné bývanie v skvelej lokalite? Tento 2-izbový byt o výmere 50 m² na Ru
700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Denešová | 50 m²
Dominik Uhrin | Invest & Real ponúka na prenájom 2-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa vo vy
695 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Kováčska | 58 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom 2-izbový byt v meštiackom tehlovom dome v historickom centr
740 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Lomená | 0 m²
JUDr. Marek Jurčišin a Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúkajú na predaj neobrúsený pries
Cena dohodou
2 izbový byt | Sofijská | 55 m²
Máte svoju predstavu o vlastnom bývaní a zatiaľ ste byt podľa svojich predstáv nenašli? Čo tak
154,000 € 2800 €/m²
2 izbový byt | Obrancov mieru | 65 m²
KORIJKOV & AGENTS vám exkluzívne ponúka na prenájom 2 izbový byt na ulici Obrancov Mieru, Košic
750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 52 m²
TU reality ponúka na predaj 2-izbový byt na sídlisku Sever, na ulici Branisková, o výmere 52 m²
219,990 € 4231 €/m²
2 izbový byt | Železiarenská | 52 m²
Spoločnosť ImpulzReal a Lucia Talianová ponúkajú v exkluzívnom zastúpení: 2 izbový byt na Žele
115,000 € 2212 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v Košiciach, v mestskej časti
850 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Strojárenská | 54.8 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v mestskej časti Košice – Sta
850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 48.35 m²
Predáme, resp. postúpime 1,5+kk s 2 obytnými miestnosťami a príslušenstvom v žiadanej lokalite
225,000 € 4654 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
PRIAMY ODKUP NEHNUTEĽNOSTÍ Odkúpime Váš byt v hotovosti. Máte záujem o konzultáciu ? S rado
Cena dohodou
2 izbový byt | 52 m²
2‑izbový byt na predaj – Havanská ulica, Ťahanovce, Košice Ponúkame na predaj priestranný 2‑iz
158,900 € 3056 €/m²
2 izbový byt | Kuzmányho | 40 m²
So súhlasom majiteľa ponúkame na prenájom veľmi pekný slnečný 1,5 izb. byt na Kuzmányho ul. Byt
670 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Mier | 60 m²
Pripravujeme na predaj 2-izbový tehlový byt vo vyhľadávanej lokalite Sever - Košice Spoločn
190,000 € 3167 €/m²
2 izbový byt | Námestie kozmonautov | 42 m²
Hľadáte 1,5 izbový byt NA PRENÁJOM v obľúbenej lokalite Košice – Nad jazerom? Mám pre Vás v pon
700 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.