Odkúpime Vašu nehnuteľnosť

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 55 m²

ODKUP VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTÍ . Odkúpime Váš byt v hotovosti. Keď nás oslovíte a zavoláte nám ,

Publikované: 21.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Košice-Západ

Cena dohodou

Prenájom 2 izbový byt na Tolstého

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Tolstého | 60 m²

Raymann real ponúka prenájom 2 izbový byt v tehlovom bytovom dome , na Tolstého ulici v Koši

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ- 2 izbový byt ČSL armády, 54 m2 +loggia

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Československej armády | 54 m²

FÉNIX reality vám exkluzívne ponúka na predaj príjemný byt o výmere 54 m², nachádzajúci sa na

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

195,000 € 3611 €/m²

REZERVOVANÉ - Priestranný 2 izbový byt, 58 m2, sídlisko Dargovských hrdinov -Furča, Benadova

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Benadova | 58 m²

FÉNIX reality vám exkluzívne ponúka na predaj jeden z najväčších 2-izbových bytov v obľúbenej l

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

199,000 € 3431 €/m²

REZERVOVANÉ - Štýlový 1,5 izbový byt na Furči

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Zupkova | 43 m²

FÉNIX reality vám exkluzívne ponúka na predaj moderný, kompletne zariadený 1,5-izbový byt v žia

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

179,000 € 4163 €/m²

2-izbový byt po rekonštrukcii - investičná príležitosť

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Odborárska | 42 m²

FÉNIX reality vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt o výmere 42 m² nachádzajúci sa v ši

Publikované: 03.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

159,000 € 3786 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v Čermeli

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Črmeľská cesta | 48 m²

Hľadáte miesto, kde sa dá bývať moderne a pohodlne? Projekt Na Baránku v obľúbenom Čermeli ponú

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

2 IZBOVY BYT NA PRENAJOM, UL. Tolstého, Košice-Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Tolstého | 60 m²

JOZUE REALITY, s.r.o. Vám v zastúpení Ing. Milanom Drotárom ponúka na prenájom veľmi pekný 2-iz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj – 2-izbový byt v pôvodnom stave

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 56.6 m²

Tureality ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v skvelej lokalite Košice Sever. Byt je v os

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

182,999 € 3233 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ VEĹKORYSÝ 2-IZBOVÝ BYT S PARKOVACÍM MIESTOM V HISTORICKOM CENTRE MESTA KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 30 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt s parkovaním v uzavretom dvore, ktorý prešiel kompletno

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

290,000 € 9667 €/m²

REZERVOVANÝ 2 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII NA ULICI TORYSKÁ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Toryská | 48 m²

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt po kompletn

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

184,990 € 3854 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom moderný 2 izbový byt, Czambelovej ulici v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Czambelova | 50 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom moderný 2-izbový byt v srdci Košíc, na Czambelovej ulici.

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom moderný 2 izbový byt, Czambelová ulica v centre Košíc.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Czambelova | 50 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom 2-izbový byt v srdci Košíc Hľadáte pokojné a komfortné býv

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na ulici Rožňavská, KE-Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Rožňavská | 42 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt o rozlohe 42m2 + 6m loggia, nachádzajúci sa v obľúbenej a vyhľa

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

159,890 € 3807 €/m²

Kúpa - Hľadáme 2 izbový TEHLOVÝ byt v Košiciach

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre konkrétnu klientku nejaký 2 alebo menší 3 izbový byt v Košiciach, aspoň po čiastočn

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

2 izbový bytv novostavbe, Košice - ul. Šoltésovej

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Šoltésovej | 58 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v novostavbe Le Lys D´or, kto

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

3 izbový byt s predzáhradkou v projekte Huštáky Boutique Residence

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 57.42 m²

Nestrácajte čas na ceste za zážitkami, keď na vás tie najkrajšie momenty čakajú niekoľko krokov

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

384,343 € 6694 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt so súkromným parkovaním, Tomášikova ul., Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Tomášikova | 61 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt na Tomášikovej ulici v mestsk

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt v novostavbe - Košice - Staré Mesto, Rumanova ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Rumanova | 44.29 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe, v atraktívnej lok

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

234,000 € 5283 €/m²

člen NARKS

2 izbový byt v novostavbe, Košice - Západ, Inovecká ul.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Inovecká | 50 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe na ulici Inovecká

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

280,000 € 5600 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt v centre mesta v historickom objekte, Košice, Hlavná ulica

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 55 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v historickom objekte v centr

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt s loggiou v projekte Huštáky Boutique Residence

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 38.42 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

239,445 € 6232 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt, 69,6m2 - BYTOVÝ DOM IPEĽSKÁ - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ipeľská | 60.6 m²

MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 2-izbový priestranný holobyt C2B4 v B

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

242,928 € 4009 €/m²

2 izbový byt, 70,40m2 - BYTOVÝ DOM IPEĽSKÁ - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ipeľská | 61.4 m²

MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 2-izbový priestranný holobyt A4B3 v B

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

234,321 € 3816 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Rodinné domy na predaj (23086)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Upresniť hľadanie