Námestie osloboditeľov - moderný byt s parkovaním vo vnútornom dvore pri Auparku

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie osloboditeľov | 73 m²

RM reality vám ponúka na prenájom úplne nový, moderne zrekonštruovaný 2 izbový byt na ul. Námes

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom zariadený 2 izb. byt - Košice, Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Alešovo nábrežie | 55 m²

Miroslava Papco z Reality s VAMI vám exkluzívne ponúka na prenájom útulný, kompletne zrekonštru

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

2-izbový byt s loggiou a garážou, Košice – KVP, Klimkovičova ulica

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Klimkovičova | 59 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom moderne zariadený 2-izbový byt v novostavb

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sídlisko KVP

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ: 2-izbový byt s loggiou, Húskova ul., Košice - KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Húskova 23 | 50.87 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj kompletne a moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Húskovej

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

202,500 € 3981 €/m²

Bývanie v srdci mesta - BYT v novostavbe s balkónom, KE – Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Zbrojničná 10A | 46.04 m²

Tento byt si zaslúži Vašu pozornosť! Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ kompletne zariadený, p

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

244,000 € 5300 €/m²

NA PRENÁJOM Luxusný 2+KK byt – Popradská ul., Košice- Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 53 m²

Luxusný 2 izbový byt v exkluzívnom projekte s balkónom a vyhradeným parkovaním Čerstvo dokonče

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 2 izbový byt, Košice - Juh, Ul. Žižková - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 50 m²

Mestské bývanie v novostavbe, ktoré má pokoj. A komfort, ktorý oceníte každý deň. Realitná kan

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PREDAJ,2-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT,KOŠICE-SEVER,LOMNICKÁ UL.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Lomnická | 40 m²

Byt, ktorý pracuje za Vás. Stabilná investícia s okamžitým výnosom. Realitná kancelária RELCOM

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,990 € 4250 €/m²

Rezervované - 2-izbový byt v centre mesta pri radnici, 66 m², tehlová stavba

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Československej armády | 66 m²

MY REALTY AGENTS exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s výbornou polohou priamo

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

185,000 € 2803 €/m²

1,5-izbový byt s kumbálom a pivnicou – Nad jazerom, Bukovecká

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Bukovecká | 40 m²

MY REALTY AGENTS exkluzívne ponúka na predaj útulný a moderne riešený 1,5-izbový byt, ktorý pre

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

169,800 € 4245 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM / 2-izbový byt po rekonštrukcii v srdci Košíc – Strakova ul.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Strakova | 52 m²

Spoločnosť Broker Consulting, a.s. v spolupráci s RealitySpolu.sk Vám po dohode s majiteľmi pon

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Strakova | 52 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

NESTHOME - 2-izbový byt s terasou v NOVOSTAVBE, Ľubovnianska, KE

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 58 m²

Realitná kancelária ReYES REALITY ponúka na predaj 2-izbový byt s terasou v novostavbe NESTHOME

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Košice-Západ

258,000 € 4448 €/m²

ZĽAVA 10.000 !!! - Stromová ulica Košice - ponuka na predaj 2-izbového bytu 54,84 m2 s balkónom - uvádzacia akcia

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Stromová | 50.79 m²

V dobe, kedy sa bývanie v centre stáva luxusom, prichádzame s ponukou, ktorá vás príjemne prekv

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

184,000 € 3623 €/m²

ZĽAVA 10.000 EUR !!! - Stromová ulica Košice - ponuka na predaj 2-izbového bytu 52,23 m2 - UVÁDZACIA AKCIA

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Stromová | 52.23 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

182,000 € 3485 €/m²

Kúpim 2 izbový byt Košice v hotovosti, cena dohodou

Reality okres Košice I

2 izbový byt | 50 m²

Kúpa 2 izbový byt Okres Košice I. Cena 160 000 €. Nedoplatky a prípadne exekúcie vyplatíme. Pla

Publikované: 29.05.2012 Aktualizované: 25.07.2025
Byty na kúpa

160,000 € 3200 €/m²

kúpim 2 izb. byt v Košiciach, platba v hotovosti, cena dohodou

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 40 m²

kúpim byt v hotovosti, balkón výhodou, platba okamžite po dohode. Prípadné nedoplatky a exekúci

Publikované: 07.05.2012 Aktualizované: 25.07.2025
Byty na kúpa Košice-Západ

145,000 € 3625 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt v lukratívnej lokalite Košice - Na hore

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Na hore | 54 m²

Ponúkame exkluzívne na prenájom 2 izbový byt v atraktívnej a vyhľadávanej lokalite Košíc - sídl

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2-izbový tehlový byt, Gerlachovská ul., Košice-Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Gerlachovská | 55 m²

Realitná kancelária PRONECA, s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj 2 – izbový, tehlový byt, Ge

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

184,900 € 3362 €/m²

Moderný apartmán v novostavbe s terasou a recepciou priamo v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Štúrova | 55.58 m²

Moderný 2+kk apartmán v novostavbe s terasou, recepciou, pohotovostnou službou 24/7, garážovým

Publikované: 12.06.2024 Aktualizované: 21.08.2025
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

957 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 izbový byt s lodžiou po kompletnej rekonštrukcii, Železníky

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 48 m²

Realitná kancelária Férovo ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s lodžiou na

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

189,990 € 3958 €/m²

REZERVOVANÉ - 2,5 i byt, Národná trieda, nová rekonštrukcia, Košice-Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 52.9 m²

REZERVOVANÉ. Na predaj 2,5 izbový byt S BALKÓNOM, na ulici Národná Trieda, Košice - Sever. Ko

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

229,000 € 4329 €/m²

1,5 IZBOVÝ - POLUDNÍKOVÁ - NAD JAZEROM - ÚTULNÝ BYTÍK, KTORÝ SI ZAMILUJETE

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Poludníková | 42 m²

Na predaj Vám exkluzívne ponúkam pekný, útulný 1,5 – izbový byt na sídlisku Nad Jazerom na Po

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

165,000 € 3929 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Svetlý 1,5i byt v srdci Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 39.1 m²

Chyžku máme rezervovanú. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

195,000 € 4987 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Rodinné domy na predaj (23086)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie