Na predaj 2 izb. byt v samom centre mesta Košice, ul. Hlavná pasáž smer ul. Orlia

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 56 m²

Exkluzívna ponuka na predaj 2 izb. byt na prízemí meštianského domu na adrese Hlavná 25. Jedn

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

299,500 € 5348 €/m²

Komplet zrekonštruovaný byt 52 m2, ul. Karpatská Staré mesto, Kuzmányho

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Karpatská | 52 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj moderný komplet zrekonštruovaný a dispozične upravený na ul. Karp

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

199,000 € 3827 €/m²

1,5 izb. byt, Karpatská, Staré mesto, 42m2, kompl. rek.balko

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Karpatská | 42 m²

Ponúkame na prenájom 1,5 izb. byt na ulici Karpatská v Košiciach, s pešou dostupnosťou do centr

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

900 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Novostavba Rezidencia Louis Pasteur - Pasterka - 2-izbový byt 506b

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 49.44 m²

BRANISLAV ČURI REALITY vám predstavuje Rezidenciu Louis Pasteur pri nemocnici UNLP na Turegenev

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

183,017 € 3702 €/m²

Hľadám byt pre klienta

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | 50 m²

🔥 HĽADÁME BYT – možno práve ten váš! 🔥 Pre seriózneho klienta aktívne hľadám 2 alebo 3-izbový

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Košice-Juh

Cena na vyžiadanie

Moderný 2-izbový byt s loggiou a parkovaním priamo v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Štefánikova | 58 m²

Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt priamo v centre mesta Košice na

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

2-izb. byt v Starom Meste s možnosťou úpravy na 3-izb.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Palackého | 85.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v jednej z najžiadanejších lokalít v Košiciach, v S

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,990 € 2924 €/m²

ZION RESIDENCE - NADČASOVÉ BÝVANIE - 2 IZB BYT 2.09

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Holubyho | 57.6 m²

Predstavte si bývanie, ktoré spája moderný dizajn, kvalitu a výbornú dostupnosť do centra mesta

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

194,244 € 3372 €/m²

💎 INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 2-izbový byt v srdci Severu (Zimná ul.)

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Zimná | 60 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si pretvoríte presne podľa vlastných predstáv, alebo bezpečnú inves

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

220,000 € 3667 €/m²

REZERVOVANÉ - ZUPKOVA | Priestranný 2-izbový byt po novej kompletnej rekonštrukcii (2024/2025) | Plne zariadený | Blízko lesoparku

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Župkova | 58 m²

GH Real ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na Zupkovej ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

199,990 € 3448 €/m²

REZERVOVANÉ- ZUPKOVA | Slnečný 1,5-izbový byt | Kompletná rekonštrukcia | Panoramatický výhľad na mesto | Blízko lesoparku

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Župkova | 43 m²

GH Real ponúka na predaj slnečný 1,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na Zupkovej ulici,

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

185,000 € 4302 €/m²

ATRAKTÍVNA CENA za 2 izbový byt, v centre mesta Košice, Mojmírová ulica, 57 m2

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Mojmírova | 57 m²

Ste náročnejší a radi by ste vlastnili výnimočný byt v historickom centre mesta Košice? Byt sa

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

250,000 € 4386 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ANIČKA RESIDENCES – moderné bývanie - 2-izbový byt

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Vodárenská | 47.52 m²

Hľadáte štartovací byt alebo výhodnú investíciu s potenciálom rastu len pár minút od centra mes

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

219,900 € 4628 €/m²

ZION RESIDENCE - NADČASOVÉ BÝVANIE - 2 IZB BYT 2.05

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Holubyho | 67.6 m²

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

227,553.6 € 3366 €/m²

-REZERVOVANÉ-Dizajnový 2 izbový byt Zelená stráň

Melior Reality by Braňo Čuri ponúka na predaj moderný a štýlovo zariadený 2-izbový byt v obľúbe

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

205,000 € 4767 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlový 2-izbový byt v srdci mesta Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Mlynská | 74 m²

Bývanie priamo v centre, kde máte všetko na dosah a zároveň komfort parkovania. Tento priestran

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2 izbový byt pri Cassovare so záhradkou

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Husárska | 43 m²

Melior Reality by Braňo Čuri ponúka na predaj dvojizbový byt na Husárskej ulici v Košiciach, kt

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

245,000 € 5698 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM: Zariadený 2-izbový byt, Terasa – blízko nemocnice

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Trieda SNP | 54 m²

GH Realitná kancelária ponúka na prenájom zrekonštruovaný 2-izbový byt na ulici Trieda SNP 13 v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

OSTRAVSKÁ - Super lokalita - 1.5 izbový byt - Nová kompletná rekonštrukcia - Zariadený

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Ostravská | 42 m²

GH Real ponúka na preda jpekný 1,5-izbový byt na Ostravskej ulici v Košiciach. Byt sa nachádza

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

179,990 € 4285 €/m²

Hľadám pre klienta 2-izbový byt

Reality okres Košice I

2 izbový byt | 60 m²

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa

Cena na vyžiadanie

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na Tr. SNP na Terase pri Spoločenskom pavilóne.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Trieda SNP | 51 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na prenájom 2 izbový byt na Tr. SNP na Terase pri Spoločenskom pa

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom Štýlový 2-izbový byt v absolútnom centre mesta

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 54 m²

Ponúkame na prenájom moderný a slnečný 2-izbový byt, ktorý sa nachádza v jednej z najvyhľadávan

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom zariadený 2 izbový byt s garážou, Košice -Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ľubovnianska | 58 m²

Martin Šipoš z Reality s VAMI vám predstavuje 2 izbový byt na Terase s veľkou loggiou a vlastno

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

1,150 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Námestie osloboditeľov - moderný byt s parkovaním vo vnútornom dvore pri Auparku

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie osloboditeľov | 73 m²

RM reality vám ponúka na prenájom úplne nový, moderne zrekonštruovaný 2 izbový byt na ul. Námes