Oplotený spevnený areál - 260 m² - Kostoľany nad Hornádom

Reality Kostoľany nad Hornádom

Priemyselná zóna | Košická | 260 m²

Ponúkam Vám do prenájmu spevnenú voľnú plochu o výmere 260 m² v priemyselnom areáli KOVPLUS v o

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na prenájom Kostoľany nad Hornádom

260 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Voľné spevnené plochy 260 - 8000 m², Kostoľany nad Hornádom

Reality Kostoľany nad Hornádom

Priestor pre sklad | Košická | 8,000 m²

Ponúkam do prenájmu spevnenú plochu v priemyselnom areáli KOVPLUS v obci Kostoľany nad Hornádom

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Kostoľany nad Hornádom

260 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Obchodný priestor 109 m² - Domček - Kostoľany nad Hornádom

Reality Kostoľany nad Hornádom

Obchodné priestory | Košická | 109 m²

Ponúkam do prenájmu obchodný priestor o celkovej výmere 109 m² v priemyselnom areáli KOVPLUS v

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Kostoľany nad Hornádom

400 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Voľná plocha - 260 - 8000 m² - spevnená/oplotená - Kostoľany

Reality Kostoľany nad Hornádom

Komerčná zóna | Košická | 8,000 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na prenájom Kostoľany nad Hornádom

260 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Sklad - 109 m² - Domček - Kostoľany nad Hornádom

Reality Kostoľany nad Hornádom

Priestor pre sklad | Košická | 109 m²

Ponúkam do prenájmu sklad o celkovej výmere 109 m² v priemyselnom areáli KOVPLUS v obci Kostoľa

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Priestory na prenájom Kostoľany nad Hornádom

400 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Rodinný dom s atmosférou chalupy, Kostoľany nad Hornádom

Reality Kostoľany nad Hornádom

Rodinný dom | 113 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom v blízkosti centra obce Kostoľany nad H

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kostoľany nad Hornádom

215,000 € 1903 €/m²

Na predaj Chata - Kostoľany nad Hornádom, Košice okolie

Reality Kostoľany nad Hornádom

Chalupa, rekreačný domček | 121 | 74 m²

Miriama Pidová z Reality s VAMI vám prináša novú nehnuteľnosť, ktorá si vás získa hneď pri prve

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kostoľany nad Hornádom

87,000 € 1176 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ADOMIS - predáme rodinný dom Kostoľany Nad Hornádom 235m2, 880m2, DPH

Reality Kostoľany nad Hornádom

Rodinný dom | Košická | 230 m²

Ponúkame na predaj v exkluzívnom zastúpení momentálne 6 + 1 izbový tehlový rodinný dom s kompl

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Kostoľany nad Hornádom

296,000 € 1287 €/m²

Chata pri Košiciach s bazénom. Ideálne pre rodinu aj celoročné bývanie

Reality Kostoľany nad Hornádom

Záhradná chatka | 385 m²

TU reality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú dvojpodlažnú chatu vhodnú na rekreáciu aj

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kostoľany nad Hornádom

Cena dohodou

Na predaj rekreačná chata s pozemkom v Kostoľany nad Hornádom

Reality Kostoľany nad Hornádom

Chalupa, rekreačný domček | 418 m²

Tureality ponúka na predaj záhradnú chatu so záhradou v obľúbenej obci Kostoľany nad Hornádom,

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kostoľany nad Hornádom

66,099 € 158 €/m²

Na predaj celoročne obývateľná chata Kostoľany nad Hornádom

Reality Kostoľany nad Hornádom

Chata, drevenica, zrub | 75 m²

Ponúkame na predaj celoročne obývateľnú murovanú, zateplenú chatu v lokalite Kostoľany nad Horn

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Kostoľany nad Hornádom

109,990 € 1467 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality v Martine (770)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie