Tehlový 4- izbový byt blízko centra mesta Michalovce

Reality Michalovce

4 izbový byt | - | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj tehlový 4 izbový byt v pokojnej lokalite blízko centra mesta Michalovce

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

REZERVOVANÉ Priestranný 4-izbový byt – Východ Michalovce

Reality Michalovce

4 izbový byt | 86 m²

ID:144 Hľadáte priestranný byt v skvelej lokalite, kde máte všetko na dosah? Predstavujeme vám

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

124,900 € 1452 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt – Hollého, sídlisko Východ

Reality Michalovce

4 izbový byt | Jána Hollého | 80 m²

ID:135 Na predaj: Kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt – Hollého, sídlisko Východ, oproti LID

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

171,900 € 2149 €/m²

4-izbový byt v tehlovej bytovke – S. Chalupku Michalovce

Reality Michalovce

4 izbový byt | Sama Chalupku | 80 m²

ID:381 GE-MAX Reality | 4-izbový byt v tehlovej bytovke – S. Chalupku 21, Michalovce | 80 m² |

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ cena VEĽKÝ ZREKONŠT. 4 izbový byt, 80m2, Hollého ul., Michalovce

Reality Michalovce

4 izbový byt | Jána Hollého | 80 m²

Ponúkame na predaj KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ a ZARIADENÝ 4-izbový byt s rozlohou 80 m2. Byt s

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

4 izbový byt 78 m² na Sama Chalupku – súkromný dvor

Reality Michalovce

4 izbový byt | Sama Chalupku | 78 m²

Realitná kancelária Promo Reality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt o výmere 78 m² vo vyhľadáva

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Michalovce

145,000 € 1859 €/m²

REZERVOVANÉ - M. RÁZUSA - Priestranný - 4 izbový byt - Čiastočná rekonštrukcia - Loggia - Klimatizácia

Reality Michalovce

4 izbový byt | Martina Rázusa | 82 m²

GH Real ponúka na predaj výnimočne priestranný 4-izbový byt situovaný v jednej z najobľúbenejší

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

143,999 € 1756 €/m²

MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj 4 izbový byt blízko centra mesta

Reality Michalovce

4 izbový byt | Sama Chalupku | 80 m²

Realitná spoločnosť MiReal s.r.o., Vám ponúka na predaj 4 izbový byt blízko centra mesta v tich

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 28.02.2026
Byty na predaj Michalovce

145,000 € 1813 €/m²

4i Byt, ktorý dáva zmysel – o 100 000 € lacnejší než dom.

Reality Michalovce

4 izbový byt | Hviezdoslavova | 73 m²

Tento 4 izbový byt je presne niečo medzi domom a panelákom. A práve v tom je jeho najväčšia výh

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

135,000 € 1849 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDPREDAJ - 4 izbové byty v novostavbe Muškátová - Michalovce

Reality Michalovce

4 izbový byt | Muškátová | 113 m²

*** ZAHÁJENÝ PREDPREDAJ BYTOV*** v pripravovanom developerskom projekte na Muškátovej ulici -

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Michalovce

220,999 € 1956 €/m²

Komfortná 4i chyžka s veľkou loggiou

Reality Michalovce

4 izbový byt | Kyjevská | 80.45 m²

Byt máme rezervovaný. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

 By

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Byty na predaj Michalovce

149,990 € 1864 €/m²

Predaj 4 izbového bytu - ELITE PARK

Reality Michalovce

4 izbový byt | 124.45 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt v novom rezidenčnom projekte ELITE PARK v Michalovciach. H

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Michalovce

403,150 € 3239 €/m²

Predaj 4 izbového bytu - ELITE PARK

Reality Michalovce

4 izbový byt | 114.14 m²

Hľadáte domov, kde sa spojí priestor, komfort a skvelá lokalita? Tento priestranný 4-izbový byt

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Michalovce

364,900 € 3197 €/m²

Príjemný 4 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii na sídlisku VÝCHOD

Reality Michalovce

4 izbový byt | 80 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka slnečný 4 izbový byt: Ponúkame Vám na predaj veľmi príjemný, priestra

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Michalovce

147,000 € 1838 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie