Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²
DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj krásny 4izbový rodi
85,000 € 654 €/m²
Rodinný dom | Na Papiereň | 200 m²
Hľadáte bývanie v pokojnom prostredí pod úpätím pohoria Vtáčnik, ktoré ponúka dostatok priestor
169,000 € 845 €/m²
3 izbový byt | Dlhá | 146.33 m²
Dvojgeneračný byt (2-izbovy + 3-izbový) Byty sa nachádzajú na Dlhej ulici v Prievidzi na 1. nad
249,000 € 1702 €/m²
Polyfunkčný objekt | 500 m²
Ponúkame Vám na predaj rozsiahlu lukratívnu komerčnú budovu v centre mesta Rimavská Sobota. Bud
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 64 m²
Spoločnosť Dobré reality s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačný dom s možnosťou trval
149,000 € 2328 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 145 m²
Dobré Reality ponúkajú na predaj rodinný dom v príjemnej obci Svinná pri Trenčíne, vhodný na tr
180,000 € 1241 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Realitná kancelária Dobré Reality s r. o. ponúka na predaj vidiecky domček s očarujúcou záhrado
239,000 € 1593 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²
Popis ponúkanej nehnuteľnosti: DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúk
Cena dohodou
3 izbový byt | Na lúkach | 52 m²
Dobré reality Vám ponúkajú na predaj 3-izbový byt, ulica Na Lúkach, Levice. Nachádza sa v dobre
91,000 € 1750 €/m²
Garáž | Agátová | 320 m²
Garáž je v dobrom technickom stave a má zavedenú elektrinu aj vodu. Garáž, pozemok pod garážou
87,500 € 273 €/m²
4 izbový byt | Bieloruská | 84 m²
Na predaj Vám ponúkame veľký, dobre dispozične riešený 4-izbový byt na štvrtom poschodí panelov
229,000 € 2726 €/m²
3 izbový byt | 74 m²
Praktickosť a rodinná pohoda v ideálnej rovnováhe – ponúkame na predaj 3-izbový byt v obľúbenej
135,000 € 1824 €/m²
3 izbový byt | 61 m²
AK HĽADÁTE BYT S VÝBORNOU LOKALITOU, nízkymi nákladmi, vlastným kúrením a obrovským potenciálom
177,000 € 2902 €/m²
Rodinný dom | Lipová | 192 m²
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v tichej a pokojnej lokalite obce Dunajská Lužná, le
534,900 € 2786 €/m²
4 izbový byt | Levočská | 85 m²
Ponúkame na predaj výnimočne svetlý a priestranný 4-izbový byt v jednej z najobľúbenejších čast
195,000 € 2294 €/m²
Rodinný dom | 428 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vás nebude obmedzovať? Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom na Vi
534,000 € 1248 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 1 m²
Ponúkame na predaj objekt pod Tatrami, vhodný na prebudovanie na developerský projekt. Nehnute
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Námestie sv. Egídia | 700 m²
Exkluzívna príležitosť, ponúkame na predaj komerčnú budovu v centre mesta Poprad. Nachádza sa p
Cena dohodou
Rodinný dom | Železničiarska | 1 m²
Ponúkaná budova sa nachádza na Železničiarskej ulici v Prešove. Samostatná časť dvojdomu tvorí
Cena dohodou
3 izbový byt | Košická | 78 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Humenné – sídlisko Pod Sokol
115,000 € 1474 €/m²
1 izbový byt | Ľuda Zúbka | 38.13 m²
Hľadáte byt, kde si môžete vytvoriť bývanie presne podľa seba? Tento 1-izbový byt na ulici Ľuda
165,000 € 4327 €/m²
Rodinný dom | Na Pažiti | 205 m²
MRK Reality – realitná kancelária od roku 1999 vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-iz
419,990 € 2049 €/m²
Rodinný dom | 320 m²
Len u nás ponúkame na predaj impozantnú 6 izbovú rezidenciu nachádzajúcu sa na konci slepej súk
Cena dohodou
3 izbový byt | Národná trieda | 71 m²
Táto nehnuteľnosť je REZERVOVANÁ. Ak chcete zrealizovať predaj/kúpu podobnej nehnuteľnosti aj v
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.