NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT BLÍZKO CENTRA V NOVÝCH ZÁMKOCH

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Gogoľova | 65 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt na ulici Gogoľova v Nov

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

111,000 € 1708 €/m²

NA PREDAJ 4-IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU, GARÁŽOU A DIELŇOU V NOVÝCH ZÁMKOCH

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | S. H. Vajanského | 82 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v štvorbytovke na ulici S. H. Vajanského v Nových Zámkoch. Byt

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

169,000 € 2061 €/m²

Na predaj: Vidiecka usadlosť pri Veľkom Mederi – 1 ha, dom, hospodárske budovy, potenciál pre farmárčenie alebo agroturistiku.

Reality Okoč

Farmárska usadlosť | 120 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú poľnohospodársku usadlosť s výmerou takmer 1ha v tichej prírodnej

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Okoč

245,000 € 2042 €/m²

Výnimočný komerčný objekt v centre Levíc s vlastným dvorom a širokými možnosťami využitia

Reality Levice

Polyfunkčný objekt | 1,140 m²

Ponúkame na predaj jedinečný komerčný areál v absolútne strategickej časti mesta Levice, len pá

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Levice

Info v RK

Arvin & Benet | Priestranný penthouse s nádhernými výhľadmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Magurská | 245 m²

Arvin&Benet ponúka na predaj 5i penthouse na Kramároch, ktorý má unikátnu kombináciu benefitov.

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

759,000 € 3098 €/m²

Nová cena ! rodinný dom s veľkým pozemkom u nás na Záhorí

Reality Studienka

Rodinný dom | 119 m²

Exkluzívne ponúkame na prodaj pjekný dúm v Hasprunke (Studienka), kúsek od Mauacek (Malacky 15k

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Domy na predaj Studienka

195,000 € 1639 €/m²

Nová cena ! rodinný dom s veľkým pozemkom u nás na Záhorí

Reality Malacky

Rodinný dom | 119 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Domy na predaj Malacky

195,000 € 1639 €/m²

UŽ ČOSKORO V PONUKE TOP 1 IZBOVÝ BYT

Reality Púchov

1 izbový byt | PU | 1 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🚧 UŽ ČOSKORO V PONUKE 🚧 1 IZBOVÝ BYT | Púchov Pripravujeme do pr

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Púchov

Cena dohodou

🏡 3-izbový byt – Nitra – Klokočina

Reality Nitra

3 izbový byt | KL | 74 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 TOP ponuka – 3-izbový byt – Nitra – Klokočina 📌 Základné inform

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,000 € 2419 €/m²

3-izbový byt s balkónom, 80 m², 6/7 - HYPO ZDARMA

Reality Zlaté Moravce

3 izbový byt | ZM | 80 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: 3-izbový byt s balkónom, 80 m², 6/7 posch.,

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

118,000 € 1475 €/m²

3 IZBOVÝ BYT - 62m2 - 4/4 BEZ VÝŤAHU - CENTRUM - TEHLA - HYPOTEKÁRNY SERVIS A POSUDOK V CENE

Reality Levice

3 izbový byt | CENTRUM | 62 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: Na predaj: 3-izbový byt s loggiou lokalita

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Levice

97,000 € 1565 €/m²

3-izbový byt | 67 m² | tichá lokalita

Reality Hlohovec

3 izbový byt | HC | 67 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🚧 UŽ ČOSKORO V PONUKE 🚧 3-izbový byt | 67 m² | tichá lokalita Ak

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

133,000 € 1985 €/m²

NA PREDAJ | Priestranný 2-izbový byt v Nitre – Trieda A. Hlinku

Reality Nitra

2 izbový byt | AH | 61 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : NA PREDAJ | Priestranný 2-izbový byt v Nitre – Trieda A. Hlinku P

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

1 izbový byt - Klokočina - Hypotéka - posudok a poistenie zdarma

Reality Nitra

1 izbový byt | Klokočina | 35 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: Na predaj 1-izbový klimatizovaný byt – Nitr

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

123,000 € 3514 €/m²

1 IZBOVY BYT - 37m2 - KLOKOCINA - SKORO KOMPLETKA - HYPOTEKA - POSUDOK A POISTENIE ZDARMA

Reality Nitra

1 izbový byt | KL | 37 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: Predaj svetlého 1-izbového bytu s balkónom

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

132,000 € 3568 €/m²

Priestranný 2+1 byt s balkónom a komorou, Holíč – ul. M. Nešpora - Hypo - posudok a poistenie zdarma

Reality Holíč

2 izbový byt | HL | 64 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: Predaj bytu 2+1, 64 m², Holíč – ul. M. Nešp

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Holíč

89,000 € 1391 €/m²

Predaj 1-izbového bytu – Klokočina - loggia

Reality Nitra

1 izbový byt | KL | 36 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : Predaj 1-izbového bytu – Klokočina Ponúkame na predaj 1-izbový by

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

133,000 € 3694 €/m²

3 IZBOVY BYT - 77m2 - JJ BOORA - HYPO SERVIS A POSUDOK V CENE

Reality Holíč

3 izbový byt | HOLÍČ | 77 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: ✨ NA PREDAJ | SLNEČNÝ 3-IZBOVÝ BYT | UL. J.

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Holíč

Cena dohodou

4 IZBOVY BYT - 103m2 - 2x PIVNICA - GARÁŽ - ZAHRADKA - HYPOTEKA - POSUDOK A POISTENIE ZDARMA

Reality Nitra

4 izbový byt | CLEMENTISOVA | 103 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: EXKLUZÍVNA PONUKA ! – výnimočný byt v jedne

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

239,000 € 2320 €/m²

3 IZBOVY BYT - 80m2 - CHRENOVA - OKANIKA - HYPOTEKA - POSUDOK A POISTENIE ZDARMA

Reality Nitra

3 izbový byt | L. OKANIKA | 80 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: 3-izbový byt, 80 m² – Chrenová, ul. Okánika

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

175,000 € 2188 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s balkónom v atraktívnej lokalite – Nitra, Chrenová - Hypotéka, Posudok a poistenie zdarma

Reality Nitra

3 izbový byt | CHR | 70 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: 🌟 Na predaj 3-izbový byt s balkónom v atrak

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

189,000 € 2700 €/m²

✨ 3-izbový byt na predaj – Prievidza, Zapotôčky | skvelá lokalita ✨

Reality Prievidza

3 izbový byt | ZPT | 64 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : ✨ 3-izbový byt na predaj – Prievidza, Zapotôčky | skvelá lokalita

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Prievidza

129,000 € 2016 €/m²

2 IZBOVY BYT - 76m2 - PRI KASTIELI - BEZ VYTAHU - HYPO SERVIS A POSUDOK V CENE

Reality Holíč

2 izbový byt | HOLÍČ | 76 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: ✨ NA PREDAJ | 2-IZBOVÝ BYT PRI KAŠTIELI – H

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Holíč

Cena dohodou

Štýlové 1 izbové bývanie v centre mesta – ideálna investícia aj štartovací byt

Reality Levice

1 izbový byt | CENTRUM | 38 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : ✨ Štýlové bývanie v centre mesta – ideálna investícia aj štartovac

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Levice

79,000 € 2079 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23092)
Upresniť hľadanie