CreeX Reality - Multifunkčná budova s investičným potenciálom po rozsiahlej rekonštrukcii - V. Kapušany - Predaj

Reality Veľké Kapušany

Polyfunkčný objekt | Zoltána Fábryho | 1,350 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj multifunkčný objekt situovaný v centre obce Veľké Ka

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 08.11.2025
Objekty na predaj Veľké Kapušany

399,000 € 296 €/m²

CreeX reality - REZERVOVANÉ - Exkluzívne iba u nás - 2-izbový byt na ulici Bedřicha Smetanu, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Bedřicha Smetanu | 55 m²

2-izbový byt na ulici Bedřicha Smetanu, Trnava Popis nehnuteľnosti CreeX Reality vám exkluzív

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Trnava

155,000 € 2818 €/m²

///ZNÍŽENÁ CENA/// CreeX Reality - priestranný rodinný dom s veľkorysým pozemkom - Kuklov

Reality Kuklov

Rodinný dom | 280 m²

CreeX Reality a Peter Strečanský vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj priestranný rodinný

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Kuklov

185,000 € 661 €/m²

CreeX reality - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS – 3-izbový byt s lodžiou, Gejza Dusíka, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Gejzu Dusíka | 66 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS – 3-izbový byt s lodžiou, Gejza Dusíka, Trnava Realitná kancelária CreeX

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 2803 €/m²

//ZNÍŽENÁ CENA// CreeX Reality - Exkluzívne iba u nás - 3- izbový rodinný dom v obci Dubovany

Reality Dubovany

Rodinný dom | Nezadaná | 103 m²

CreeX Reality a Henrieta Urbanová ponúkajú vo výhradnom zastúpení na predaj slnečný 3-izbový ro

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Dubovany

125,000 € 1214 €/m²

///ZNÍŽENÁ CENA/// Priestranný, zrekonštruovaný 5i dom - Stupava - Predaj

Reality Stupava

Rodinný dom | Nová | 156 m²

CreeX Reality a Róbert Hustý ponúkajú na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v Stupave

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Stupava

428,000 € 2744 €/m²

CreeX Reality - ///REZERVOVANÉ/// - Svetlý 3-izbový byt s výhľadom na Kamenáč – Beethovenova, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Ludvika van Beethovena | 70.33 m²

CreeX Reality a Štefan Rupčík vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj 3-izbový byt typu bauri

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Trnava

190,000 € 2702 €/m²

///REZERVOVANÉ/// CreeX Reality - rodinný dom v pôvodnom stave s potenciálom - Dechtice

Reality Dechtice

Rodinný dom | 223 m²

CreeX Reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Decht

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Dechtice

159,000 € 713 €/m²

///PREDANÉ/// CreeX reality - Na predaj rodinný dom s históriou a dušou - Dolný Lopašov

Reality Dolný Lopašov

Rodinný dom | 150.49 m²

CreeX reality a Henrieta Urbanová ponúkajú na predaj rodinný dom s históriou a dušou, ktorý vzn

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Dolný Lopašov

147,000 € 977 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

///REZERVOVANÉ/// CreeX Reality - Na predaj rodinný dom - obec Ostrov

Reality Ostrov

Rodinný dom | 111 m²

CreeX Reality a Peter Strečanský ponúkajú na predaj rodinný dom v obci Ostrov. Ak hľadáte dom s

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Ostrov

129,000 € 1162 €/m²

CreeX Reality - Exkluzívne iba u nás - Rodinný dom s najkrajším výhľadom široko-ďaleko – Dobrá Voda

Reality Dobrá Voda

Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²

CreeX Reality a Michal Baran exkluzívne ponúkajú na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom v o

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Domy na predaj Dobrá Voda

269,000 € 961 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

///ZNÍŽENÁ CENA///- čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom - Trebatice

Reality Trebatice

Rodinný dom | 65.57 m²

CreeX Reality a Henrieta Urbanová vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštr

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trebatice

149,000 € 2272 €/m²

CreeX Reality - Zariadená chata s krásnym pozemkom - Trebejov - Lazy - Predaj

Reality Trebejov

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 44 m²

CreeX Reality a Ing. Matúš Jarný vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj udržiavanú murovanú

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trebejov

75,000 € 1705 €/m²

//ZNÍŽENÁ CENA!!!!//CreeX Reality - Chata pri vode s terasou a krbom – pokoj, príroda a oddych pri Čerenci

Reality Vrbové

Chata, drevenica, zrub | 44.5 m²

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Vrbové

115,000 € 2584 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

///REZERVOVANÉ///CreeX Reality - 3-izbový byt s dvomi pivnicami na Sadovej ulici - Vrbové

Reality Vrbové

3 izbový byt | Sadová | 62 m²

CreeX Reality a Zoltán Varga vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj 3-izbový byt s loggiou a

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Vrbové

110,000 € 1774 €/m²

CreeX Reality - Exkluzívne iba u nás - Na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom s bazénom a veľkým pozemkom – Dunajská Streda, Čigerská

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská | 200 m²

CreeX Reality a Michal Baran exkluzívne ponúkajú na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom s b

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Domy na predaj Dunajská Streda

309,000 € 1545 €/m²

CreeX Reality - 3-izbový byt s loggiou - Vrbové

Reality Vrbové

3 izbový byt | 6. apríla | 67.5 m²

CreeX Reality a Henrieta Urbanová ponúkajú vo výhradnom zastúpení na predaj 3-izbový byt s logg

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Vrbové

115,000 € 1704 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CreeX Reality - Predaj - Menší gastro priestor s veľkým potenciálom – Smolenice

Reality Smolenice

Iný objekt | Železničná | 60 m²

CreeX Reality a Róbert Hustý ponúkajú na predaj budovu pohostinstva s výrazným podnikateľským p

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Objekty na predaj Smolenice

36,000 € 600 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinného domu v Rakovej

Reality Raková

Rodinný dom | Nezadaná | 430 m²

Okres: Čadca, Obec: Raková, Rozloha pozemku: 876 m2, Cena: 365.800 € + dohoda, Uvedený ro

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Raková

365,800 € 851 €/m²

Slnečný 2-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným parkovacím státím v Slovenskom Grobe

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Slavomírova | 54 m²

Niektoré byty zaujmú rozlohou, iné vybavením. Tento si vás získa najmä pocitom, ktorý v ňom bu

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

188,000 € 3481 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ 3-izbový byt v Zemianskej Olči

Reality Zemianska Olča

3 izbový byt | 62 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ 3-izbový byt v Zemianskej Olči 🏡 ✨ Ideálna príležitosť

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Zemianska Olča

66,000 € 1065 €/m²

Exkluzívne iba u nás Vám Reality KOMPLEX s.r.o., ponúka na PREDAJ útulnú rekonštruovanú garzónku v Meste Komárno.

Reality Komárno

Garsónka | 20 m²

Exkluzívne iba u nás Vám Reality komplex s.r.o.,ponúka na predaj rekonštruovanú garzónku na uli

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

64,900 € 3245 €/m²

Byt alebo dom? Neviete sa rozhodnúť? Nemusíte. Práve ste našli dokonalý kompromis.

Reality Dolná Breznica

4 izbový byt | 192 m²

TUreality ponúka nádherný 4-izbový byt o výmere 92 m² v modernej novostavbe v obci Dolná Brezni

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dolná Breznica

199,999 € 1042 €/m²

Pripravujeme ponuku ako stvorenú pre váš investičný plán

Reality Ilava

Orná pôda | 0 m²

TUreailty pripravuje do ponuky investičné pozemky v katastrálnom území obce Klobušice - časť Il

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ilava

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23092)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Upresniť hľadanie