Na predaj 3-izbový byt – Prievidza, sídlisko Sever, 70 m²

Reality Prievidza

3 izbový byt | PD | 70 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : Na predaj 3-izbový byt – Prievidza, sídlisko Sever, 70 m² Ponúkam

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Prievidza

139,000 € 1986 €/m²

2 IZBOVY BYT - 47m2 - FAJN STAV - POSUDOK A HYPO SERVIS ZDARMA

Reality Nitra

2 izbový byt | KLOKOCINA | 47 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: Predaj 2-izbový byt – Nitra Ponúkame na pr

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

135,000 € 2872 €/m²

🏡 PRIPRAVUJEME NA PREDAJ – PRIESTRANNÚ GARSÓNKU S BALKÓNOM | CHRENOVÁ

Reality Nitra

Garsónka | NITRA | 26 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME NA PREDAJ – PRIESTRANNÚ GARSÓNKU S BALKÓNOM | CHRENO

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

116,000 € 4462 €/m²

Štýlové 1 izbové bývanie v centre mesta – ideálna investícia aj štartovací byt

Reality Levice

1 izbový byt | CENTRUM | 38 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : ✨ Štýlové bývanie v centre mesta – ideálna investícia aj štartovac

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Levice

79,000 € 2079 €/m²

Praktická garsónka v skvelom stave – ideálna investícia - top lokalita - top stav

Reality Levice

Garsónka | LV | 19 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : ✨ Praktická garsónka v skvelom stave – ideálna investícia ✨ Pripr

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Levice

68,000 € 3579 €/m²

PRIPRAVUJEME - 3 IZBOVY BYT - KLOKOČINA - 83m2 - ČIASTOČNÁ REKO

Reality Nitra

3 izbový byt | NITRA | 83 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : PRIPRAVUJEME DO PREDAJA Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

🏡 3-izbový byt na predaj – 64m2 - fajn obývateľný stav

Reality Senica

3 izbový byt | SEN | 64 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 3-izbový byt na predaj 📌 Základné informácie Dispozícia: 3-izbov

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Senica

109,900 € 1717 €/m²

Na predaj | 3-izbový byt s balkónom, 80 m² – Klokočina

Reality Nitra

3 izbový byt | KL | 80 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : Na predaj | 3-izbový byt s balkónom, 80 m² – Klokočina Ponúkame n

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

180,000 € 2250 €/m²

NA PREDAJ | 2-izbový byt s balkónom v Leviciach – obľúbená lokalita

Reality Levice

2 izbový byt | LV | 50 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : NA PREDAJ | 2-izbový byt s balkónom v Leviciach – obľúbená lokalit

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Levice

103,000 € 2060 €/m²

3-izbový byt s výmerou 80 m² v obľúbenej lokalite na Sídlisku SNP

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | BB | 80 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🚧 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA 🚧 Už čoskoro v ponuke: priestranný 3-iz

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

3 IZBOVY BYT - 69m2 - ZARIADENE - HYPOTEKA - POSUDOK A POISTENIE ZDARMA

Reality Levice

3 izbový byt | KPN | 69 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt vo

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Levice

115,000 € 1667 €/m²

🏡 NA PREDAJ: 1-izbový byt po rekonštrukcii – investičná príležitosť 🏡

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | BANM | 29 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 NA PREDAJ: 1-izbový byt po rekonštrukcii – investičná príležitos

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

179,000 € 6172 €/m²

NA PREDAJ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU, POZEMOK 1322M2, TURÁ LÚKA - U BELANSKÝCH, okr. MYJAVA

Reality Myjava

Rodinný dom | Nezadaná | 92 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj samostatne stojac

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Myjava

128,000 € 1391 €/m²

33Reality | INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – GABČÍKOVO | BUDOVA S VYSOKÝM POTENCIÁLOM VYUŽITIA

Reality Gabčíkovo

Objekt pre obchod | 483 m²

Realitná kancelária 33Reality Vám ponúka na predaj atraktívnu investičnú nehnuteľnosť v meste G

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Gabčíkovo

350,000 € 725 €/m²

2-izbový byt, 48 m² - predzáhradka, rekonštrukcia

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 46 m²

Útulný 2-izbový byt po rekonštrukcii v tichej obci Nováčany, len 15 km od Košíc, ponúka ideálne

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

99,900 € 2172 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ rodinný dom vo Svätoplukove

Reality Svätoplukovo

Rodinný dom | Nezadaná | 81 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka NA PREDAJ rodinný dom vo Svätoplukove - jedná sa o

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Svätoplukovo

119,000 € 1469 €/m²

Investičná príležitosť za skvelú cenu, veľký dom priamo pri Bratislavskom hrade, BA I, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Palisády | 270 m²

Ponúkame Vám rodinný dom, nachádzajúci sa v obľúbenej a najlukratívnejšej lokalite Bratislavy p

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

875,000 € 3241 €/m²

Podnikateľský objekt s perspektívou na PREDAJ

Reality Váhovce

Obchodné priestory | Hlavná | 337 m²

Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. ponúka na predaj podnikateľské priestory v obci Váhov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Váhovce

215,534 € 640 €/m²

Dobré reality - Na predaj záhradná chata s pozemkom

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | Robotnícka | 12 m²

Dobré reality ponúkajú na predaj slnečnú záhradu s chatkou v záhradkárskej časti Levíc, za nadj

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

52,000 € 4333 €/m²

Predaj 3-izbový byt centrum

Reality Levice

3 izbový byt | K. Marxa | 79.21 m²

Dobré reality ponúkajú na predaj 3-izbový byt v centre mesta. Byt má rozlohu cca 80 m2, je čias

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Levice

118,000 € 1490 €/m²

PREDAJ: Investičný objekt v obci Kunešov, okres Žiar nad Hronom

Reality Kunešov

Obchodné priestory | Nezadaná | 230 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť ponúka na predaj budovu bývalej školy v obci Kune

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Kunešov

69,000 € 300 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Bardoňovo

Reality Bardoňovo

Rodinný dom | Nezadaná | 107 m²

Spoločnosť Dobré reality Vám ponúka na predaj idylický rodinný dom nachádzajúci sa v obci Bardo

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bardoňovo

72,000 € 673 €/m²

PREDAJ: Drevenica pri Ždiarskom potoku s príjemnou verandou, 135 m2, P

Reality Polomka

Chalupa, rekreačný domček | Nálepkova | 77 m²

HĽADÁTE JEDNODUCHÉ BÝVANIE ALEBO CHALUPU BEZ VEĽKÝCH INVESTÍCIÍ? DOBRÉ REALITY – silná slovens

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Polomka

69,900 € 908 €/m²

Dvojgeneračný RD v Ludaniciach, tichá ulica

Reality Ludanice

Rodinný dom | 320 m²

Ponúkame Vám poschodový, dvojgeneračný rodinný dom so samostatnými vchodmi, tichá ulica, mimo h

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ludanice

185,000 € 578 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23092)
Upresniť hľadanie