4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM / TREBIŠOV

Reality Trebišov

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci veľký 4 - izbový rodinný dom v Trebišove, na rovinato

Publikované: 28.08.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trebišov

245,000 € 1083 €/m²

3 - IZBOVÝ BYT MICHAĽANY

Reality Michaľany

3 izbový byt | Michaľany | 76.74 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 3-izbový tehlový byt, okres Trebišov, obec: Michaľany, na 2. posch

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Michaľany

69,000 € 899 €/m²

3 - IZBOVÝ BYT KOMENSKÉHO / TREBIŠOV

Reality Trebišov

3 izbový byt | Komenského | 63.86 m²

Ponúkame Vám na predaj žiadaný 3-izbový byt, Trebišov, Komenského ulica, na 7. poschodí z 8. s

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trebišov

129,000 € 2020 €/m²

Na predaj: 2-izbový byt s balkónom-Spišská Nová Ves, Tkáčská

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Tkáčska | 47 m²

Na predaj: 2-izbový byt s balkónom – Spišská Nová Ves, Tkáčská Predávam 2-izbový byt na 3. pos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

129,000 € 2745 €/m²

Predaj rodinného domu v lokalite Králiky

Reality Králiky

Rodinný dom | 135 m²

Ponúkam na predaj priestranný rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite Králiky pri Banskej

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Králiky

333,000 € 2467 €/m²

Vaša ideálna voľba pre bývanie v meste

Reality Lučenec

Rodinný dom | M.Benku | 162.9 m²

Realitná kancelária PROXAM reality vám exkluzívne ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 4-izbové

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lučenec

180,000 € 1105 €/m²

Na predaj 2 izbový byt s lodžiou - TERASA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Bernolákova | 49 m²

Tomisreal a Iveta Hanzely Vám ponúkajú na predaj priestranný 2 izbový byt, mestská časť Košice

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

196,000 € 4000 €/m²

CREDA | OPÄŤ V PONUKE, predaj komerčný objekt, Nitra - Centrum

Reality Nitra

Polyfunkčný objekt | Podzámska | 255 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčný objekt s parkovaním pre cca 6 vozidie

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Nitra

Info v RK

ÚTULNÝ 1-IZBOVÝ BYT V PÚCHOVE – IDEÁLNE ŠTARTOVACIE BÝVANIE AJ INVESTÍCIA

Reality Púchov

1 izbový byt | Chmelinec | 41 m²

„Malý priestor, veľké možnosti. Jacek reality s.r.o. Vám ponúka na predaj príjemný 1-izbový b

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Púchov

108,000 € 2634 €/m²

Veľkorysý 6-izbový rodinný dom (250 m²) s pozemkom 820 m², garážou a záhradou – Svinica

Reality Svinica

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

Realitná kancelária CassaReal ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom v obci Svinic

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svinica

329,990 € 1320 €/m²

Na predaj pekný 2 izbový byt Furča, Benadova ulica, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Benadova | 56 m²

Na predaj pekný čiastočne zariadený 2-izbový byt s balkónom v Košiciach na ulici Benadova - lok

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

Info v RK

MODERNIZÁCIA TEHLY, TOP PONUKA: 92 m² , PARKOVANIE v centre

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

4-izbový byt vo výbornej lokalite - neďaleko Železnej studničky

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Mokrohájska cesta | 69 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

260,000 € 3768 €/m²

Rezervované Murovaná záhradná chata, Vinohrady, Nové Mesto n/V

Reality Nové Mesto nad Váhom

Záhradná chatka | Čachtická | 50 m²

Rezervácia !. Ponúkame Vám na predaj murovanú záhradnú chatku v Novom Meste nad Váhom, v záhrad

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Mesto nad Váhom

40,000 € 800 €/m²

REB.SK Predaj 4-izbového bytu na začiatku Petržalky Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 83 m²

REB.SK ponúka na predaj priestranný a premyslene dispozične riešený 4-izbový byt situovaný vo v

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

289,900 € 3493 €/m²

REB.SK Predaj 3-izbového bytu Bratislava I- Staré mesto/ Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vazovova | 65 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt (pôvodne 2-izbový), ktorý vyniká premyslenou dispoz

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5062 €/m²

REB.sk Jedinečná investičná príležitosť ! Motel na vrchu Pezinská Baba

Reality Pezinok

Reštaurácia | Pezinská baba | 1,378 m²

REB.sk Jedinečná investičná príležitosť ! Motel na vrchu Pezinská Baba. Jedinečná investičná p

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.sk Predaj moderná chata v príjemnej lokalite Žabí majer

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 44 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. Predáme chatu v príjemnej lokalite Žabí majer, Bratis

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

Reality Pezinok

Objekt pre obchod | Pezinská baba | 1,378 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.SK, Predaj 7 izbový rodinný dom, 254 m2, Horský park, BA I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | mozartova | 254 m²

REB.SK ponúka na predaj 7 izbový rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami a záhradou v prestížne

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 2717 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.sk Predaj 3 izbový byt, 86 m2, Francisciho ul, Staré mesto, BAI .

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Francisciho | 85.9 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. Ponúkame na predaj 3 izbový byt v centre Starého mes

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Predaj rodinného domu s garážou a záhradou v obci Radošina pri Piešťanoch!

Reality Radošina

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Radošina, v

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 16.02.2026
Domy na predaj Radošina

155,000 € 1033 €/m²

Predaj veľkometrážneho 2-izbového bytu v centre Piešťan!

Reality Piešťany

2 izbový byt | Krajinská | 65 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne predstavuje jedinečnú príležitosť bývať priamo v s

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Piešťany

139,900 € 2152 €/m²

Predaj rodinného domu (chalupy) s krásnym slnečným pozemkov v obci Prašník

Reality Prašník

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 6 izbový rodinný dom (chalupu)

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Domy na predaj Prašník

169,000 € 939 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23116)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Byty na predaj v Bratislave (8542)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Upresniť hľadanie