Rezervované - Rodinný dom na Predaj

Reality Považany

Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²

Ponúkame na predaj šikovný rodinný dom v obci Považany. Dom je momentálne 3-izbový, je možné ho

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Považany

92,000 € 968 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkometrážny 2-izbový byt na Sihoť 1

Reality Trenčín

2 izbový byt | Nezadaná | 75 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 2-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite Sihoť 1 v Tr

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Info v RK

Dom so záhradou pri Giraltovciach - Valkovce

Reality Valkovce

Rodinný dom | 100 m²

V rodinnom dome prebehla pred pár rokmi čiastočná rekonštrukcia. Vymenená bola strešná krytina,

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Valkovce

82,000 € 820 €/m²

člen NARKS

Dvojdom pod lesom s baníckou atmosférou, centrum obce

Reality Vyhne

Rodinný dom | 130 m²

Ponúkame na predaj udržiavaný, celoročne obývateľný dvojdom v obci Vyhne, situovaný len pár min

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vyhne

129,000 € 992 €/m²

člen NARKS

Krásny banícky dom na slnečnom pozemku s panoramatickým výhľadom.

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | 180 m²

Predstavte si, že sa každé ráno zobudíte na mieste, kde sa história prirodzene spája s prírodou

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

320,000 € 1778 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom Čachtice

Reality Čachtice

Rodinný dom | 130 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Čachticiach, pod legendárnym hradom, ktorý prešiel rekonšt

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čachtice

77,000 € 592 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Senec, Sokolská ul. - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Senec

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tatjana Čapanda, kontakt: 0944 936 425, nehnuteľnosť s ID: S

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Senec

188,000 € 2892 €/m²

Na predaj nebytový priestor, 40m2, pri OC Merkur, T. Vansovej

Reality Trnava

Obchodné priestory | 40 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor nachádzajúci sa v meste Trnava, v polyfunkčnej budove za o

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Trnava

144,900 € 3623 €/m²

PREDAJ 3 izb DOM s pozem. 604 m² Malé Kršteňany

Reality Malé Kršteňany

Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj jednopodlažný 3 izbový rodinný dom so suterénom pod

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Malé Kršteňany

115,000 € 657 €/m²

Na predaj 1-izbový byt s balkónom, Soblahovská ul.

Reality Trenčín

1 izbový byt | Soblahovská | 35 m²

Ponúkame na predaj čiastočne rekonštruovaný, 1 - izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Trenčíne

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Trenčín

124,800 € 3566 €/m²

Priestranný 3-izbový byt na začiatku Petržalky | 69 m2 | loggia | čiast. rekonštrukcia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 69 m²

ALMOND Reality – Bunček vám ponúka príležitosť vlastniť 3-izbový byt v obľúbenej lokalite v Pet

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

246,900 € 3578 €/m²

Perfektný investičný 1-izbák s nízkymi nákladmi v Trenčíne.

Reality Trenčín

1 izbový byt | 38 m²

Ponúkame na predaj investičný 1-izbový byt s atmosférou vo vyhľadávanej lokalite v Trenčíne

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

124,900 € 3287 €/m²

NA PREDAJ-3-IZBOVÝ BYT - UL. TRIEDA SNP-KOŠICE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Trieda SNP | 68 m²

Sú byty, ktoré ponúknu priestor. A potom sú byty, ktoré ponúknu pocit domova už pri prvom vstup

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

216,990 € 3191 €/m²

GARÁŽ KOŠICE - FURČA / CLEMENTISOVA

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Garáž | Clementisova | 15 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž, Košice - Furča, Dargovských hrdinov, Clementisova ulica. Rozmery:

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

31,900 € 2127 €/m²

RODINNÝ DOM VEĽKÁ IDA

Reality Veľká Ida

Rodinný dom | Veľká Ida | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci 4 - izbový rodinný dom s garážou, okres Košice - okol

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľká Ida

153,999 € 906 €/m²

3 - IZBOVÝ BYT HODVÁBNA / TREBIŠOV

Reality Trebišov

3 izbový byt | Hodvábna | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj žiadaný 3-izbový byt, Trebišov, Hodvábna ulica, na 3. poschodí z 8. s no

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trebišov

134,000 € 1971 €/m²

2 - IZBOVÝ BYT LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - 1.MÁJA

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 1.mája | 79 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 2 - izbový byt, Liptovský Mikuláš, ulica 1.mája - centrum, o výmer

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

165,000 € 2139 €/m²

4 - IZBOVÝ BYT + GARÁŽ - ŠTRBA / HLAVNÁ

Reality Štrba

4 izbový byt | Hlavná | 118.84 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký slnečný tehlový 4 - izbový byt, Štrba, Hlavná, o výmere 118,84m2 +

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Štrba

193,700 € 2011 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM MALÉ OZOROVCE

Reality Malé Ozorovce

Rodinný dom | Malé Ozorovce | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci 5 - izbový dvojgeneračný rodinný dom s veľkou garážou

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malé Ozorovce

Cena dohodou

2 - IZBOVÝ BYT JÁNA HUSA / TREBIŠOV

Reality Trebišov

2 izbový byt | J. Husa | 55 m²

Ponúkame Vám na predaj žiadaný 2-izbový tehlový byt, Trebišov, ulica: Jána Husa, na 6. poschodí

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trebišov

Cena dohodou

RODINNÝ DOM POPRAD-VEĽKÁ

Reality Poprad

Rodinný dom | Poprad | 210 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci 3 - izbový rodinný dom s veľkými izbami a 1 -izbový r

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poprad

320,000 € 1524 €/m²

RODINNÝ DOM - LIPTOVSKÝ TRNOVEC

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | Liptovský Trnovec | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci rodinný dom v okrese Liptovský Mikuláš, obec Liptovsk

Publikované: 02.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

280,000 € 1400 €/m²

4 - IZBOVÝ BYT KOMENSKÉHO / TREBIŠOV

Reality Trebišov

4 izbový byt | Komenského | 72.09 m²

Ponúkame Vám na predaj žiadaný 4-izbový byt, Trebišov, Komenského ulica, na 4. poschodí zo 4. b

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trebišov

Cena dohodou

RODINNÝ DOM POPRAD-VEĽKÁ

Reality Poprad

Rodinný dom | Poprad | 240 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci 6 - izbový rodinný dom, Poprad, katastrálne územie Ve

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poprad

335,000 € 1396 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23116)
Byty na predaj v Bratislave (8542)
Upresniť hľadanie