Na predaj celý priemyselný areál s hlavnou halou o výmere 1800 m2 a pozemkom o výmere 2,7 ha

Reality Nové Zámky

Výrobný objekt | Bratislavská cesta | 3,000 m²

Ponúkame Vám výrobný areál umiestnený popri ceste smer Nové Zámky - Bratislava. Areál má výme

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 27.08.2025
Objekty na predaj Nové Zámky

1,140,000 € 380 €/m²

Na predaj malý 3 izbový byt na Juhu po rekonštrukcii

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 61 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt o výmere 61 m2, Byt je v zrekonštruovanom zateplenom bytovo

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 07.06.2025
Byty na predaj Nové Zámky

120,000 € 1967 €/m²

Na predaj malebný vidiecky rodinný dom v obci Imeľ

Reality Imeľ

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame Vám klasický vidiecky rodinný dom so zachovanými prvkami videckej architektúry v obci

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Imeľ

115,000 € 460 €/m²

Na predaj priestranný zrekonštruovaný rodinný dom v tichej uličke v obci Tvrdošovce

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame Vám na predaj poschodový, kompletne podpivničený rodinný dom v tichej lokalite Tvrdošo

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

185,000 € 740 €/m²

Na predaj krásna víkendová chalupa v tichej lokalite malebnej obce Diva neďaleko Štúrova

Reality Štúrovo

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný víkendový dom v úžasnej lokalite neďaleko Štúrova a Ostr

Publikované: 08.03.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Štúrovo

115,000 € 1150 €/m²

Na predaj tehlový rodinný dom s veľkou záhradou a s novou strechou v Komoči

Reality Komoča

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj tehlový rodinný dom postavený na 12,64 ár pozemku v Komoči. Pozemok je k

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Domy na predaj Komoča

95,000 € 950 €/m²

Na predaj 2 vzájomne prepojené haly o výmere 1200 m2 v Dolnom Ohaji

Reality Dolný Ohaj

Výrobný objekt | 1,200 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 vzájomne prepojené murované haly o celkovej výmere 1200 m2. Haly sú po

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Objekty na predaj Dolný Ohaj

450,000 € 375 €/m²

Na predaj skladové a kancelárske priestory v priemyselnej zóne Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Výrobný objekt | 450 m²

Na predaj murovaná hala v priemyselno obchodnom areáli s pôdorysom 110 m2, ku ktorej bola dost

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 30.05.2024
Objekty na predaj Nové Zámky

155,000 € 344 €/m²

Na predaj 2 izbový byt na Nábrežnej ulici

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nábrežná | 65.5 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt o výmere 65,5 m2 na Nábrežnej ulici. Byt sa nachádza na 10

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Nové Zámky

103,000 € 1573 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný dom Nesvady

Reality Nesvady

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj prízemný rodinný dom v tichej uličke v Nesvadoch. Dom je postavený z kombinácie pálen

Publikované: 19.07.2022 Aktualizované: 05.01.2026
Domy na predaj Nesvady

123,000 € 1230 €/m²

Predáme 1 izbový byt Toplianska

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Toplianska | 35.5 m²

Predáme ihneď voľný, pekný, svetlý 1 izbový byt na 7/8 p. o výmere 35 m2 s pivničnou kobkou a s

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

149,900 € 4223 €/m²

SENEC-2 izbový byt s loggiou v centre mesta-TOP LOKALITA

Reality Senec

2 izbový byt | Hollého | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 55 m2 v priamom CENTRE mesta Senec (Hollého ulica). By

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Senec

175,000 € 3182 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EQUITY, realitná kancelária – VEĽKÝ DOM S PEKNÝM POZEMKOM vo výbornej lokalite v blízkosti Malého Dunaja !

Reality Potônske Lúky

Rodinný dom | Nezadaná | 390 m²

EQUITY, realitná kancelária – V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj stavbu rodinn

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Potônske Lúky

Info v RK

DVOJPODLAŽNÝ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM - OBEC ČEČEJOVCE DOHODA !

Reality Čečejovce

Rodinný dom | Čečejovce | 220 m²

Ponúkame Vám na exkluzívny predaj - dvojpodlažný, 6-izbový rodinný dom situovaný na pozemku v

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čečejovce

140,000 € 636 €/m²

REZERVOVANÉ Chata s krásnymi výhľadmi Pod Tepličkou pri SNV

Reality Teplička

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Číslo ponuky: 9209 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ATRAKTÍVNU REKREAČNÚ CHATU S GARÁŽOU, ALTÁNK

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Teplička

93,000 € 1163 €/m²

Výrobno-skladový areál (13 000 m2) Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Výrobný objekt | 10,627 m²

Číslo ponuky: 9075 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ/PRENÁJOM VÝROBNO-SKLADOVÝ AREÁL s celkovou v

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Rodinný dom - chalupa pod Bukovcom (2 869 m2), Švedlár

Reality Švedlár

Rodinný dom | 150 m²

Číslo ponuky: 9029 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ATRAKTÍVNY RODINNÝ DOM - CHALUPU nachádzajú

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Švedlár

179,000 € 1193 €/m²

Garáž (18 m2) sídl. Západ I. Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Garáž | Duklianska | 18 m²

Číslo ponuky: 9209 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ GARÁŽ nachádzajúcu sa NA SÍDL. ZÁPAD I. v Sp

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Spišská Nová Ves

30,000 € 1667 €/m²

Investičná príležitosť – priemyselný areál Vojany

Reality Vojany

Výrobný objekt | Vojany | 10,000 m²

Číslo ponuky: 8852 - Ponúkame na predaj priemyselný areál s celkovou výmerou 8,4 ha nachádzajúc

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Vojany

Cena dohodou

Tehlový byt 3+1 (124,5m) so záhradou a garážou, Markušovce

Reality Markušovce

3 izbový byt | Za tehelňou | 124 m²

Číslo ponuky: 9204 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU nachádzajúci sa v obc

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Markušovce

68,000 € 548 €/m²

Znížená cena! Garáž (20 m2) pri Židovskom cintoríne, Sp. Nová Ves

Číslo ponuky: 8763 - Ponúkame na predaj garáž pri židovskom cintoríne v Spišskej Novej Vsi. Gar

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Spišská Nová Ves

21,000 € 1050 €/m²

Stará sladovňa Košice - MULTIFUNKČNÝ AREÁL | CENTRUM MESTA KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Štúrova | 7,276 m²

Číslo ponuky: 9082 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ historický areál Starej sladovne — bývalého

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

Jediný KOMERČNÝ objekt v obci Bystrany je na predaj

Reality Bystrany

Objekt pre obchod | 600 m²

LAGUNA REALITY exkluzívne ponúka tento jediný komerčný objekt v obci Bystrany. V obci s pribli

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bystrany

330,000 € 550 €/m²

Atraktívny meštiansky dom s veľkou záhradou v Levoči

Reality Levoča

Rodinný dom | Fraňa Kráľa | 120 m²

Číslo ponuky: 9110 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ATRAKTÍVNY MEŠTIANSKY RODINNÝ DOM - MESTSK

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Levoča

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1383)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23126)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30407)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie