REB.SK Predaj 3-izbového bytu Bratislava I- Staré mesto/ Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vazovova | 65 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt (pôvodne 2-izbový), ktorý vyniká premyslenou dispoz

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5062 €/m²

REB.sk Jedinečná investičná príležitosť ! Motel na vrchu Pezinská Baba

Reality Pezinok

Reštaurácia | Pezinská baba | 1,378 m²

REB.sk Jedinečná investičná príležitosť ! Motel na vrchu Pezinská Baba. Jedinečná investičná p

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.sk Predaj moderná chata v príjemnej lokalite Žabí majer

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 44 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. Predáme chatu v príjemnej lokalite Žabí majer, Bratis

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

Reality Pezinok

Objekt pre obchod | Pezinská baba | 1,378 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.SK, Predaj 7 izbový rodinný dom, 254 m2, Horský park, BA I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | mozartova | 254 m²

REB.SK ponúka na predaj 7 izbový rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami a záhradou v prestížne

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 2717 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.sk Predaj 3 izbový byt, 86 m2, Francisciho ul, Staré mesto, BAI .

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Francisciho | 85.9 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. Ponúkame na predaj 3 izbový byt v centre Starého mes

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Predaj rodinného domu s garážou a záhradou v obci Radošina pri Piešťanoch!

Reality Radošina

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Radošina, v

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 16.02.2026
Domy na predaj Radošina

155,000 € 1033 €/m²

Predaj veľkometrážneho 2-izbového bytu v centre Piešťan!

Reality Piešťany

2 izbový byt | Krajinská | 65 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne predstavuje jedinečnú príležitosť bývať priamo v s

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Piešťany

139,900 € 2152 €/m²

Predaj rodinného domu (chalupy) s krásnym slnečným pozemkov v obci Prašník

Reality Prašník

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 6 izbový rodinný dom (chalupu)

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Domy na predaj Prašník

169,000 € 939 €/m²

Exkluzívna ponuka - Predaj 3 izbového bytu s garážou a záhradkou!

Reality Piešťany

3 izbový byt | Cintorínska | 107 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s garážou a záhradkou v Piešť

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 05.05.2025
Byty na predaj Piešťany

147,000 € 1374 €/m²

Exkluzívna ponuka: Maďarsko- Rajka: Priestranný 2-izbový byt s predzáhradkou v historickej budove!

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v centre obce stará Rajka v M

Publikované: 04.08.2021 Aktualizované: 07.08.2025
Byty na predaj Rajka

89,000 € 1151 €/m²

Exkluzívne 1- izbový byt upravený na 2- izbový v centre mesta

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Odborárov | 37.8 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 1- izbový byt upravený na 2- izbový v centre mesta: Lokalita: Od

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

105,000 € 2778 €/m²

Starší rodinný dom blízko centra Starej Turej, pozemok 683 m2

Reality Stará Turá

Rodinný dom | 683 m²

TUreality vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, pripra

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

Cena dohodou

3-IZBOVÝ BYT (PÔVODNE 2-IZBOVÝ) NA KOMPLETNÚ REKONŠTRUKCIU – ŠAĽA, BOTTOVA

Reality Šaľa

3 izbový byt | Bottova | 63.32 m²

3-IZBOVÝ BYT (PÔVODNE 2-IZBOVÝ) NA KOMPLETNÚ REKONŠTRUKCIU – ŠAĽA, BOTTOVA Ponúkame na predaj

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Šaľa

114,990 € 1816 €/m²

Priestranný staromestský 2,5 izbový byt | 100 m2 | centrum mesta | čiastočná rekonštrukcia | komora + pivnica | loggia

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Björnsonova | 86 m²

ALMOND Reality Vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ štýlový a výnimočný veľkometrážny 2,5-izbový byt

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

369,000 € 4291 €/m²

PREDAJ komerčného objektu – Nesvady

Reality Nesvady

Objekt pre obchod | Budovateľská | 155 m²

Ponúkame na PREDAJ zaujímavý komerčný objekt s dvomi samostatnými prevádzkami v meste Nesvady,

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Objekty na predaj Nesvady

134,990 € 871 €/m²

2-izb. byt v pôvodnom stave v tehlovej bytovke blízko centra | 55 m2 | Hollého ulica

Reality Žilina

2 izbový byt | Hollého | 55 m²

Ponúkame 2-izbový byt v tehlovom bytovom dome priamo v centre mesta s výmerou 55 m². Byt sa nac

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Žilina

158,000 € 2873 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom s veľkým potenciálom na myjavských kopaniciach

Reality Myjava

Iný objekt na bývanie | U Vankov | 608 m²

Ponúkame na predaj dom, ktorý je vhodný na bývanie, podnikanie, rekreáciu. Záleží len na novom

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Myjava

153,900 € 164 €/m²

Rodinný dom s dvomi bytmi, dvomi garážami a záhradou neďaleko centra mesta

Reality Myjava

Rodinný dom | Čsl. armády | 227 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami a dvomi garážami situova

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Myjava

185,900 € 819 €/m²

Byt v centre mesta po čiastočnej rekonštrukcií

Reality Myjava

2 izbový byt | Dolná štvrť | 53 m²

Máme pre vás novú ponuku dvojizbového bytu v centre mesta Myjava, neďaleko námestia. Byt sa n

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Myjava

83,000 € 1566 €/m²

Na predaj krásna víkendová chalupa v tichej lokalite malebnej obce Diva neďaleko Štúrova

Reality Štúrovo

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný víkendový dom v úžasnej lokalite neďaleko Štúrova a Ostr

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Štúrovo

115,000 € 1150 €/m²

Na predaj tehlový rodinný dom po rekonštrukcii postavený na 17 ár pozemku v Mojzesove

Reality Mojzesovo

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Mojzesovo, vzdialený od Nitry aj Nových Zámkov len 22

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Mojzesovo

114,000 € 814 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný rodinný dom s výhľadom vhodný aj ako víkendová chalupa

Reality Kolta

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame Vám starší rodinný dom po rekonštrukcii postavený na kopci s výhľadom na obec Kolta. D

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Kolta

85,000 € 850 €/m²

Na predaj malý 3 izbový byt na Juhu po rekonštrukcii

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 61 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt o výmere 61 m2, Byt je v zrekonštruovanom zateplenom bytovo

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 07.06.2025
Byty na predaj Nové Zámky

120,000 € 1967 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30407)
Rodinné domy na predaj (23126)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Upresniť hľadanie