3 izbový byt | Povstania | 72 m²
REZERVOVANÉ! Ponúkame na predaj rekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý zaujme hneď pri prvej návšte
116,877 € 1623 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
VitoReality ponúka na predaj rodinný dom v obci Žirany 7km od Nitry. Dom má rozlohu 90m2, je v
190,000 € 2111 €/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 80 m²
NA PREDAJ: 3-izbový rodinný dom na šikovnom pozemku v Piešťanoch Na predaj kvalitná stavba r
229,000 € 2863 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | striebornica | 35 m²
NA PREDAJ: Chalúpka na samote s dušou a veľkorysým pozemkom – Výtoky pri Moravanoch nad Váhom
99,900 € 2854 €/m²
Rodinný dom | Dolný Lopašov | 280 m²
„Dom, v ktorom sa búdu písať nové príbehy“, realitná kancelária New Living dáva do pozornosti
184,000 € 657 €/m²
Polyfunkčný objekt | Škultétyho | 1,000 m²
Realitná kancelária New Living Vám ponúka na predaj polyfunkčný objekt v centre mesta Topoľčan
1,350,000 € 1350 €/m²
3 izbový byt | M.R. Štefánika | 77.21 m²
NA PREDAJ: Priestranný 3-izbový byt s veľkým balkónom a výhľadom do tichého dvora Pozývam Vás
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Škultétyho | 610 m²
Realitná kancelária NEW LIVING Vám ponúka na predaj obchodnú budovu v centre mesta Topoľčany
730,000 € 1197 €/m²
Rodinný dom | Borovce | 154 m²
Exkluzívne na predaj 5iz. Rodinný dom v obci Borovce, vzdialenej iba 8 km od mesta Piešťany a
199,500 € 1295 €/m²
Priestor pre sklad | Hlohovec | 8,000 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – VÝROBNÁ HALA S POTENCIÁLOM NA BYTOVÝ PROJEKT Realitná kancelária New
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | Orviská cesta | 94 m²
Realitná kancelárie New Living dáva do pozornosti predaj 3-izbového bytu v tichej v okrajovej č
112,900 € 1201 €/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 78 m²
Na predaj rodinný dom v centre Piešťan Adresa: Hviezdoslavova 19, 921 01 Piešťany (slepá ulica
224,900 € 2883 €/m²
Reštaurácia | Hlavná ulica | 395.5 m²
Na predaj: Penzión s Reštauráciou Lokalita :Partizánske časť Veľké Bielice Popis: Ponúkame n
449,000 € 1135 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 1,213 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka NA PREDAJ hotel s reštauráciou -všetky fotky nájdete
999,000 € 824 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²
Hľadáte dom, ktorý si môžete dokončiť podľa vlastných predstáv? Máme pre vás skvelú príležitos
Cena dohodou
3 izbový byt | Ulica Jána Bottu | 62.69 m²
Hľadáte moderný trojizbák v Trnave? Tak tento štýlový byt musíte vidieť. Moderná dispozícia sko
229,900 € 3667 €/m²
Garáž | Nezadaná | 20 m²
Ponúkame na predaj priestrannú garáž s výmerou 20m2. Garáž sa nachádza na prízemí bytového domu
17,900 € 895 €/m²
Reštaurácia | 1. mája | 250 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pohostinstvo (krčmu) v obci Beckov vzdialene
119,000 € 476 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²
Ponúkame na predaj šikovný rodinný dom v obci Považany. Dom je momentálne 3-izbový, je možné ho
92,000 € 968 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 75 m²
Ponúkame na predaj veľkometrážny 2-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite Sihoť 1 v Tr
Info v RK
Rodinný dom | 100 m²
V rodinnom dome prebehla pred pár rokmi čiastočná rekonštrukcia. Vymenená bola strešná krytina,
82,000 € 820 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Ponúkame na predaj udržiavaný, celoročne obývateľný dvojdom v obci Vyhne, situovaný len pár min
129,000 € 992 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Predstavte si, že sa každé ráno zobudíte na mieste, kde sa história prirodzene spája s prírodou
320,000 € 1778 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Čachticiach, pod legendárnym hradom, ktorý prešiel rekonšt
77,000 € 592 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.