Rodinný dom | 172 m²
MGM Reality vám ponúka dom, ktorý môže byť skvelou investíciou na prenájom, ale zároveň
280,000 € 1628 €/m²
2 izbový byt | Stodolova | 50 m²
Predstavujeme Vám na predaj príjemný 2-izbový byt s rozlohou 50 m², situovaný v panelovom bytov
154,900 € 3098 €/m²
4 izbový byt | Dolný Val | 161.3 m²
PREČO PRÁVE TENTO BYT? 161,3 m² na 1. poschodí zrekonštruovanej budovy, kde sa história stretáv
299,000 € 1854 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Dolný Val | 161.3 m²
PREČO PRÁVE TIETO PRIESTORY? 161,3 m² na 1. poschodí zrekonštruovanej budovy v historickom cent
299,000 € 1854 €/m²
Rodinný dom | 354 m²
Ponúkame jedinečnú investičnú príležitosť v jednej z najlukratívnejších lokalít kúpeľného mesta
497,800 € 1406 €/m²
2 izbový byt | 62.7 m²
Zabudnite na ranné zápchy a hľadanie parkoviska. Predstavte si, že vyjdete z vchodu a o dve min
187,900 € 2997 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 6,352 m²
EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TÁTO PRÍLEŽITOSŤ? Kompletne fungujúce podnikateľské areály s ROI histór
Cena dohodou
Rodinný dom | 563.71 m²
EXKLUZÍVNE len v MGM reality Vám ponúkame na predaj nadčasový rodinný dom s úžitkovou plochou a
Cena dohodou
Rodinný dom | Konská | 162 m²
EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO DOM? Lebo tento bungalov má štýl, súkromie a 100,57 m² komfortu b
Cena dohodou
Garsónka | 15 m²
Ponúkame na predaj útulnú garsónku situovanú priamo v centre mesta Žilina. Táto nehnuteľnosť pr
88,000 € 5867 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
Ponúkame na predaj veľký poschodový rodinný dom vhodný na bývanie aj podnikanie, nachádzajúci s
400,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 210 m²
Ponúkame na predaj zabehnutú reštauráciu s penziónom v obci Trstená na Ostrove. Na pozemku sa
149,900 € 714 €/m²
Iný objekt | Kvetoslavov | 2,211 m²
Ponúkame na predaj administratívnu budovu so širokými možnosťami využitia v Kvetoslavove. Budov
Cena dohodou
Rodinný dom | Adyho | 100 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v Malinove – ulica Adyho • Vlastnosti nehnuteľnosti Dom bol pos
339,990 € 3400 €/m²
Iný objekt | Šľachtiteľská | 2,211 m²
Cena dohodou
Rodinný dom | Železnicná | 334 m²
V prestížnej lokalite centra Dunajskej Stredy ponúkame na predaj výnimočný, nadčasový poschodov
299,000 € 895 €/m²
3 izbový byt | Mestský Majer | 72 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa vo vyh
179,990 € 2500 €/m²
3 izbový byt | Kupeckého | 71.47 m²
Ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 3-izbový byt situovaný na ulici Kupeckéh
305,000 € 4268 €/m²
Rodinný dom | Malotejedská | 250 m²
Ponúkame na predaj 7-izbový poschodový rodinný dom s priestormi na podnikanie, s dvojgarážou, p
349,990 € 1400 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 160 m²
400,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | Kračanská cesta | 210 m²
149,900 € 714 €/m²
Rodinný dom | Vinohradská | 240 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami v Šamoríne na Vinohradskej ulici. Sp
435,000 € 1813 €/m²
Rodinný dom | Stodolová | 150 m²
Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom v obci Jelka. Dom bol postavený v roku 1983 na poz
184,900 € 1233 €/m²
Administratívny objekt | Furmanská | 539 m²
Realitná kancelária Danube reality ponúka na predaj objekt určený pre skladové účely a kancelár
950,000 € 1763 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.