2 izb. byt, HANÁCKA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hanácka | 52.79 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v Ružinove – časť Trnávka,

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,900 € 4658 €/m²

2 izb. byt, EXNÁROVA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Exnárova | 51 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v Ružinove, EXNÁROVA ul. B

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4704 €/m²

2 izb. byt, DOBŠINSKÉHO ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dobšinského | 35.93 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj menší útulný 2 izbový byt v Starom Meste

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

190,990 € 5316 €/m²

EXKLUZÍVNE! Predaj 2 izbového bytu v Ružinove, výhodná investícia!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 32 m²

Štartovacie bývanie alebo stabilná investičná príležitosť s výbornou prenajímateľnosťou. Výhodn

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

125,999 € 3937 €/m²

Hľadáme 2 izbový byt na kúpu, Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 54 m²

Hľadáme do ponuky na kúpu 2 izbový byt v Petržalke. Pokiaľ premýšľate nad predajom, ozvite sa!

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

220,000 € 4074 €/m²

REZERVOVANÉ ! KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA - PLNE ZARIADENÝ 2 - IZBOVÝ BYT NA PREDAJ SPOLU S PARKOVACÍM STÁTÍM

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Závodná | 49.03 m²

REZERVOVANÉ ! Grand Real Vám exkluzívne ponúka na predaj novozrekonštruovaný klimatizovaný ešte

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Info v RK

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom | Trnavská cesta – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 57.3 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbo

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

234,900 € 4099 €/m²

Rekonštruovaný 2 izbový byt so samostatnou kuchyňou a balkónom v tesnej blízkosti Račianskeho mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska 11 | 59 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2 izbový byt s balkón

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

268,900 € 4558 €/m²

2-izbový byt na predaj | Bratislava – Staré Mesto | Výnimočná adresa pre náročného klienta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámočnícka | 55.31 m²

V srdci jednej z najikonickejších a najstarších ulíc Starého Mesta – Zámočníckej ulice – sa nac

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 6852 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Útulný 2i byt po rekonštrukcii s loggiou a pivnicou

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Hlaváčikova | 41.16 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj svetlý a vkusne zariadený 2i byt po kompletnej rek

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

189,000 € 4592 €/m²

PREDAJ, moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt, klimatizovaný, Hraničná ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 43.18 m²

Realitná kancelária Domov jedným ťahom Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný, moderne zrekonš

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,000 € 5095 €/m²

Na predaj 2 x 2i byt, vedený ako 4i, vhodný aj ako investícia

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 78 m²

TOP INVESTÍCIA: 2 x 2-izb.s nájomníkmi, vedený ako 4i, čo znižuje mesačné náklady za správu.

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

193,000 € 2474 €/m²

100PRO | Nadštandardne priestranný 2-izbový byt s charakterom a vysokými stropmi

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Dopravná | 84 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt na Dopravnej ulici v časti Bratislava-Rača – Rendez

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

210,000 € 2500 €/m²

Predaj 2-izbového apartmánu, na promenáde, Eurovea I. – 53 m², tichý, zariadený, garantovaný výnos

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 53 m²

V ponuke je kompletne zariadený 2-izbový apartmán v projekte Eurovea I., nachádzajúci sa na 3.

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,000 € 7528 €/m²

Rezervované - Predaj priestranného 2i bytu s loggiou v staršej novostavbe.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Majerníkova | 66 m²

Predáme slnečný 2-izbový byt s loggiou na Majerníkovej ulici , priamo oproti Billy v bytovom

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

250,000 € 3788 €/m²

Zrekonštruovaný 2-izbový byt v blízkosti Draždiaku 37,6m2

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 37.6 m²

TUreality ponúka exkluzívne na predaj slnečný kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v obľúbene

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

187,000 € 4973 €/m²

Na predaj svetlý zrekonštruovaný 2-izbový byt v Ružinove - Trnávka 64 m2 s parkovacím miestom.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 64 m²

TUreality ponúka na predaj svetlý zrekonštruovaný 2-izbový byt 64 m2 s parkovacím miestom – Ru

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,999 € 4141 €/m²

Predaj bytu 2-izbový 70 m²

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 70 m²

Popis nehnuteľnosti Ponúkame na predaj veľkometrážny byt 76,68 m² [byt 70,23 m2 + balkón 6,45

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

284,000 € 4057 €/m²

REZERVÁCIA! RK MIMAREAL Vám ponúka na predaj INVESTIČNÝ zrekonštruovaný a kompletne zariadený 2-izbový byt na Radlinského ul., BA1

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 57 m²

REZERVÁCIA!! RK MIMAREAL Vám ponúka na predaj INVESTIČNÝ zrekonštruovaný a kompletne zariadený

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Na predaj štýlový 2,5-izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Grösslingova ulica | 162 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadený, dizajnový byt na prestížnej adrese v Staro

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

550,000 € 3395 €/m²

KeyPoint | KRESÁNKOVA - REZERVOVANÉ

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 59 m²

Nehnuteľnosť je rezervovaná Pokiaľ si želáte informácie o jej prípadnej opätovnej dostupnosti,

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

224,900 € 3812 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

FRANK ZICHER - Predávame jedinečný 2-izbový mezonet na Žilinskej ulici pri Slovenskom rozhlase

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žilinská | 57.21 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj jedinečný 2-izbový mezonetový byt na Žili

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,700 € 5239 €/m²

REZERVOVANÉ︱dizajnový 2-izb. s klimatizáciou a panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Závodná | 35.05 m²

Enzo Real Estate, v exkluzívnom zastúpení, ponúka na predaj presvetlený 2-izbový byt v projekte

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

149,990 € 4279 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Arvin & Benet | Charizmatický domov v obľúbenej lokalite blízko centra mesta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 54.6 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 2i byt s výhľadom do par

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 4762 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (757)
Rodinné domy na predaj (23112)
Upresniť hľadanie