Štýlový 2-izbový byt na PREDAJ v Petržalke s výhľadom na les

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | A. Gwerkovej | 53 m²

Ponúkame Vám na predaj príjemný, svetlý a moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt na ulici Alžbety

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

214,900 € 4055 €/m²

NA PREDAJ | Priestranný 2i byt s možnosťou prerábky na 3i, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dohnányho | 63.55 m²

Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt nachádzajúci sa v tichej jednosmernej ulici v bezprostre

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,500 € 4241 €/m²

2-IZBOVÝ BYT,BALKÓN,PARKING,RUŽINOV-NIVY,49m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 49 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový by t o rozlohe 39m2 plus veľký balkón o rozlohe 10m2. Byt s

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

240,000 € 4898 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Kompletne prerobený, svetlý byt s balkónom pri Štrkovci

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Herlianska | 56.04 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2i byt na Herlianskej ul

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 4265 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Štýlový byt s krásnym výhľadom v obľúbenej lokalite Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Homolova | 37.95 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný 2i byt na Homolovej ulici. Byt sa nachádza na 12. poscho

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 5138 €/m²

Rezervované.Na predaj slnečný 2-izbový byt v Karlovej Vsi-Dlhé Diely 48m2.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 48 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Zrekonštruovaný 2.izbový byt nachádzajúci sa na Hlaváčikovej ulic

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

199,999 € 4167 €/m²

Predaj 2.izbového bytu v blízkosti Tehelného pola.55m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 55 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii Nové Mesto –

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

218,000 € 3964 €/m²

Predaj 2.izbového bytu – 70 m², bezbariérový vstup

TUreality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s výmerou 70 m², ktorý sa nachádza na príze

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

209,900 € 2999 €/m²

Rezervované. na predaj 2.izb staromestský byt v úplnom centre Bratislavy.63m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 63 m²

TUreality ponúkajú na predaj: staromestských 2-izbový byt s loggiou a klimatizáciou priamo v c

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,990 € 4286 €/m²

OCCAM | veľkometrážny 2i byt v srdci Starého mesta s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 104 m²

Occam New Home Vám ponúka na predaj 2 izbový apartmán v kompletne zrekonštruovanej budove na ro

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

351,500 € 3380 €/m²

Investičný balík: 2 zrekonštruované byty + potenciál nadstavby

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dohnányho | 94 m²

URBAN&PARTNER ponúka na predaj dva zrekonštruované byty na jednej z tichých ulíc širšieho centr

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality v Martine (757)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23112)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie