REZERVOVANÉ-2-IZBOVÝ BYT,KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA,RUŽINOV-NIVY,BALKÓN,PARKING,55m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

TUreality ponúka na predaj 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorá bola prevedená v r

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 4709 €/m²

Ponúkam na predaj krásny 1,5 izbový byt v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Dúbravčická | 31 m²

Ponúkam na predaj úplne novo prerobený a architektonicky velmi dobre riešený a kompletne zrekon

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

216,000 € 6968 €/m²

VALEN | Priestranný 2-izbový byt na predaj na Prešovskej, BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prešovská | 71.96 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Štrkov

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadá sa 2 izbový byt v Ružinove pre našu klientku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Dopyt po 2-izbovom byte v Ružinove - Trávniky / Štrkovec Hľadám 2-izbový byt v obľúbenej lokal

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Veľkorysý 2 izbový mezanín vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti OC Central - možnosť zmeny na 3-izbový

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Belehradská | 75.88 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj príjemne a prakticky zariadený 2-izbový mezanínový byt s b

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

333,000 € 4389 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

OCCAM | Rezidencia Schön – Obchodná ul., priestranný 2i apartmán s terasou, investičná príležitosť

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 103 m²

OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový apartmán vo významnej polyfunkčnej budove R

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,500 € 3393 €/m²

EXKLUZÍVNE na predaj priestranný 2. izbový byt, kompletná rekonštrukcia, 2× loggia, pivnica, ul. Sibírska, Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Sibírska | 57.14 m²

Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný 2. izbový byt, kompletn

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,000 € 4270 €/m²

2 izbový byt - 47 m², v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 59 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový byt - 47 m², v Novom Meste. Dispozícia by

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

258,500 € 4381 €/m²

REZERVOVANÉ - 2-garsónka po kompletnej rekonštrukcii pri Draždiak

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Znievska | 43 m²

BYVO ponúka 2-garsónku po kompletnej rekonštrukcii pri Draždiaku Hľadáte štartovacie bývanie a

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

199,000 € 4628 €/m²

Štýlový 2 izbový byt - 44 m², lokalita Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 44 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj štýlový 2 izbový byt - 44 m², lokalita Nové Mesto. Ú

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,990 € 5000 €/m²

DIRECTREAL|Tehla, nie panel — 2-izbový byt na predaj, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďurgalova | 64 m²

Directreal Doma - Tehlový 2-izbový byt na predaj, Kramáre, Bratislava III. Nové rozvody, trojs

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 3906 €/m²

REZERVOVANÉ - MIDPOINTREAL: 2-izbový byt v Petržalke + 2 loggie a pivnica (ideálny pre pár alebo ako investícia)

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Beňadická | 37.46 m²

Ponúkame na predaj štýlový a moderný 2-izbový byt s 2 loggiami vo vyhľadávanej lokalite v blízk

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

194,900 € 5203 €/m²

Príjemný 2 izbový byt blízkosť stanice - Bukureštská, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 48.5 m²

TUreality ponúka na predaj útulný byt orientovaný do pokojného vnútrobloku, ktorý poskytuje prí

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

234,999 € 4845 €/m²

NIDAL: PREDAJ - Investičný 2-izbový byt v úplnom centre Bratislavy, ideálny na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 44.97 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj 2 izbový byt v absolútnom centre Bratislavy na Nedbalov

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

264,000 € 5871 €/m²

BOSEN | Štýlový 2 izbový investičný byt ideálny na Airbnb

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dobrovského | 58.4 m²

Výborná investičná príležitosť – štýlový byt ideálny na Airbnb. Predáva sa kompletne zariadený

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,990 € 5137 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt s loggiou, 46 m², Ružinov, Haburská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Haburská | 46 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa v Bratislav

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 5543 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Kompletne zariadený 2 izbový byt, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 52 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj príjemný, dispozične výborne riešený 2-izbový byt na ulici Nej

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

210,000 € 4038 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Svetlý 2 izbový byt s priestrannou loggiou, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podzáhradná | 55 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v meste Bratislava - Podunajské Biskupice na Podz

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

195,000 € 3545 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný priestranný 2-izbáčik !

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Toryská | 53 m²

Mirus reality exkluzívne ponúka na predaj útulný, slnečný 2-izbový byt na Toryskej ulici. Nachá

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

189,000 € 3566 €/m²

Moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v tichom dvore Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Konventná | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej lok

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,000 € 5828 €/m²

2- izbový byt na ulici Tekovská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tekovská | 57.31 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Tekovskej ulici vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ružino

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 6369 €/m²

VEĽKÝ 2IZ. BYT 77 m² | STARÉ MESTO, PANSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Panská | 77 m²

Predaj priestranného 2-izbového bytu, Bratislava - Staré Mesto, Panská ulica Ponúkame na predaj

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 5909 €/m²

Novo zrekonštr. 2 izb. byt, MÁNESOVO NÁM.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Mánesovo nám. | 48.13 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt na začiatku Petržalky, ul.

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

234,900 € 4881 €/m²

2 izb. byt, PANKÚCHOVA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Pankúchova | 59.72 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt na začiatku Petržalky, PANK

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 4185 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (757)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23115)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Upresniť hľadanie