NA PREDAJ, 2-izb. byt po kompletnej rekonštrukcii, BA IV

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Dúbravka | 40 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný byt upravený na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

183,400 € 4585 €/m²

2 izb. byt RUŽINOV Zimná ul. komplet rekonštrukcia

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Zimná | 48 m²

Byt je po kompletnej rekonštrukcii - bezpečnostné dvere, elektroinštalácia, vodoinštalácia, po

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

223,990 € 4666 €/m²

REZERVOVANÉ - PREDAJ - 2-IZBOVÝ BYT, PRIEKOPNÍCKA, 35,80M²

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Priekopnícka | 35.8 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt na Priekopnickej ulici v Bratislave, časti Podunajské Bisku

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4749 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Staromestský byt s výmerou 94 m2 v úplnom centre Bratislavy, Františkánske námestie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Františkánske námestie | 94 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt s výmerou 94 m2 v historickom ce

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,000 € 4777 €/m²

2-izb. byt - Ovručská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ovručská | 56 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt neďaleko Račianskeho mýta, na Ovručskej ul.. Lokalita: veľmi dobr

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 4464 €/m²

RK4 - PREDAJ - priestranný 2 i. byt / prerobený z 2,5 i. bytu s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Astrová 14 | 65.11 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ruž

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

267,900 € 4115 €/m²

2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na predaj, Bratislava - Stare Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Panská | 83 m²

2 izbový byt na predaj, Bratislava – Staré Mesto Realitná kancelária Konfido ponúka na predaj

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

495,000 € 5964 €/m²

Prémiový 2-izbový byt na 3. poschodí s balkónom v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75.22 m²

F-ONE Reality exkluzívne ponúka na predaj výnimočný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s b

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

414,000 € 5504 €/m²

Exkluzívny penthouse 75 m² s terasou a panorámou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75 m²

F-ONE Reality ponúka na predaj jedinečný strešný penthouse s výmerou 75 m² umiestnený v podkrov

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 5587 €/m²

Dúbravka 2-izbový, kompletne zrekonštruovaný, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Kpt. Jána Rašu | 53 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v Bratislave mestská časť Dúbravka - ulica kpt. Rašu virtuálna

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,000 € 4226 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prémiový 2-izbový byt na 2. poschodí s balkónom v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75.22 m²

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 5437 €/m²

REZERVOVANÉ - Moderný 2i byt s výhľadom, v City Park Ružinov – garáž, klíma a lokalita, ktorú si zamilujete

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 66.3 m²

Do tohto 2 izbového bytu na predaj, sa stačí len nasťahovať. Prebuďte sa s výhľadom na celé mes

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 4523 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadám pre klienta 2 izbový byt, Bratislava- Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 2 izbový byt v Bratislave s týmito parametrami : • loka

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Hľadám pre klienta 2 izbový byt, Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 2 izbový byt s týmito parametrami: • lokalita: Br

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

Hľadám pre klienta na kúpu 2 izbový byt, Bratislava - Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 2 izbový byt s týmito parametrami : • kompletná rekonštr

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

155,000 € 3100 €/m²

Hľadám pre klienta 2 izbový byt, Bratislava-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 2 izbový byt v Bratislave s týmito parametrami: • lokal

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena na vyžiadanie

2-izbový byt, parking, terasa, predaj, Opletalova, Devínska Nová Ves, Bratislava

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Opletalova | 73.8 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt na ulici Opletalov

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

219,990 € 2981 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Zrekonštruovaný dvojizbový byt v Ružinove - Vlčie Hrdlo na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 36 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný dvojizbový byt v mestskej

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 04.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

95,000 € 3056 €/m²

2-IZBOVÝ BYT,KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA,RUŽINOV,57m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 57 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Byt o výmere 57m2 sa nachá

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,999 € 4561 €/m²

Exkluzívne: 2-izbový apartmán s lodžiou, balkónom a parkovaním

Hľadáte bývanie v tichej lokalite, kde máte súkromie, zeleň a bezproblémové parkovanie, no záro

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

180,250 € 4292 €/m²

Na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – v blízkosti Trnavského Mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 42 m²

Na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Nové Mesto, Bratislava _________________

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

220,000 € 5238 €/m²

Silná investícia – 2 izbový byt v srdci Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75 m²

Silná investícia – 2 izbový byt v srdci Bratislavy Lokalita: Bratislava – Staré Mesto Výmera: 7

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

414,000 € 5520 €/m²

Investičná príležitosť – 2-izbový byt v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75.22 m²

Investičná príležitosť – 2-izbový byt v centre mesta Lokalita: Bratislava – Staré Mesto Typ: 2-

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 5437 €/m²

Exkluzívny strešný penthouse s terasou v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75 m²

Exkluzívny strešný penthouse s terasou v centre mesta Lokalita: Bratislava – Staré Mesto Výmera

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 5587 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Rodinné domy na predaj (23114)
Reality v Martine (756)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Upresniť hľadanie