Štýlový 2-izbový byt v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gunduličova | 58.4 m²

NA PREDAJ Exkluzívna ponuka v srdci Starého Mesta – posledný voľný byt! ul.Gunduličova Štýl

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 17.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

322,500 € 5522 €/m²

Moderný 1,5-izbový byt po rekonštrukcii na Kukučínovej

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 44 m²

Broker Consulting a.s. ponúka na predaj tento kompletne zrekonštruovaný 1,5-izbový byt na Kukuč

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

209,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

Veľký 2-izbový byt v Ružinove, Čaklovská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Čaklovská | 56 m²

Broker Consultng ponúna na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt na Štrkovci, BA - Ružinov, Čaklo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 4643 €/m²

člen NARKS

ŠTÝLOVÝ - 2i byt po kompletnej rekonštrukcii v srdci zelených Ostredkov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 43.48 m²

Hľadáte bývanie, kde sa moderný dizajn spája s pokojom a množstvom zelene? Ponúkame na predaj

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4577 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Krásny 2izbovy byt s balkónom a výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75.3 m²

Na predaj: Krásny byt s balkónom a výhľadom na Bratislavu RK BrokerConsulting predstavuje vám

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj: Krásny byt s terasou a výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 63.2 m²

Na predaj: Krásny byt s terasou a výhľadom na Bratislavu RK BrokerConsulting predstavuje vám

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

2 izbový byt na predaj.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Bieloruská | 44 m²

Na predaj 2-izbový byt – Podunajské Biskupice Ponúkame na predaj prakticky riešený 2-izbový by

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

184,900 € 4202 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BabonyTRE I Na predaj 2-i byt s terasou pri Bratislavskom hrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palisády | 112.5 m²

BabonyTRE I Na predaj 2-i byt s terasou pri Bratislavskom hrade Ponúkame na predaj priestranný

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 3733 €/m²

Tehlový byt s 3 nepriechodnými izbami po rekonštrukcií

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ovručská | 54 m²

Ponúkame na predaj byt po kompletnej rekonštrukcii, s rozlohou vyše 54 m², ktorý sa nachádza na

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,999 € 4630 €/m²

Priestranný 2 - izbový byt (60 m²) so šatníkom a loggiou

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 60 m²

Aj takto môže vyzerať vaše nové bývanie ... Hľadáte byt, ktorý vám dá priestor nielen na bývan

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

227,990 € 3800 €/m²

PREDANÉ. Štýlový 2-izbový byt s francúzskym balkónom a klimatizáciou Bratislava – Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Doležalova | 38.94 m²

Auxerre reality vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, zariadený 2-IZBOV

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANE Predaj 2-izb. bytu na Osuského ul., zač. Petržalky /kompletná nová rekonštrukcia/ 55m2/

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Osuského | 55 m²

Predaj 2-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii na Osuského ul., začiatok Petržalky Dispoz

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

229,900 € 4180 €/m²

PREDANÉ - Priestranný 2,5-izbový byt po rekonštrukcii s klimatizáciou a extra izbou – Petržalka Fedinova

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fedinova | 53.75 m²

Hľadáte byt v Petržalke, ktorý ponúka viac než klasický 2-izbák? Máme pre vás riešenie – pries

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný 2izb. byt, 82 m2 + terasa 7,5 m2 s parkovacím miestom, River Park - Bratislava I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 81.55 m²

Ponúkame na predaj so súhlasom majiteľa priestranný a luxusný 2izb. byt v bytovom komplexe Rive

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Predaj 2-izbového bytu v tehlovom dome v tichom parku – Miletičova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 51 m²

Predaj 2-izbového bytu v tehlovom dome v tichom parku – Miletičova ulica Ponúkame na predaj pr

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4704 €/m²

REZERVOVANÉ Na predaj Veľký 2 izbový byt s balkónom ul. Šuňavcová Bratislava-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Šuňavcova | 58 m²

POLMAR realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj veľký 2 izbový byt s balkónom na ulici Š

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

265,000 € 4569 €/m²

REZERVOVANÉ Na predaj 2 izbový byt Petržalka vyhľadávaná lokalita

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Humenské námestie | 44 m²

REZERVOVANÉ Na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej časti Petržalky v novšom bytovom dome na Hum

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

207,900 € 4725 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ I Priestranný kompletne zrekonštruovaný dvojizbový byt v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 78 m²

Veľkorysý priestor, jedinečná atmosféra Starého Mesta hneď pod domom. Aj takto môže vyzerať Vaš

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 4936 €/m²

Exkluzívny 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, TOP lokalita !

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Plzenská | 65.21 m²

RK Mirus ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt po precíznej a nadštandardnej rekonštrukcii, s

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

290,000 € 4447 €/m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 2-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Galbavého | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj, krásny, novo zrekonštruovaný byt.

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

ASSENZIO | EXKLUZIVNE | 2-i byt v pokojnej štvrti s pekným výhľadom

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Bieloruská | 43 m²

ASSENZIO – PREDAJ – PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU LODŽIOU – Bieloruská ul. Podunajské Bisku

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

195,000 € 4535 €/m²

ASSENZIO-PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT- KOŠICKÁ - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 58 m²

Assenzio Property ponúka na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite KOŠICKÁ – RUŽINOV. Po

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4740 €/m²

2 izbový kompletne prerobený byt v širšom centre mesta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,000 € 4097 €/m²

Predáme alebo vymeníme slušný 2-izbový byt s balkónom – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 49 m²

Ponúkame na predaj alebo výmenu priestranný 2-izbový byt o výmere 49 m² s balkónom, situovaný v

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

235,000 € 4796 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23114)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (757)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie