1 izbový byt | Popradská | 35.5 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán v novostavbe By
179,900 € 5068 €/m²
1 izbový byt | Nám. Oceliarov | 34 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 1 izbový byt v Košiciach, v mestskej časti Š
89,900 € 2644 €/m²
1 izbový byt | Levočská | 50 m²
1-izbový byt s 2 lodžiami, Košice – Nad jazerom, Levočská ul., 50 m², možnosť prerobenia na 2-i
164,900 € 3298 €/m²
1 izbový byt | Watsonova | 37.4 m²
Spoločnosť PROXIMITYREAL vám ponúka na postúpenie zmluvu na moderný 1-izbový byt v prestížnom d
182,490 € 4879 €/m²
1 izbový byt | 38 m²
TU reality ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite ulica Študentská
169,990 € 4473 €/m²
1 izbový byt | Branisková | 40.74 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Staré Mes
165,000 € 4050 €/m²
1 izbový byt | 3 m²
Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúkajú na predaj priestranný 1-izbový byt pri Jakabov
165,000 € 55000 €/m²
1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 62.44 m²
Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka
209,900 € 3362 €/m²
1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 40.16 m²
149,900 € 3733 €/m²
1 izbový byt | Titogradská | 35 m²
Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt na Titogradskej ulici v Košiciach - Sídlisko KVP. Byt o pod
144,990 € 4143 €/m²
1 izbový byt | Považská | 28 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 1 izba+ pivnica + kuchyňa + kúpeľňa Ulica: Považská Úžitková plo
159,000 € 5679 €/m²
1 izbový byt | Ostravská | 32 m²
Exkluzívne vám ponúkame na predaj príjemný a priestranný 1 izbový byt na obľúbenom mieste pri O
149,999 € 4687 €/m²
1 izbový byt | Hroncova | 40 m²
POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt na ulici Hroncov
169,900 € 4248 €/m²
1 izbový byt | Jesenná | 30 m²
Silver Real ponúka investičná príležitosť v centre Košíc – zariadený 1‑izbový byt s nájomcom H
155,000 € 5167 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
TU Reality Vám ponúka na predaj veľký 1 izbový byt na sídlisku Terasa v Košiciach, na 4. poscho
145,000 € 4143 €/m²
1 izbový byt | Tyršovo nábrežie | 42 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt s výmerou rozlohe 42 m2 nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite
169,000 € 4024 €/m²
1 izbový byt | Boženy Němcovej | 19 m²
Na predaj Vám ponúkame 1-izb. byt 21m2 s 6m balkónom na ulici Boženy Němcovej oproti Technickej
119,000 € 6263 €/m²
1 izbový byt | Trieda KVP | 40.16 m²
Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka ponúkame na predaj
149,900 € 3733 €/m²
1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 62.21 m²
208,900 € 3358 €/m²
1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 41.35 m²
149,900 € 3625 €/m²
1 izbový byt | Obrancov mieru | 41 m²
Ponúkame na predaj väčší 1-izbový byt s rozlohou 41 m² v lokalite Košice-Sever na ul. Obrancov
167,900 € 4095 €/m²
1 izbový byt | Bernolákova | 40 m²
Hľadáte štartovací jednoizbový byt s kuchyňou v príjemnej lokalite za rozumnú cenu? Dohodnite s
159,900 € 3998 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúka na predaj 1-izbový byt s loggiou po kompletnej n
199,000 € 5686 €/m²
1 izbový byt | Mäsiarska | 41 m²
Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúka na predaj jedinečný 1-izbový byt po kompletnej r
196,000 € 4780 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.