1 IZBOVÝ BYT, NEŠPOROVA, KOŠICE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Nešporova | 33 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite Košice – Západ, sídlisko Ter

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

145,000 € 4394 €/m²

Na predaj 1-izbový byt s 2 loggiami v pôvodnom stave na Ždiarskej ulici v Košiciach – Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

1 izbový byt | Ždiarska | 41.98 m²

Na predaj Vám ponúkame 1-izbový byt na ulici Ždiarska v Košiciach – Nad jazerom. Byt je v pôvo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

159,000 € 3788 €/m²

ODKÚPIM BYT V KOŠICIACH - PONÚKNITE

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

PRIAMY ODKUP NEHNUTEĽNOSTÍ Odkúpime Váš byt v hotovosti. Máte záujem o konzultáciu ? S

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

Na predaj 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Košice – Terasa

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | 30 m²

TU reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 1-izbový byt, po kompletnej rekonštrukcii,

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

154,999 € 5167 €/m²

1 - IZBOVÝ BYT KOŠICE - STARÉ MESTO / JESENNÁ

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Jesenná | 30 m²

Ponúkame Vám na predaj vyhľadávaný 1 - izbový tehlový byt v Košiciach, na Jesennej ulici v Star

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

169,000 € 5633 €/m²

1 - izbový LUXusný byt s klímou + loggia v tesnej blízkosti AUPARKU.

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | 35 m²

TUreality Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt, oproti OD AUPARK a bizni

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

194,999 € 5571 €/m²

1+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Nezadaná | 34.5 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

183,900 € 5330 €/m²

Na predaj 1-izbový byt s dvoma loggiami v Gelnici

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | - | 42 m²

Moderný maklér ponúka na predaj slnečný 1-izbový kompletne zariadený byt, ktorý sa nachádza na

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

72,900 € 1736 €/m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt na sídlisku Sever ulica Národná trieda.

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | 54 m²

V TUreality ponúkame na predaj kompletne zariadený 1-izbový byt na ulici Národná trieda. Hľadá

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

164,999 € 3056 €/m²

1izbovy byt na furci 42m2

Tureality ponúka na predaj byt obľúbenej lokalite Košice – Furča. Byt s výmerou 42 m² ponúka pr

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

154,999 € 3690 €/m²

Predaj 1 izbového bytu, 39m2 blízko centa mesta, Rosná ul., Košise-Juh

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Rosná | 39 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt so samostatnou kuchyňou a izbou vo vyhľadávanej lokalite Rosn

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

157,000 € 4026 €/m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt na sídlisku Terasa o rozlohe 39 m2, ulica Pražská na 5/7 poschodí.

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | 39 m²

TU reality ponúka na predaj 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s výmerou 39 m², nachádzaj

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

171,999 € 4410 €/m²

1 izbový byt na KVP, čiastočne prerobený, 42m2

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | 42 m²

TU Reality Vám ponúka na predaj veľký 1 izbový byt na sídlisku KVP v Košiciach, na 6. poschodí,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

154,999 € 3690 €/m²

1-izbový byt na predaj – 41 m²

TUreality ponúka na predaj 1-izbový byt o výmere 41 m² nachádzajúci sa na Ťahanovciach. Byt je

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

Cena dohodou

Jednoizbový byt Košice Terasa

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | 30 m²

TU reality ponúka 1-izbový byt, Terasa – 30 m², TOP lokalita Hľadáš štartovací byt alebo inves

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

157,999 € 5267 €/m²

Jedno-izbový byt na Severe

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | 36 m²

TU reality ponúka 1-izbový byt | 36 m² | 163 999 € | Košice – Sever Hľadáš štartovací byt alebo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

163,999 € 4556 €/m²

1-izbový TEHLOVÝ byt po kompletnej rekonštrukcii – Jesenná ulica, Košice – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Jesenná | 28 m²

Malý byt, veľká príležitosť – bývaj v centre alebo nechaj peniaze pracovať za teba. Realitná sp

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

159,990 € 5714 €/m²

REZERVOVANÝ 1 IZBOVÝ BYT V MČ ŠACA, Učňovská ulica

Reality Košice-Šaca

1 izbový byt | Učňovská | 35 m²

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond reality Vám ponúka na predaj 1 izbový byt v mestskej

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

129,900 € 3711 €/m²

TERASA 1 izbový investičný byt, 2x lodžia , žiadaná lokalita

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Tr.SNP | 33 m²

Tomisreal Vám ponúka na predaj investičný 1 izbový byt, mestská časť Košice II - Západ, Tr.SNP.

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

153,000 € 4636 €/m²

Na predaj 1,5 izbový byt po novej a kompletnej rekonštrukcii, Tolstého ulica, Košice - Sever

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Tolstého | 36 m²

Diamond Reality Vám exkluzívne predstavuje na predaj štýlový 1,5-izbový byt po kompletnej, nove

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

199,999 € 5556 €/m²

REZERVOVANÝ: predaj 1 izbový byt / Garsónka, Košice - Západ, Lunik II

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Kysucká | 21 m²

REZERVOVANÝ Diamond Reality Vám ponúka na predaj modernú a prakticky riešenú garsónku v stave

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

130,000 € 6190 €/m²

2 izbový byt + Loggia 6m2, Košice - Juh, v blízkosti centra

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Palárikova | 40 m²

Tomisreal Vám ponúka na predaj slnečný 1,5 izbový byt, mestská časť Košice - Juh na Palárikove

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÝ - PREDAJ 1 IZBOVÝ BYT MIŠKOVECKÁ ULICA, KOŠICE JUH

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Miškovecká | 39 m²

REZERVOVANÝ Diamond Reality Vám ponúka na predaj 1 izbový byt na ulici Miškovecká. Byt o výmer

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

165,000 € 4231 €/m²

Pripravujeme na predaj priestranný 1 izbový byt s lodžiou – Helsinská ulica, Košice

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

1 izbový byt | Helsinská | 42 m²

Pripravujeme na predaj veľký 1 – izbový byt na Helsinskej ulici v Košiciach, nachádzajúci sa na

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

155,000 € 3690 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Rodinné domy na predaj (23012)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (750)
Upresniť hľadanie