HERRYS - Na predaj atraktívny 1,5-i byt s funkčnou dispozíciou v projekte Nový Háj, BA – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Starohájska | 44 m²

HERRYS - Na predaj atraktívny 1,5-i byt s funkčnou dispozíciou v projekte Nový Háj, BA – Petrža

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 5227 €/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštová Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 66.85 m²

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštov

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

304,200 € 4550 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 62.01 m²

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade Realitná kance

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 5322 €/m²

Top
Top

Útulný 1 - izbový byt na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,000 € 4448 €/m²

Top
Top

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 1 IZB. BYT s LOGGIOU, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA PETRŽALKA, TOPOLČIANSKA UL., BA V.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Topoľčianska | 29 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, 1 izbový byt o celkovej o výmere 29.00 m2 so zasklenou loggiou 6.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

154,900 € 5341 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj, 1 izbový byt s parkovacím miestom, Šelpice

Reality Šelpice

1 izbový byt | 30 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v obci Šelpice, len 5 k

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šelpice

115,000 € 3833 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Praktický 1 izbový byt s balkónom, novostavba/ parkovanie pred domom , 36m2, posch. 3/6, BA- Petržalka, Šustekova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Šustekova | 36 m²

Ponúkame na predaj príjemný, praktický 1-izbový byt v tehlovom dome -novostavbe z r. 2003. By

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

199,990 € 5555 €/m²

Top
Top

1-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Jaskový rad | 37.2 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 1-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,900 € 5374 €/m²

Top
Top

TOP - Prvé bývanie - 1. izbový byt na Žatevnej ulici

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Žatevná | 21.45 m²

Ponúkam na predaj útulný štartovací byt na ulici Žatevná v obľúbenej lokalite Bratislava – Dúbr

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

135,000 € 6294 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta, UNO Poštová

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 38.09 m²

Spoločnosť STORM real Vám ponúka na predaj 1 - izbový VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,500 € 6813 €/m²

Top
Top

EXKLUSÍVNE - 1,5 IZBOVÝ BYT S PARK. MIESTOM - ROVINKA NA PREDAJ

Reality Rovinka

1 izbový byt | Hlavná | 35 m²

EXKLUSÍVNE - 1,5 IZBOVÝ BYT ROVINKA NA PREDAJ EXKLUSÍVNE - Pon

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Rovinka

159,999 € 4571 €/m²

Top
Top

PREDREZERVOVANÉ: 1-izbový byt s balkónom a výťahom | Blumentálska ulica – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Blumentálska | 30.2 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s balkónom na Blumentálskej ulici v Bratislave – Staré Mesto. I

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

199,500 € 6606 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na predaj priestranný 1-izbový byt na Hájiku – ul. Baničova

Reality Žilina

1 izbový byt | Banicova | 42 m²

Hľadáte priestranný slnečný domov s výhľadom? Tento byt na ulici Baničova v Žiline (sídlisko Há

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

144,900 € 3450 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

LEVEL REAL - Exkluzívne 1,5 izb byt na predaj - NOVY PROJEKT - Stupava - NOVOSTAVBA

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 38 m²

Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

135,990 € 3579 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Moderný byt v obľúbenej lokalite vhodný aj na investíciu

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Karloveská | 38 m²

TARGETreal ponúka na predaj funkčný 1-izbový byt s dobrou dispozíciou a množstvom úložného prie

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

184,990 € 4868 €/m²

Top
Top

/ Aktuálne / Vkusný zariadený 1,5 izbový byt v centre mesta, Halenárska ulica

Reality Trnava

1 izbový byt | Halenárska | 45.49 m²

/ Exkluzívne iba u Nás / ponúkame na predaj priestranný 1,5 izbový byt s výmerou 45,49 m² na Ha

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

174,900 € 3845 €/m²

Top
Top

Moderný 1,5 izbový apartmán – Byty Popradská, Košice

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Popradská | 35.5 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán v novostavbe By

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

179,900 € 5068 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

FRANK ZICHER - Predávame 1.i byt s možnosťou prerobiť na 2i pri Račianskom mýte, Februárka

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 38.26 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 1,5 izbový byt na Februárke, v blízkosti Rači

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

192,000 € 5018 €/m²

Top
Top

Jedinečný 1 izbový apartmán-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie 1. mája | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový apartmán v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Apartmán

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

ZVÝHODNENÁ CENA 99.900€ | NOVOSTAVBA 1i byt, Banská Štiavnica - len tento byt

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | 41.25 m²

Toto je jediný byt v projekte APATRMANOVÉHO DOMU LINTICH s cenou 99 900 € s DPH – po predaji s

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

99,900 € 2422 €/m²

Top
Top

SVETLO, PRIESTOR A ATMOSFÉRA - 1i byt s balkónom, NOVOSTAVBA LINTICH

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | Lintich | 36.76 m²

Vzdušný 1-izbový byt s veľkorysou výmerou, balkónom s výhľadom na zeleň a južnou orientáciou v

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

131,850 € 3587 €/m²

Top
Top

Na predaj 1 izbový investičný byt na Tomášikovej ul..

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 40.4 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v lokalite s dlhodobo vysokým dopytom po nehnuteľnostiach v rez

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

184,000 € 4554 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

1 izbový byt | Cédrová | 25.77 m²

Čunovo nie je len miesto na bývanie. Je to životný štýl, tu sa bývanie stáva zážitkom. Ak túžit

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

140,688 € 5459 €/m²

Top
Top

Nový 1-izbový byt 32,18 m², bezbariérový s parkovaním v uzavretom dvore

Reality Partizánske

1 izbový byt | Nábrežná | 32.18 m²

Realitná kancelária AmaReality ponúka na predaj nový 1-izbový byt v projekte Nové nábrežie v Pa

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Partizánske

75,337 € 2341 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23087)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality v Martine (763)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Upresniť hľadanie